آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50766 armin
34 255 sam
4 136 yashar
2 124 yashar
13907 41468 yashar
0 98 yashar
20515 50447 rey
10807 39086 sam
نتایج کامل راو 20 ژانویه 2020
 • بازدید : (359)


نتیجه تصویری برای ‪wwe raw 20 jan 2020‬‏

نتایج کامل راو 20 ژانویه 2020

متن در ادامه مطلبرولینز همراه گروهش به رینگ میاد و گروه خودش رو به عنوان ناجی راو معرفی میکنه و خودش رو مسیح راو میدونه چون میخواد برنامه رو از نابودی نجات بده. او میگه حضور از هر کدام از تماشاگران کمکی برای او هست تا کارش رو در این مسیر درست انجام بده. مردم بوو میکنن. رولینز میگه ممنونم که بهم باور دارید و حمایتم میکنید تا راو رو به جای بهتری تبدیل کنیم. او بعدش به مورفی اشاره میکنه و میگه این مرد هفته ی قبل حقیقت رو دید و به طرفم اومد تا من با اغوشی باز از او استقبال بکنم. رولینز مورفی رو به عنوان عضو جدید گروهش معرفی میکنه و میگه شعار ما اینه که هر کسی علیه ما باشه دشمن ماست.


کوین و جو وارد میشند و کوین میگه شاید فکر کنید که اومدیم تا در مورد بیگشو حرف بزنیم اما ما فقط میخواهیم مسابقه بدیم. پس بهتره حرف زدن رو کنار بگذاریم و بجنگیم. رولینز میگه گمونم الان موقعیت خوبی برای مبارزه ی شما نیست. جو میگه ما اماده هستیم و ست میگه باشه اگه شما میخواهید دو نفری مقابل ما قرار بگیرید پس بیایید و سرنوشت خودتون رو محک بزنید.


جو میگه اره ما گفتیم اماده هستیم اما هنوز تمام رفقام رو ندیدی و بعدش تیم واینیگ رایدرز هم میان و کنار جو و کوین می ایستند.  اونا به هیلها حمله میکنند و رولینز کم میاره و کتک میخوره. با این درگیری میریم سراغ بخش بعدی.این بخش مبهم نوشته شده بود اما گمونم در پشت صحنه رولینز و مورفی تیم وایکینگ رایدرز رو برای کمربند تیمی به چالش کشیدند.


مسابقه ی نردبان برای کمربند امریکا

اندراده مقابل ریمستریو

این مسابقه جالبی بود که باید کاملش رو دان کنید و ببینید. من فقط اخرش رو نوشتم.

اندراده یک دی دی تی از روی نردبان روی ری میزنه. اونا روی نردبان هستند و این حرکت باعث میشه تا هر دو همراه نردبان به اون طرف رینگ بیفتند. مردم به هیجان میان و زلینا نگران هست که اندراده سالمه یا نه. اندراده خودش رو سر پا میکنه و میره طرف کمربند و بالا میره و تایتل رو برمیداره.

برنده و همچنان قهرمان اندراده


بعد از مسابقه اندراده سراغ ری رفت اما کاریللو اومد و با اندراده درگیر شد. زلینا و اندراده مجبور شدند سالن رو ترک کنند.کشتی گیر محلی مقابل الیستر بلک

بلک با اجرای بلک ماس موفق شد که خیلی زود حریف رو شکست بده


هیمن و لزنر به رینگ میان و هیمن میگه براک اولین رستلری هست که وارد رینگ رمبل میشه و اخرین ادمی هست که اون حلقه رو ترک میکنه در حالیکه 29 نفر رو از مسیرش کنار زده. سی ام پانک نیوز. هیمن میگه وقتی براک میبره خودش میتونه مشخص کنه که چه کسی میتونه حریفش در رسل 36 باشه. البته فقط یک نفر هست که مقابل او مسابقه بده. میخواهید او رو معرفی کنم. هیمن گفتن اسم اون ادم رو لفت میده تا اینکه ریکو چیت میاد و بابت پرحرفی هیمن گلایه میکنه.

هیمن بهش اخطارمیده که اگر در بخش اونا دخالت بکنه لزنر کتکش میزنه اما ریکو میگه که ترسی از رو در رو شدن با لزنر نداره. ریکو مقابل لزنر میاسته و میگه بیا مسابقه بدیم. لزنر به هیمن میگه بیا بریم اما ریکو ادعا میکنه که لزنر ترسیده و براک برمیگرده و یه لگد به ریکو میزنه و میگه نه نمیترسم. هیمن و براک میرند و این بخش تموم میشه.


