آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50724 armin
34 253 sam
4 132 yashar
2 123 yashar
13907 41313 yashar
0 97 yashar
20515 50214 rey
10807 39004 sam
نتایج کامل راو 30 مارس 2020
 • بازدید : (517)
WWE RAW Results 30 March 2020 – Wrestlemania 36 beckons - Critical Hit
نتایج کامل راو 30 مارس 2020
متن در ادامه مطلب


در اول شو ویدیوی ضبط شده از آندرتیکر داریم که که خطاب به ای جی میگه از اون جایی که تو اسم واقعی من رو صدا کردی منم تو رو به اسم واقعیت صدا میکنم. تیکر استایلز رو آلن جونز خطاب میکنه و میگه ای جی ادم کوچیکیه که فقط دهن بزرکی داره و بیش از حد حرف حرف میزنه. و میگه نمیدونم ای جی مجموعه بزرگی داره یا فقط یه احمقه. در هر صورت دهانش خیلی گنده تر از حرفایی که نباید بزنه میزنه.

تیکر میگه البته ممکنه تو بعضی از گفته های ای جی حقیقتی وجود داشته باشه. و میگه ای جی صبر کرد تا بزرگانی مثل استون کلد و شان مایکلز و میک فولی و بوکر تی برن تا جا برای اون باز شه. اما ای جی جا پایی گذاشته که نمیتونه ازش خارج شه. اون با حرف زدن راجب همسر من از خطر قرمز عبور کرد.


تیکر ادامه میده که Faithbreaker فینشیر مک کول از فینشر استایلز یعنی استایلز کلش بهتره و میگه ای جی به علت بی احترامی به تیکر و همسرش تاوان سختی رو میپردازه تیکر با پوشیدن ژاکت چرم سیاهش و کلاه مشکی میگه ای جی اگه میخواد تو راسلمینیا باشه راهی بهتر از این که آندرتیکر رو صدا کنه وجود نداره چون باعث میشه ای جی مشهور بشه. و اون همیشه دلقگاش یعنی لوک گالوس و کارل اندرسون رو میاره که اونا  صدمه میبینن. احساس درد میکنن و استراحت ابدی میکنن. و در تصویر میبینم که سنگ قبر ای جی نشون داده میشه . بعدش این بخش به پایان میرسه.


تام فلیپس میگه امشب منتظر حرفای مهمی از طرف لزنر خواهیم بود.

سی ام پانک نیوز. هم چنین ادج هم در شو حاضر هست تا برای اخرین بار با رندی اروتون درگیر بشه

و کوین اونز هم با رولینز و اندراده و گارزا مصاف میده.


تصاویری از حضور بکی لنچ پخش میشه که با کامیون 18 چرخش وارد پارکینگ آرنا میشه.


بکی به رینگ میاد و صحنه هایی از مصاحبه شینا و کارلی روسو داریک که چطور بکی بهش حمله کرد و با صندلی کتکش زد.

بکی در مورد پیروزیش در مین اونت راسلمینیا 35 صحبت میکنه که چطور تونست روندا روزی و شارلوت فلیر رو ببره.


بعد از چند دقیقه استراحت بکی میگه شاینا درست گفته که با گرفتن عنوانم از من منو نابود میکنه و بعدش در مورد شیاطین بیزلر حرف میزنه و میگه بیزلر میخواد کاری رو انجام بده که راندا روزی نتونست انجامش بده این شیطان اونه. و ادامه میده که بیزلر نمیتونه در مورد راندا توضیح بده چون اگه شکست بخوره زیر سایه راندا قرار میگیره.

بکی میخواد حرفاشو ادامه بده که بیزلر بهش حمله میکنه و اونو محکم به جدول اعلام میکوبه. و بعدش چند ناسزا به بکی میگه و دوباره به جدول میکوبتش. بکی روی زمین افتاده و درد داره. بیزلر هم کمربند رو برمیداره و بلند میکنه. و بعدش به روی بکی میندازه و میره.


آلیستر بلک مقابل رستلر محلی

بلک مومنتوم رو در درست داره و در طول مسابقه از حرفش برتره و در آخر با زدن بلک ماس حریف رو به راحتی پین میکنه.

برنده: آلیستر بلک


کوین اونز و استریت پروفیتز مقابل ست رولیز وانجل گارزا و آستین تئوری

مسابقه ای نسبتا طولانی ادامه داشت که اواخر مسابقه اونز به وگا ناسزا میگه و میره بالای رینگ و روی گارزا فرود میاد. فرود به رینگ میاد و اونز روحیه میده و میره با آستین تئوری درگیر میشه ولی بعد از انجام حرکت روی تئوری اسیب میبنه. در اخر اونز با زدن یه استانر به گارزا موفق به پین شده

