آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50665 armin
34 252 sam
4 129 yashar
2 121 yashar
13907 41064 yashar
0 93 yashar
20515 50024 rey
10807 38868 sam
زندگی نامه براون استرومن گسترده
دسته بندی : زندگی نامه,
  • بازدید : (203)
زندگی نامه براون استرومن گسترده


زندگی نامه براون استرومن (کامل)

متن در ادامه مطلب آدام شِر (به انگلیسی: Adam Scherr) (زادهٔ ۶ سپتامبر ۱۹۸۳) کشتی‌گیر حرفه‌ای و بدنساز است که اکنون بادبلیودبلیوئی قرارداد دارد و با نام برُون اِسترُومَن به‌عنوان عضوی از خانواده وایت فعالیت می‌کرد. اکنون او به‌طور مستقل در برند راو حضور دارد.او همچنین سنگین وزن‌ترین کشتی‌گیر wwe است.


از درگیری‌های معروفی او درگیری با رومن رینز،براک لزنر یاد می‌شود.استرومن با کمپانی دبلیو دبلیو ای در سال 2013 قرارداد بست و در 19 دسامبر 2014 در nxt حضور یافت و بعد از آن چند وقتی را در گروه Rosebuds سپری کرد.[۳]در 24 اوت 2015 استرومن توسط بری وایت به عنوان عضو جدید گروه وایت فمیلی معرفی شد و در همان بدو ورود به دین امبروز و رومن رینز حمله کرد،در 31 اوت اولین مسابقه تک به تک خورد را با امبروز داشت و با رد صلاحیت یا همان disqualification پیروز شد[۴].


در شب قهرمانان 2015 مسابقه ای 3به3 بین وایت فمیلی و دین امبروز و کریس جریکو و رینز برگزار شد،در حین مسابقه هنگامی که رینز میخواست اسپیر بزند تگ کرد و همین علت باخت آن‌ها به وایت فمیلی شد[۵].همچنین در تی ال سی 2015 با وایت فمیلی موفق به شکست The ECW Originals شدند[۶].


در رویال رامبل 2016 استرومن 5 نفر حذف کرد و خودش هم توسط لزنر حذف شد،و بعد از آن به کمک بقیه اعضای وایت فمیلی لزنر را حذف کرد[۷].استرومن و بقیه اعضا حملاتی به رایبک و بیگ شو کین داشتند و همین باعث مسابقه ای در فستلین 2016 شد که این مسابقه را شکست خوردند[۸]


اما در شب بعدی راو جبران کردند.و همچنین استرومن در بتلگرند 2015 مسابقه ای تگ تیمی علیه نیودی داشت[۹].همچنین استرومن و دیگر اعضای وایت فمیلی سعی بر حمله به راک و جان سینا در رسلمانیا 32 داشتند[۱۰].در سال 2016 روئن و وایت به اسمکدون منتقل شدند و استرومن هم به راو منتقل شد،در شب بعد راو استرومن جیمز الورث را شکست داد و کریر سینگل خود را آغاز کرد.


در 5 سپتامبر سین کارا به استرومن بی‌احترامی‌کرده و او را چلنج کرد و در دو مسابقه یکی به صورت countout و دیگری با پین فال(سین کارا) شکست خورد[۱۱]. در 17 اکتبر استرومن با سمی زین رو به رو شد و به راحتی پیروز گشت،در هفته بعد این دو دوباره با هم مسابقه دادند اما قبل از اینکه مسابقه شروع شود به یکدیگر حمله کرده و نتیجه مسابقه معلوم نشد،در 31 اکتبر استرومن با حذف سمی زین در مسابقه بتل رویال به یکی از اعضای مسابقه 5 به 5 تگ تیمی حذفی در فست لین 2016 تبدیل شد[۱۲].