در پشت صحنه رندی میگه که شاید مکینتایر یکی از شانسهای برد در رمبل باش اما من براش ار کی او رو دارم.


اورتون مقابل مکینتایر

وسط مسابقه گروه استایلز اومدند تا با رندی درگیر بشند اما اورتون با صندلی اونا رو پخش و پلا کرد و بعدش با صندلی سراغ مکینتایر رفت. رندی صندلی رو کنار انداخت و بعدش خواست بره اما ناگهان یک ار کی او به مکینتایر زد و رینگ رو ترک کرد.

برنده بدون نتیجه


بعد مسابقه مکینتایر گفت حالا امشب یک ار کی او غافلگیرانه خوردم اما در رمبل این کلیمور کیک که ناگهان روی سرت فرود میاد تا من در مسابقه ی نهایی رسل 36 باشم.


شارلوت در پشت صحنه برای بردش در رمبل زنان کوری میخونه و میگه امشال در رسل من حریف بکی میشم و میبرم.سین مقابل بکی

حریفان چند ضربه در بیرون رینگ به هم زدند. در برگشت به رینگ، سین یه کیک حواله ی بکی کرد و بکی هم  در جواب روی دیز ارم هیر زد و سین تسلیم شد

برنده بکی


بعد از مسابقه اسکا اومد و روی بکی سابمشن زد و رفیقش رو برداشت و رفت


مسابقه برای کمربند تیمی

رولینز و مورفی مقابل وایکینگ رایدرز


مورفی و اریک کار رو ادامه مدادند. اما مورفی کم اورد و رولینز به دادش رسید تا اریک کاورش نکنه. اریک رفت با ایوار تگ بکنه اما رولینز هلش داد و مانع شد.سی ام پانک نیوز. ست اریک رو به گوشه ی رینگ هل داد و یه ضربه به گردن او زد. مورفی اریک رو وسط رینگ کشوند و کاورش کرد و تمام


برنده و قهرمانان جدید تیمی رولینز و مورفی


بعد مسابقه رولینز در پشت صحنه بابت بردشون ابراز خوشحالی کرد و گفت من در رمبل هم شرکت میکنم و برای دومین سال پیاپی برنده میشمیک بخش در مورد تروت داریم که در یک مهمانی شرکت کرده و درمورد لزنر حرف میزنه و بعدش اوتیس میبینم که داره تمرین میکنه.


روون مقابل مت هاردی

مت یه کیک به روون میزنه و او پرت میشه به بیرون رینگ. اونا در خارج رینگ کمی درگیر میشند و در بازگشت به رینگ، روون ایرون کلاو میزنه و کاروش میکنه حریف رو.

برنده روون


در پشت صحنه کوین و جو راجب شرکت کردن رولینز در رمبل حرف میزنند و میگند ما هم در اون مسابقه شرکت میکنیم و هرکسی برای خودش میجنگه تا ببینیم کی به تایتل شات میرسه


راولی در پشت صحنه میگه برای مدت زیادی این کمربند 24/7 توسط ترسوها نگه داشته شد اما حالا...

برادران سینگ میان و میخوان با پرت کردن حواس راولی، کمربند رو ازش بگیرند اما او یکی یه ضربه بهشون میزنه و میره


لانا و لشلی مقابل روسف و لیو مورگان

وسط مسابقه لشلی رفت یه کلوزلاین به روسف بزنه اما روسف کنار کشید و ضربه به لانا خورد. لشلی رفت اوضاع لانا رو بررسی کنه اما مورگان به لشلی کیک زد. روسف هم اومد یه ضربه به لشلی بزنه اما لانا پای روسف رو گرفت و لشلی هم بلند شد و با اجرای اسپیر روی روسف، رفت برای کاور و تمام

برنده لشلی لانا

شو با خوشحالی این زوج جدید تمام شد.مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • Saworld Heisenberg گفته: Saworld Heisenberg می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 16:02 دقیقه ارسال شده.

  دقیقا منم میخواستم همینو بگم
  دوتا مچ سر کمربند که یکی هم تایتل چینج داشت و هر دوتا قشنگ رو مین اونت نگذاشت
  من که وقتی ست و مرفی به عنوان قهرمان جدید داشتن استیج رو تموم میکردن فک کردم شو تموم شده

 • Mahan junior گفته: Mahan junior می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 13:19 دقیقه ارسال شده.

  وینس مکمن با وجود مچ پشم ریزون ری مستریو با آندراده مچ میکس تگ تیمو گذاشت مین اونت واقعا مغزش دیگه داره تعطیل میشه

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]