آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50684 armin
34 253 sam
4 131 yashar
2 122 yashar
13907 41169 yashar
0 95 yashar
20515 50083 rey
10807 38920 sam
پاسخ برایان به سوالات پرسیده شده راجب او
  • بازدید : (191)
پاسخ برایان به سوالات پرسیده شده راجب او

پاسخ برایان به سوالات پرسیده شده راجب او

متن در ادامه مطلب


نویسنده :

امین د شیلد


برایان دانیلسون به سوال اتاق خوابی که همه ما پرسیده ایم پاسخ می دهد

برایان دانیلسون علیرغم اعتیادش به بریدن در مسابقات کشتی کج، نمی‌خواهد بری بلا در رختخواب با او این کار را انجام دهد.

دنیلسون تقریباً در هر مسابقه ای که تاکنون در AEW داشته است، سینه خود را به گوشت برگر خام تبدیل کرده است، بنابراین طبیعتاً اولین چیزی که مردم به آن فکر می کنند این است که آیا همسرش در اتاق خواب با او این کار را می کند یا خیر.

صبر کنید این اولین چیزی نیست که مردم به آن فکر می کنند؟ اوه خوب به هر حال.


ظاهراً یکی از افرادی که در مورد آن فکر کرده است در واقع خود بری است، زیرا او در آخرین قسمت از پادکست خلاقانه Bellas به آن اشاره کرده است ، و پاسخ دنیلسون هر یک از تصاویری را که شما در ذهن کثیف شما پخش می‌کردید به رختخواب می‌آورد. بله تو.

دنیلسون: "من بخشی از من، اصلا اهل رقابت نیستم، اما چیزی در ماهیت فیزیکی کشتی وجود دارد که به من احساس زنده بودن می دهد. ریز ریز، بسیاری از مردم از خرد کردن متنفرند، زیرا صدمه می زند. به هر دلیلی من از آن متنفر نیستم، باعث می شود چیزهایی احساس کنم. این حتی یک عجله نیست، فقط یک تجربه حسی است. من می توانم چشمانم را ببندم، به چیزی فکر کنم و لرزش واکنش جمعیت را تجربه کنم.»

بری بلا: "این چیزی است که باید به اتاق خواب بیاورم و تو را خرد کنم؟"

دنیلسون: «نه، نه، نه. افرادی هستند که فوق العاده به آن علاقه دارند و من نمی خواهم چیزی از آنها بگیرم، این موضوع دیگران است. من آنقدر در زندگی عادی خود درد را تجربه می کنم که نمی خواهم آن را در اتاق خواب داشته باشم.


دانیلسون همچنین گفت که او در اتاق خواب نیز تهاجمی نیست، فقط اگر بخواهید این را بدانید.

خواهش میکنم.

برایان دانیلسون قرار است برای بازی امشب AEW Dynamite مقابل راکی ​​رومرو قبل از اینکه شنبه در فول گیر با میرو روبرو شود.برایان دانیلسون در مورد اینکه آیا با پایان قرارداد فعلی با AEW دوباره امضا می کند


برایان دانیلسون مدت قرارداد فعلی خود با AEW را تایید کرد و فاش کرد که آیا قصد دارد پس از پایان قراردادش دوباره امضا کند یا خیر.

پس از اولین حضور دانیلسون برای AEW در All Out در سپتامبر، قهرمان سابق دبلیو دبلیو دبلیو ای اظهار داشت که چند سال آینده را به عنوان " نقطه اوج حرفه خود " در نظر می گیرد.

دانیلسون در سخنرانی در ساعت MMA آریل هلوانی تایید کرد که به مدت سه سال با AEW است و قراردادش به او اجازه می‌دهد در جای دیگری کشتی بگیرد و اظهار داشت:


(در مورد اینکه اگر قراردادش به او اجازه دهد برای NJPW کشتی بگیرد) بدیهی است که ابتدا باید آن را از طریق AEW پاک ​​کنم، آنها باید اولویت من باشند. حتی رفتن به ژاپن در حال حاضر با کووید و این چیزها سخت است. من قادر به انجام آن هستم. منصفانه بگویم، WWE قرار بود به من این اجازه را بدهد. با قراردادی که به من پیشنهاد دادند و وقتی با آنها صحبت می‌کردم، این یکی از کارهای بزرگ من بود، می‌خواهم بتوانم بروم و با این بچه‌ها در سراسر جهان کشتی بگیرم و آنها به من اجازه دادند که این کار را انجام دهم."


دانیلسون در پاسخ به این سوال که آیا توافق فعلی او آخرین قرارداد او در کشتی خواهد بود یا خیر، گفت که هنوز برای پیش بینی زود است.

"نمی دانم، فکر می کنم. وقتی در ذهنم به آن فکر می کنم، در حال حاضر، احساس شکست ناپذیری می کنم. بدن من از 20 سالگی بهترین احساس را دارد. وقتی این قرارداد را امضا کردم، (بری بلا) و فکر می کردیم که این آخرین قرارداد من باشد. چیزی که من به نوعی امیدوار هستم این است که آنقدر سرگرم باشم و احساس خوبی داشته باشم، تا پایان سه سالی که آنقدر کار کرده ام و مسابقات شدید زیادی داشته باشم که بدنم احساس خوبی نداشته باشد. مانند، قابل تعمیر، اگر من کشتی را به مدت شش ماه متوقف کنم، احساس خوبی دارم، اما احساس می کنم، "بسیار خوب، اکنون یک جورهایی تمام شده ام که یک کشتی گیر تمام وقت هستم." بخش سخت این است که فکر کنم، "ای مرد، من هنوز احساس خوبی دارم" و من می خواهم یک کشتی گیر تمام وقت باشم، اما به دلیل سن یا اینکه می خواهم در کنار بچه هایم باشم، از کشتی گیر تمام وقت کناره گیری کنم. بسیار دشوارتر خواهد بود."