استرومن دین امبروز را در فست لین 2016 حذف کرد و وقتی که میخواست به داخل رینگ برود جیمز الورث پای او را از زیر رینگ گرفت و استرومن حذف شد.استرومن پس از حذف شدن جیمز الورث بر روی میزی پرت کرد[۸].در 13 دسامبر میک فولی مسابقه ای بین زین و استرومن در رد بلاک 2016 ترتیب داد،مسابقه ای ده دیقه ای که اگر سمی زین پین نمیشد برند بود و همین اتفاق هم افتاد و پیروز شد[۱۳].


درگیری این دو در لست من استدینگ به تاریخ 2 ژانویه 2017 که پیروز استرومن بود پایان یافت. در رویال رامبل 2017 استرومن در مسابقه کوین اونز و رومن رینز دخالت کرد و با حمله خود به رومن باعث پیروز اونز شد.


در همان شب استرومن در رویال رامبل به عنوان نفر هفتم وارد شد و موجو رالی،بیگ کس،مارک هنری،کالیسترو،بیگ شو،جیمز الورث،تای دلینجر را حذف کرد و بعد هم دین امبروز و کوریبن و زین سه نفری به او حمله کرده و با همکاری هم او را حذف کردند[۱۴].در 30 ژانویه استرومن کوین اونز را برای کمبرندش چلنج کرد و رومن رینز در حین مسابقه به او حمله کرد و استرومن به DQ پیروز شد اما برای کمبرند حتما باید یا حریف پین شود یا تسلیم شود و کمربند همچنان دست اوونز ماند[۱۵].در فست لین 2017 استرومن از رومن شکست خورد[۱۶].همچنین استرومن رومن را در پی بک 2017 شکست داد[۱۷].


در 12 مارچ بود که بتل رویال ترتیب داده شد تا تیم برنده به مصاف سزارو و شیمس برای کمبرندهای تگ تیم راو برود،که ناگهان صدای ورودی براون استرومن آمد و خواستار شرکت در مسابقه شد و داور:(( به او گفت که هم تیمیت کجاست؟)) و براون فریاد زد:((مسابقه را آغاز کن!)) براون استرومن پیروز مسابقه شد و همه را حذف کرد!سزارو و شیمس هم شگفت زده بر روی میزهای گزارشگرها ایستاده بودند[۲۲].در هفته‌های بعد شیمس و سزارو شروع به مسخره کردن استرومن کردند و گفتند:((تو نمیتوانی هر دوی مارا شکست دهی،اگر هم می‌توانستی بدون تگ تیم نمیتوانی وارد مسابقه شوی.))استرومن وارد رینگ شد و گفت:((من برادر خود را به عنوان تگ تیم آورده ام!))بعد هم خارج شد و این بار براون استرومن عینک زده و لباس سفیدی پوشیده بود و گفت:((من برادر استرومن هستم.))و هردوی آن هارا زد[۲۳].


دست آخر هم سزارو و شیمس به رسلمانیای 34 رفتند و مقابل براون استرومن قرار کرفتند و براون هم کودکی را از تماشاچی‌ها بیرون آورد و به عنوان یار خود معرفی کرد(نام آن کودک نیکولای بود.))نیکولای و استرومن قهرمان تگ تیم راو شدند[۱۰]. اما درهفته بعد استرومن و نیکولای آن هارا واگذار کرده و استرومن گفت:((وقتی که نیکولای بزرگ شد،دنبال این کمربندها خواهد آمد[۲۴].همچنین استرومن در گریتست رویال رامبل 2018 هم پیروز شد و رکورد 12 حذف شده رومن را شکست[۲۵].(13 نفر را حذف کرد.)درگیری هم با سمی زین و کوین اونز داشت که در بکلش 2018 با تگ تیم خود یعنی بابی لشلی سمی و کوین را شکست دادند[۲۶]


