آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50673 armin
34 253 sam
4 131 yashar
2 121 yashar
13907 41095 yashar
0 93 yashar
20515 50046 rey
10807 38881 sam
نتایج کامل اسمکدان 10 ژانویه 2020
  • بازدید : (371)

 

نتیجه تصویری برای ‪wwe smackdown 10 jan 2020‬‏

نتایج کامل اسمکدان 10 ژانویه 2020

متن در ادامه مطلب

 

 

میز تیوی

با مروری بر داستان اخیر میز به رینگ میریم و میز وارد میشه.
او میگه هفته ی گذشته واقعا برام بد گذشت. من از اون موقع عصبی بودم و بابت زدن کوفی عذر میخوام چون وایت با تهدید خانواده ام کمی ناراحتم کرده.
میز بعدش بازگشت جان موریسون رو اعلام میکنه و بین تشویق مردم، موریسون به رینگ میاد. میز، هم تیمی سابق خودش رو با کلی تشریفات معرفی میکنه و بابت اومدنش خوشحاله. میز مروری بر کریر موریسون میکنه و تصاویری از اون دروان نشون میده.

بعد از تعارفهای میز موریشون بالاخره فرصت پیدا میکنه تا بابت بازگشت خودش ابزار خوشحالی بکنه. او میگه کمپانی بابت بازگشت من یک برنامه هم ساخته و من هدفهای مهمی برای اینده دارم و میخوام در رویال رمبل باشم. هر چند که بعد از درگیری اخیر میز فکر میکنم که بهتره حامی او باشم. من هفته ی پیش به شو برگشتم اما با دیدن اتفاقی که برای کوفی افتاد و میز او رو زد، ناامید شدم. میز میگه عمدی نبود و اون روز ناراحت بودم.
موریسون میگه درک میکنم و تو برای 15 سال سخت تمرین کردی تا مثل یک قهرمان اینجا حضور داشته باشی و مردم نباید سرزنشت بکنند چون بودن داخل این مربعِ رینگ حس و معنی دیگری داره که شاید تماشاگران درکش نکنند.

در این لحظه نیو دی وارد میشند. کوفی و بیگ ایی میگند که عذرخواهی میز رو قبول نمیکنند چون واقعی نیست و میز هم خیلی بد نقش یک دروغگو رو بازی میکنه. کوفی میگه میز ادعا میکنه اون روز در وضعیت بدی بوده در حالیکه ما همگی اونجا بودیم و دیدیم که اتفاق خاصی توی کار نبود. پس بهتره توضیح بهتری برای کارش داشته باشه.
میز ناراحت میشه و به باخت کوفی مقابل لزنر اشاره میکنه و میگه بهتره تو به فکر باخت راحتت مقابل لزنر باشی نه اینکه بیایی و بخواهی به من درس اخلاق بدی.

 

کوفی مقابل میز

موریسون برای میز و بیگ ایی برای کوفی کنار رینگ بودند اما حین مسابقه با هم درگیر شدند و موریسون رفت و یک کیک بهش زد. حواس کوفی به بیگ ایی بود که میز به رینگ برگشت و با اجرای اسکول کراشینگ موفق شد کوفی رو کاور کنه

برنده میز

 

مهد کوک وایت

وایت از دوربین میخواد نزدیکتر بیاد و نترسه. او میگه میخوام راجب عشق حرف بزنم و بگم که ای چیز خوبیه اما بعضیها لیاقتش رو ندارند. مثلا من به براین نگاه میکنم و حس ضد و نقضیی راجبش دارم. وایت بعدش شروع به کوری خونی میکنه و میگه من میتونستم به براین کمک کنم تا تغیرات خوبی بکنه اما حالا قصد دارم در رویال رمبل بهش اسیب بزنم چون او تصمیم گرفته که کمربندم رو ازم بگیره.

در پشت صحنه رز میگه من قبل از انجام مسابقه باید کار ناتمامی رو انجام بدم و بعدش یک جعبه ی کیک از اتاقش برمیداره و میره.


الیاس به رینگ میاد و از مردم میخواد همراهیش بکنند و درباره ی رویال رمبل اواز میخونه. او به رینز به عنوان شانس برد اشاره میکنه و بعدش از بقیه رستلرهایی که میتونند برنده باشند اسم میبره و اخرش به لزنر میرسه و میگه من میتونم حریف خوبی براش باشم و در رویال رمبل او رو کنار بزنم.


