آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50662 armin
34 252 sam
4 129 yashar
2 120 yashar
13907 41044 yashar
0 92 yashar
20515 50001 rey
10807 38855 sam
نتایج کامل اسمکدان 20 مارس 2020
  • بازدید : (506)
Image result for smackdown 20 march
نتایج کامل اسمکدان 20 مارس 2020
متن در ادامه مطلب


مایکل کول و موجو رایلی در او شو هستن و کول راجب اتفاقات امشب صحبت میکنه و میگه راسلمینیا در 2 شب خواهد بود و راب گرونوکوفسکی هم میزبان رسمی خواهد بود و در مورد جان سینا و دفیند هم توضیحاتی میده و بعدش میخواد گرونوکوفسکی رو معرفی کنه که موجو راولی میکروفون رو از کول میگیره و میگه راب بهترین دوست منه و باید به طور خاص معرفی بشه و اونو به عنوان یه میهن پرست معرفی میکنه.

گرونوکوفسکی به رینگ میاد و میگه: من از بچگی مسابقات خونین WWE رو میبینم تو روزای ابتدایی مسابقات  FCW از موجو حمایت کردم و تو راسلمینیا جلوی چشم 80 هزار نفر حضور داشتم اما الان جلوی صفر نفر بعدش از میزبانی خودش تو راسل صحبت میکنه . سی ام پانک نیوز. موجو به رینگ میاد و هم دیگه رو بغل میکنن

تم سانگ بارون کوربین زده میشه و کوربین به رینگ میاد و میگه من بهت خوشامد میگم که اومدی اینجا اما تو با هم سطح کردن خودت و موجو راولی فقط شانس خودت برای موفقیت رو از بین میبری. حالا جلوی پادشاه تعظیم کن اما گرونوکوفسکی این کارو نمیکنه که تم الیاس زده میشه.

الیاس به رینگ میاد و با گیتارش اهنگ میزنه و اعصاب کوربین رو خورد میکنه و همون لحظه گرونوکوفسکی کوربین رو نگه میداره و راولی به زانو به کوربین میزنه و گرونوکوفسکی میگه من نمیتونم تو راسل مسابقه بدم اما مسابقه کوربین و الیاس رو پیشنهاد میکنم.

بعدش به همراه الیاس و روالی جشن میگیرن و کوربینم از بیرون رینگ بهشون نگا میکنه.

مایکل کول میگه باید دید تصمیم مدیرا چیه بعدش کول گفت رینز و گلدبرگ در اخر شب حضور دارن.

در پشت صحنه میبینیم که ناکامورا و سمی زنی و سزارو دارن به رینگ میان


دنیل برایان و گولاک در مقابل سزارو و ناکامورا

گولاک داشت با ناکامورا و سزارو همزمان دعوا میکرد و دنیل رو زمین بود و نمیتونست تگ کنه اما بلند شد و گولاک رفتش برای تگ با برایان و برایان اومد سزارو رو نقش زمین کرد و در حالی که گولاک با ناکامورا درگیر بود سزارو رو رول کرد

برنده: دنیل برایان و گولاک


بعد مسابقه گولاک و دنیل برایان شادی کردن


هنوزم منتظر حضور گلدبرگ و رینز برای امضای قراردادهستیم که تصاویری از پروموی جان سینا مقابل وایات پخش میشه کول اعلام میکنه که پیج برای صحبت با قهرمان زنان اسمکدان بیلی در شو حضور داره.

کول همچنین راجب پخش راسلمینیاهای قدیمی از شبکه ESPN توضیح میده و میگه پخش این برنامه ها با راسلمینیا 30 شروع میشه.

در پشت صحنه دنیل برایان و درو گولاک رو در برنامه داریم و دارن با هم حرف میزنن و سمی زین میاد میگه این پیروزی های بی ارزش جشن گرفتن نداره و به گولاک طعنه میزنه و خطاب به دنیل میگه: تا کی میخوای به حرفای من بی توجهی کنی. وقتشه فقط حرفای منو گوش کنی و به حرفای بیقیه بی توجه باشی. دنیل میگه من تو رو برای عنوان بین قاره ایت توی راسلمینیا چلنج میکنم. زین میگه اگه هفته اینده گولاک بتونه ناکامورا رو ببره تو شانس مقابله با منو داری.