در 7 می استرومن کوین اونز را شکست داد و به مانی این د بنک 2018 راه یافت[۲۷].در مانی ای دبنک هم کیف را برد[۲۸].در هفته‌های بعد کوین اونز پیشنهاد دوستی به استرومن داد و استرومن هم در هفته‌های پیاپی کوین اونز به شدت کتک زد و در آخرین بار هم او را در خانه ای چوبی که(کوین اونز پنهان بود.) در آن پنهان بود حبس کرد و پایین استیج ورودی راو انداخت و در پی آن در اکستریم رولز 2018 با پایین انداختن اونز از استیل کیج شکست خورد و اونز هم به شدت آسیب دید[۲۹]


اونز هم پس از به دست آورد سلامتیش استرومن را به مسابقه ای که اگر اونز به هر طریقی برد کیف مانی این د بنک مال اوست چلنج کرد و استرومن هم تأیید کرد[۳۰].همچنین استرومن بارها تاکیید کرده و گفته‌است در مسابقه رومن و لزنر سر کمبرند یونیورسال کیف خود را کش خواهد کرد و قهرمان خواهد شد.....اما در ان بازی نتوانست کش این کند و رومن رینز با پیروزی بر لزنر قهرمان شد.


شب بعد براون تلاش دوباره مرد که قبل از کش کردن گروه شیلد متحد شده و براون را روی میز کوبیدند. درگیری رومن و استرومن به هل این سل رسید. در هل این سل براون بایستی مش این کرده و رینز باید از عنوان قهرمانی اش دفاع کند. اما بخاطر دخالت براک لزنر این بازی مساوی شد. در سوپر شو داون براون استرومن به همراه درو مک اینتایر و دولف زیگلر شکستی به گروه شیلد خردند. ولی در راو همان هفته برنده شدند. در ۲نوامبر براون استرومن و براک لزنر و رومن رینز بر سر قهرمانی یونیورسال به مصاف هم خواهند رفت.


اما رومن رینز به دلیل درگیری با سرطان خون وادار به ترک دبلیو دبلیو ای شد و بازی قهرمانی بین براک و براون برگزار شد. اما قبل از شروع شدن بازی بارون کربین که با بران استرومن اختلافاتی داشت به او حمله کرد و این امر باعث شد تا براک لزنر باری دیگر قهرمان شود. استرومن در شو راو بعد از کرون جول بارون کوربین حضور وی را در تیم راو برای بازی در سوروایور سریز قطعی کرد. همان موقع او حمله کرد. کوربین گریخت و هر کشتی‌گیری که برای حفظ جان کربین آمد توسط استرومن کتک خرد.


در سوروایور سریز استرومن به تنهایی ۴ تن از اعضای تیم اسمکداون را حذف کرد. سرانجام بازی وی با کوربین در تی ال سی قطعی شد. به شرطی که اگر او برنده شود می‌تواند بر سرقهرمانی یونیورسال با لزنر بجنگد. او بازی را برد و کوربین از مقامش در برند راو خلع شد. ولی کوربین در سال جدید استرومن را خشمگین کرد و این مسئله باعث شد براون حمله کند و به وی و مابقی آسیب رساند. سرانجام وینس مکمن از او جریمه گرفت و او را از بازی در برابر لزنر محروم کرد. این موضوع او را عصبی کرد و ماشین مکمن را چپ کردبرنده گریتست رویال رامبل درسال 2018


قهرمانی تگ تیم راو به همراه نیکولاس در سال 2018

برنده چمدان مانی این دبنک در سال 2018

برنده بتل رویال رسلمنیا35 درسال 2019

قهرمانی تگ تیم راو به همراه ست رالینز درسال 2019

و در نهايت قهرمانی كمربند رده دوم اسمكدان يعنى اینتِر کانتينِنتال درسال 2020

با تشکر امیروایت


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
  • the champ گفته: the champ می‌گه:
    این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 12:07 دقیقه ارسال شده.

    مهدی شب مسنجر هستی کارت دارم.

    پاسخ : بله ساعت نه میام

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]