رز سراغ اوتیس میره و از اینکه گذاشت زیگلر در هفته ی پیش کیک اوتیس رو له کنه عذر میخواد و به عنوان اشتی کیکی رو که درست کرده به او میده و میره مسابقه بده

 

رز مقابل بلیز

بلیز یک کلوزلاین میزنه. او با ضربه ی زانو کار رو ادامه میده. در برگشت رز بلیز رو رول میکنه و تمام

برنده رز

 

بعد از مسابقه اوتیس رو دیدم که در گوشه ی سالن مشغول خوردن کیکی بود که مندی رز براش اورده بود
 


اوانز مقابل بنکس

لیسی به رینگ اومد اما اثری از بنکس نبود و در عوض بیلی اومد و گفت که بنکس در لس انجلس منتظر مسابقه با اوانز هست و به این برنامه نیومده. سی ام پانک نیوز. لیسی هم عصبانی شد و کمی برای بیلی و بنکس کوری خوند و گفت من همه جا اماده ی مسابقه هستم و بعدش رفت.


در پشت صحنه لیسی داشت میرفت که بیلی بهش حمله کرد و درگیر شدند و داور اومد سواشون کرد


مروری بر درگیری براین زیگلر در هفته ی پیش داریم


یک بخش دیگه از وایت داریم که انگار یکی از عروسکها میخواد رازی رو در  موردش فاش کنه که وایت مانعش میشه و بعدش صدایی میشویم که میگه بزارید وارد بشم.

 

ناکامورا مقابل استرومن

برون یک بادی اسلم روی حریف زد و بعدش سزارو اومد با صندلی برون رو بزنه که داور گفت تو برو بیرون کاریت به مسابقه نباشه. اون طرف هم زین میخواست به برون حمله کنه که موفق نشد و برون با اجرای اسلم و کاور کردن ناکامورا موفق شد ببره

برنده استرومن


بعد از مسابقه استرومن کمربند بین قاره ای ناکامورا رو برداشت اما زین کمربند رو پس گرفت و همراه رفقاش رفت

تصویر شیمس رو داریم که باز هم کوری میخونه و لزوم تغیرات جدید در اسمکدان رو مورد تاکید قرار میده. او به کتک خوردن گیبل از دست خودش اشاره میکنه و میگه با همچو کارهایی میشه تغیرات خوبی رو رقم زد.

 

در پشت صحنه یک کادو برای براین در گوشه ای گذاشته شده و براین بازش میکنه و یکی از خرگوشهای وایت رو توش میبینه و پرتش میکنه سرجاش

 

زیگلر و کوربین مقابل اوسوز

قبل از مسابقه رینز به رینگ میاد. او در مورد دشمنی کوربین علیه خودش، چند اتفاق رو اسم میبره. او میگه من متوجه شدم که برای مبارزه با او نیازی به کمک رفقا ندارم بلکه باید فامیلهام بیان تا علیه کوربین متحد بشیم. او بعدش به اهدافش در سال حدید اشاره میکنه و میگه امسال متعلق به منه و من رمبل رو دوباره میبرم و کنار اوسوز کارهای بزرگی میکنم.
برادران اوسوز میان و بابت بازگشت به اسمک ابزار خوشحالی میکنند.

اونا میگند ما برای 5 ماه شاهد نبرد رومن مقابل کوربین بودیم و این «ملکه» باعث شد تا برگردیم و حالش رو بگیریم. چون او به همه ی ما بی احترامی کرده. فراموش نکنیم که پادشاهان میان و میرند اما خانواده همیشگی هست.

کوربین میاد و میگه کل خاندان شما عددی نیست و من در رمبل رومن و هر کی رو که حامیش باشه پرت میکنم بیرون.

رومن هم جوابش رو با کوری خونی میده و میگه من ازت ترسی ندارم در رمبل من هستم که حذفت میکنم. وقتی من روی طناب بایستم و به علامت رسل اشاره بکنم تو میفهمی که کی برنده شده. سی ام پانک نیوز. کوربین میگه دلت خوش نکن که فامیلات حمایتت میکنند چون من امشب نابودشون میکنم.

اوسوز با کمک رینز یک شیرجه روی کوربن میزنند و به رینگ برمیگردن و میگند خوب بیا خودت رو نشون بده.


مسابقه شروع میشه و وسط مصاف دش و وایلدر میان و حواس اوسوز رو پرت میکند تا زیگلر روی فیسها ضربه بزنه و بعدش دش و وایلدر میخوان برند که رینز میاد و بهشون فینیشر میزنه. کوربین میره با رینز دست به یقه میشه
رینز هم بهش یک اسپیر میزنه و مسابقه دیکیو میشه

برنده با دیکیو زیگلر و کوربین

 

بعد از مسابقه بابی رود هم برگشت و با هیلها شروع به زدن رینز و اوسوز کردند و با ضربات صندلی موفق شدند اونا رو نقش زمین بکنند و با لبخند هیلها شو تمام شد

نکته:

اگر بخشهایی از ترجمه با تصویر شو هماهنگ نبود عذر میخوام چون نویسنده ی خارجی نتایج عوض شده و متاسفانه خیلی تفسیری مینویسه و نظرات خودش رو بین متن جا میده که و ادم نمیدونه اصلا چی به چی بوده و ترجمه هم زیاد طول میکشه.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]