دانیلسون در حال حاضر در مسابقات انفرادی AEW شکست نخورده است. او این شنبه در فول گیر حضور خواهد داشت و قرار است در فینال مسابقات حذفی قهرمانی جهان به مصاف میرو برود.


به روز رسانی اخبار پولاک: برایان دانیلسون در مورد نسخه های WWE، اطلاعیه های 90 روزه صحبت می کند


**برایان دانیلسون روز چهارشنبه به همراه آریل هلوانی در The MMA Hour ظاهر شد تا مسابقه امشب با راکی ​​رومرو و فول گیر در شنبه شب را تبلیغ کند. دانیلسون در مورد منشأ خود در مبارزه و یادگیری در دوجوی ژاپن جدید که در سال 2002 شروع شد، جایی که با لیوتو ماچیدا هم اتاقی بود صحبت کرد.

تصمیم به ترک WWE پس از پایان قرارداد او و روند انتخاب برای امضای قرارداد با AEW مورد بحث قرار گرفت. او قراردادی سه ساله با این ترفیع امضا کرد و مطمئن نیست که آیا این قرارداد نهایی دوران حرفه ای او خواهد بود یا خیر. او خاطرنشان کرد که این انتخاب چقدر سخت بوده است و اظهار داشت که عاشق WWE و به طور خاص وینس مک ماهون است که هم AEW و هم WWE به او گزینه کار در خارج از شرکت را پیشنهاد می کنند. گزینه های او عبارت بودند از WWE، AEW، انتخاب برنامه های یکباره بدون امضای قرارداد، یا تبدیل شدن به یک پدر تمام وقت با دو فرزند.

 های دسته جمعی که WWE از آوریل 2020 اجرا کرده است پرسیده شد و دانیلسون این سوال را مطرح کرد که چرا یک شرکت می تواند با ارائه اخطار 90 روزه از یک قرارداد بلندمدت خارج شود اما در جهت دیگری کار نمی کند. استعداد ناراضی است و می خواهد بیرون بیاید.


از جهاتی متوجه می شوم، و از جهاتی احساس می کنم درست نیست و سخت است، زیرا پدرشوهرم (جان لورینایتیس) رئیس روابط استعدادهای آنجاست و باید با آنها تماس بگیرد.

یکی از چیزهایی که همیشه با آن مشکل داشتم و دو بار از دبلیو دبلیو اخراج شدم، بنابراین به نوعی متوجه این موضوع شدم. اگر کسی کار بدی انجام دهد اما مثلاً با WWE قرارداد داشته باشید و راضی نیستید یا از شرکت یا هر چیز دیگری راضی نیستید یک چیز است. اگر می توانند شما را اخراج کنند و 90 روز به شما مهلت دهند (اخطار)، باید بتوانید 90 روز به آنها فرصت دهید تا از قرارداد شما آزاد شوند. اما از طرف دیگر، اگر آنها فقط زمانی شما را به دلیل کاهش بودجه اخراج می کنند که سودآورتر از همیشه باشد، اوم، من فکر نمی کنم که این درست باشد.

زمانی که AEW شروع به جلوگیری از رفتن مردم به AEW یا هر چیز دیگری کرد، با افراد زیادی قراردادهای گران قیمت امضا کردند. اما پس از آن، آنها متوجه شدند، "اوه، AEW نمی تواند همه این افراد را امضا کند" بنابراین، اکنون که افرادی که قراردادهای بسیار بالا یا هر چیز دیگری دارند، اگر احساس می کنند حقوق بیشتری دریافت می کنند. آنها باید دستمزد دریافت کنند، آنها را رها می کنند یا هر چیزی که باشد. اما شما به آنها پیشنهاد قراردادید، چه برای سه سال یا هر چیز دیگری. اگر بیش از حد به آنها پرداخت کنید، این بد شماست و شما هنوز یک شرکت بسیار سودآور هستید، بنابراین این نوعی برداشت من از آن است. ای کاش این کار را نمی کردند، می دانید منظورم چیست؟

اما من همچنین درک می کنم، این تجارت در آمریکاست. سود اغلب برای شرکت‌ها مهم‌ترین چیز است و حتی می‌توانید با افراد داخل شرکت صحبت کنید، مثلاً من عاشق وینس مک ماهون هستم. من خیلی چیزها از او یاد گرفته ام، اما شرکت ها مردم نیستند، درست است؟


دانیلسون در ادامه اظهار داشت که او تصور می‌کرد که تجارت کشتی اینگونه عمل می‌کند، اما سپس دید که AEW چگونه با انتشار استعدادها در سراسر همه‌گیری مقابله می‌کند. او خاطرنشان کرد که AEW سه نفر را در طول همه‌گیری آزاد کرد و تونی خان ترجیح می‌دهد به جای کاهش دادن قبل از پایان معامله، اجازه دهد که قراردادها منقضی شوند. او اظهار داشت که این موضوع در تصمیم گیری او نقش داشته است.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]