برنده: کوین اونز و استریت پروفتیز


بعد از  مسابقه رولینز ناگهان یک استامپ به اوونز زد و رفت

اوونز بلند میشه و میگه شاید الان ست یه ضربه بهم زد اما من هفته ی گذشته به حرفاش فکرکردم. حالا حرفهای زیادی برای گفتن دارم و میدونم که رولینز هم داره تماشا میکنه.
کوین میگه ست ادعا میکنه که اینجا رو او ساخته و ما مدیونش هستیم. بعدش کوین ادعاهای بزرگ رولینز رو مرور میکنه و میگه من برخلاف ست یه ادم حسود نیستم. او فکر میکنه اینجا او یک اعجوبه بوده و من یک ادم شکست خورده. اما ست اشتباه میکنه چون من هم میتونم همچو ادعاهایی رو داشته باشم. اما من اونقدر مرد هستم که بگم همیشه خودم برنده نبودم و بقیه کمکم کردند. سی ام پانک نیوز. حالا اشتباه ست همینه چون او همیشه محتاج بقیه بوده تا او را به جایی برسونند. تازه تنها حرف درستی که در هفته ی گذشته زد، همون قسمتی بود که گفت: مهم گذشته نیست بلکه من از وقتی به دبلیو دبلیو ایی اومدم به اوج رسیدم. حالا در رسل من مقابل او قرار میگیرم تا حرفام رو ثابت کنم. اونجا من میگم که گذشته مهم نیست بلکه مهم مسابقه ای هست که داریم انجام میدیم. وقتی ست رو شکست بدم او متوجه میشه که خدای رینگ نیست. در روز شنبه او نابود میشه.

تصویری از ادج داریم که میخواد از راه دور برای اورتون کوری بخونه. او میگه حرفهای اوتون در مورد جوگیر بودن من درسته. من واقعا عاشق واکنش مردم هستم و از تشویق مردم  روحیه میگیرم. اگر عاشق همچو واکنشی نباشید پس متضاد من هستید. در واقع رندی هم به خود من حسادت نمیکنه بلکه از ارتباط من با مردم ناراحته. همیشه وقتی من تشویق میشم اورتون این حس حسادت بهش دست میده. همه میگند رندی هیچ وقت نتونست تاثیری رو که من در مردم میزارم، در تماشاگرا داشته باشه. این توانایی من اورتون رو میترسونه. در رسل هم اورتون نمیتونه مانع بردم بشه.


اسکا مقابل کایدن کارتر
اسکا یک سابمیشن روی حریف میزنه و بعد با جرمن سوپلکس کار رو ادامه میده. اسکا یک کیک هم به حریف میزنه و بعدش میره سراغ اسکا لوک. حریف تسلیم میشه و تمام.
برنده اسکا

بعد از مسابقه اسکا به زبان خودش برای بلیز و کراس کوری خوند اما حرفاش ترجمه نشد.

ریپلی وارد ورزشگاه میشه اما شارلوت ناگهان بهش حمله میکنه و کتکش میزنه. ریپلی نمیتونه جم بخوره و شارلوت بعد از زدن او میگه تو یک تازه کار بیشتر نیستی و در رسل میبازی. شارلوت میره و ریپلی میگه اره روی رسل، خواهیم دید.

بر مصاف لزنر مقابل ریمستریو در سریس 2019 مرور میکنیم.

لزنر و هیمن به رینگ میان.

او در مورد جادوی دنیای سرگرمی میگه و میگه ما شما رو سرگرم میکنیم. این هم یک راو هست که قبل از رسل برگزار میشه. رسلی که اونقدر مسابقه زیاد داشت که قراره در دو شب برگزار بشه. در همچو برنامه ای لزنر به عنوان قهرمان شما اینجا ایستاده.
خوب او الان چرا اینجاست؟ چون او برای سالها، روی همه رو اینجا کم کرده. امسال هم نوبت مکینتایر هست. البته من برای درو احترام قائلم.
هیمن به خاص بودن مکینتایر در تمرینات و پشت صحنه اشاره میکنه و میگه البته ما قبلا یه مرد خاص دیگه هم داشتیم به نام راک. کسی که لزنر شکستش داد. هیمن بعدش شروع به مرور کشتی گیران بزرگی میکنه که توسط لزنر شکست خوردند. او میگه اونا همشون توانایی زیادی داشتند اما وقتی توی رینگ اومدند فقط توسط لزنر له شدند.

هیمن میگه من اعتقادی به قدرت کلیمور کیک ندارم چون بقیه رستلرها هم مقابل لزنر فینیشر قوی داشتند. حرکاتی که مقابل براک کارکردی نداشتند. وقتی زنگ مسابقه زده میشد این براک بود که اونا رو متوقف میکرد. حالا براک منتظر کلیمور کیک هست. اما ایا این ضربه میتونه کار لزنر رو تموم کنه. حالا من براتون جواب دارم. این یک نتیجه ی لو رفته نیست  بلکه من از رخ دادن این اتفاق مطمئن هستم. در سال اینده لزنر با همین  کمربندش اینا میایسته و همچنان قهرمان خواهد بود. من اون موقع خواهم گفت که درو میتونست داستان بهتری نسبت به بقیه تعریف کنه اما در سال 2020 ناکام موند. او تا حالا به صورت خاصی پیشرفت کرده اما مثل بقیه با سرافکندگی از رینگ  خواهد رفت. او چیزی بیشتر از یک شکست خورده نخواهد بود.
با این حرفها، شوی راو تموم میشه.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • سینا گفته: سینا می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 9:06 دقیقه ارسال شده.

  مهدی ببخشید من دیر بیدار شدم من تا پیایان مسابقه کوین اونز مینویسم

  پاسخ : باشه
  البته چون ساعتها رو کشیدن، من خودم هم دیر میام
  عیب نداره
  پاسخ : مهدی من تموم شدم پست در اختیار توعه
  پاسخ : عالیه. ممنون
  باشه مینویسم

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]