به رینگ برمیگردیم و مایکل کول قهرمان سابق زنان پیج رو معرفی میکنه. پیج به رینگ میاد و تا میخواد صحبت کنه بیلی وساشا بنکس به رینگ میان و به پیج میگن از کارت تو هفته گذشته خوشحال نیستیم و به پیج میگن حالا نوبت توعه حرف بزنی. پیج اونا رو قلدر خطاب میکنه و راجب بازنشستگی اجباری خودش حرف میزنه ولی بیلی و بنکس به دلیل چیج میخندن و پیج ادامه میده: درسته من به اجبار بازنشسته شدم و نتونستم کار دلخواهمو انجام بدم اما این رو برای هیچ کس آرزو نمیکنم حتی بیلی و بنکس و بعدش میگه با مردم صحبت کرده و آیا باید حریف بیلی رو اون اعلام کنه؟

بعدش پیج میگه که بیلی باید از عنوانش توی مسابقه 6 نفره مقابل لیسی ایوانز ، دانا بروک ، تامینا اسنوکا ، نائومی و ساشا دفاع کنه. ساشا با شنیدن اسم خودش به عنوان نفر آخر تعجب میکنه و به رینگ نگاه میکنه. تم پیج به صدا در میاد اما بنکس همچنان داره به رینگ نگاه میکنه. بیلی هم کمربندشو بالا میبره


بر درگیری سینا و وایت در طی سالهای گذشته مرور می کنیم. سی ام پانک نیوز. بعدش پیام وایت رو داریم که میگه این سینا بود که در رسل 30 باعث تولد شخصیت د فیند در من شد.

بر درگیری بلیز و کراس در مقابل سین و اسکا در اسمک گذشته مرورمیکنیم.
کراس و بلیز در پشت صحنه هستند و بلیز میگه من اسکا رو برای یک مصاف دراسمکدان اینده دعوت میکنم.

میز و موریسون به رینگ میان
اونا میگند هنوز خبری از کسی که حریف ما بشه نیست. موریشون میگه هر چی باشه ما در چمبر روی همه ی تگ تیمها رو کم کردیم. میزمیگه باید از همین ورزشگاه خالی بپرسیم که کی باید حریف ما باشه.
بعدش اهنگ تگ تیمهای اسمکدان پخش میشه وما با ترفند لباس و تصویر ، میزو موریسون رو در لباس سایر تگ تیمهای اسمکدان میبینیم. به هر حریفی براشون نمیاد واونا تصمیم میگیرند برند که اهنگ هوی ماشینری پخش مبشه.

هوی ماشینری مقابل میزوموریسون
حین مسابقه زیگلر اومد کنار گزارشگر نشست و حواس اوتیس پرت شد چون یاد شکست عشقی خودش در مقابل رز افتاد. شکستی که زیگلر باعثش بود. اواخرمسابقه زیگلر اومد کنار رینگ و اوتیس رو بیشتر عصبی کرد. اوتیس رفت تا با صندلی زیگلر رو بزنه اما میز و موریسون که خستگی در کرده بودند اومدند و اوتیس رو زدند. اوتیس که خون جلوی چشماش رو گرفته بود شروع به کتک زدن حریفان کرد. کمی بعد تصویر زیگلرو رز در صفحه ی سالن دیده شد. اوتیس بازم عصبانی شد و صندلی رو برداشت و میزو موریسون رو زد تا مسابقه دیکیو بشه
برنده با دیکیو میز و موریسون

امضای قرار داد.
کول وسط رینگ هست و از حریفان میخواد برای مراسم امضا به رینگ بیان.
رینزو گلد برگ به رینگ میان و کول میگه حالا مثل بچه ی ادم بشینید تا قرارداد امضا بشه اما اونا صندلیها رو از رینگ بیرون میندازند و زل میزنند به هم.
کول میگه خوب حالا بهتره بدونیم که گلدبرگ میخواد چه کسی حریفش باشه .گلدبرگ میگه خوب فکر نکنم رینز اونقدر جرات داشته باشه که حریفش بشه.
کول به رینزمیگه تو چرمیخواهی با گلدبرگ مسابقه بدی؟ رینزمیگه همه ی رستلرهای بزرگ از سینا گرفته تا اندرتیکر من رو چلنج کردند و من فکرنمیکنم که گلدبرگ با اونا فرقی داشته باشه.کول از رومن میپرسه راجب پیامهای اخیرت برای گلدبرگ بگو.رینزمیگه گلد برگ چیزی نیست جز سگ پُر رویی که صاحب تایتل شده. رینز قرارداد رو امضا میکنه و گلدبرگ بهش میگه  من میتونم تمام درهای فلزی دنیا رو با ضربه ی سرم خرد کنم و نفر بعدی تو هستی. او هم قرارداد رو امضا میکنه ومیره با رینزچشم تو چشم میشه و اسمکدان به پایان میرسه.

مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]