آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50725 armin
34 253 sam
4 132 yashar
2 123 yashar
13907 41313 yashar
0 97 yashar
20515 50215 rey
10807 39004 sam
نتایج کامل راو 17 فوریه 2020
 • بازدید : (547)

 

نتیجه تصویری برای wwe raw 17 feb 2019

 

نتایج کامل راو 17 فوریه 2020

متن قبل از ظهر سه شنبه نوشته میشه

 

 

اورتون به رینگ میاد و به درگیری او با ادج و مت هاردی مرور میکنیم. رندی میگه مصاف امشب، بین من و مت هاردی، قرار نیست که انجام بشه. مت به سالن میاد. او گلوبند طبی بسته و مصدوم هست. مت میگه حداقل بالاخره بگو که این روزا چه مرگت شده. هاردی میگه که دکترها به من اجازه ی مسابقه ندادند و اماده نیستم اما من سر قولم هستم و برای مبارزه اومدم.
رندی میگه بهتره تا بلایی سرت نیاوردم خودت بری. تا وقتی سالمی قدر سلامتیت رو بدون. مگر اینکه بخواهی بازم بهت ار کی او بزنم. مت میگه من خودم خواستم اینجا باشم و اگر قرار باشه به زودی بلایی سرم بیاد مطابق میل خودم هست نه تو.

رندی میگه اگه دلیل کارم رو بگم درک نمیکنی. هیچ کس درک نمیکنه. من تو رو مثل ادج دوست دارم و احترام میزارم اما من کاری که لازم بود انجام دادم و نمیتونم توضیحش بدم. بعدش اورتون راهش رو میکشه تا بره. کمی بعد نظر رندی عوض میشه و برمیگرده. مت بیرون میره و یه صندلی وسط رینگ میندازه و میگه بیا کارم رو تموم کن. مت با حرفاش اورتون رو تحریک میکنه و درگیر میشند و رندی بعد از زدن مت، روش ار کی او اجرا میکنه. اورتون بعدش با صندلی به او حمله میکنه. کمی بعد رندی میخواد بره اما دوباره برمیگرده و با کمک صندلی روی سر و گردن مت ضربه میزنه.

یک فاصله داریم و بعدش تصویر تماشاگرا رو داریم که از دیدن مصدوم شدن دوباره ی مت توسط رندی، غافلگیر شدند.


روون مقابل الیستر بلک
روون یک پاوربمب روی بلک میزنه. بلک تسلیم کاور نمیشه. روون ایرون کلاو میزنه اما بدل میشه و بلک با بلک ماس جوابش رو میده. روون هنوز کاملا بلند نشده که بلک فینیشر رو تکرار میکنه و تمام
برنده بلک


شارلوت به رینگ میاد و میگه که در تیک اور پورتلند بوده. تصویر حمله ی او به ریپلی در تیک اور پخش میشه. شارلوت میگه من در موردش فکر کردم و در رسلمنیا شما رو میبنیم. شارلوت میگه فقط نمیدونم کی به ریپلی اجازه داده بود که به راو بیاد و در سطح بالا خودش رو مطرح کنه. شارلوت بعدش کمی در مورد بردش در اینده کوری میخونه و میره.


مصاف برای کمربند 24/7
راولی مقابل موس مقابل تروت
موجو راولی یک فینیشر روی تروت میزنه و میره برای کاور اما موس اجازه نمیده. موس بلافاصله خود راولی رو کاور میکنه و میبره.
برنده ریدیک موس


بعد ازمسابقه راولی عصبانی شد و تروت رو زد اما تروت هم یه کیک بهش زد و رفت.


مکینتایر به رینگ میاد. او میگه 48 روز تا رسلمنیا 36 مونده. من اون کلمات جادویی رو میگم و مثل شارلوت به علامت رسل اشار میکنم اما ایا شما دوست دارید که همراهیم بکنید؟ مکینتایر بعدش با تماشاگرا شروع به شمارش معکوس میکنه و همگی به علامت رسل اشاره میکنند.
مکینتایر میگه من راهی سوپلکس سیتی در رسل میشم تا خودم رو محک بزنم.
صدای پل هیمن شنیده میشه. هیمن میاد و خودش رو معرفی میکنه و بعدش میگه به لزنر خوش امد بگید. اما اثری از لزنر نیست.
هیمن میگه هنوز زوده که خودت رو قهرمان بدونی. مکینتایر میگه تو علاقه داری که فقط اسم لزنر رو تکرار کنی. اما من به وقتش حال لزنر رو در رسل میگیرم.سی ام پانک نیوز. هیمن میگه من برات احترام قائلم و این لایق استعدادت هست. اما امشب یک حریف برات دارم. او بعدش ام وی پی رو معرفی میکنه.
ام وی پی میاد و ادعا میکنه که به راحتی میتونه از پس مکینتایر بربیاد. درو میگه پس کسی که قراره امشب سرش رو له کنم تو هستی. ام وی پی هم کمی براش کوری میخونه و میرند سراغ مسابقه. قبل از مسابقه ام وی پی یه چیت شات به درو میزنه و میخوان دعوا کنند که داور اجازه نمیده و مسابقه شروع میشه.


مکینتایر مقابل ام وی پی
 درو یک دی دی تی روی حریف میزنه. ام وی پی نقش زمین میشه و درو از مردم میخواد بازم باهاش همراهی کنند و مردم باهاش میشمرند و بعدش درو یک کلیمور کیک به حریف میزنه و کاورش میکنه
برنده مکینتایر


به درگیری بکی و بیزلر در راو گذشته مرور میکنیم.
بکی با یه کیف وارد رینگ میشه. او میگه من برای شهرت و پول به امریکا اومدم. الان نمیدونم با شهرت چیکار میکنم و اما داراییم رو اینطوری خرج میکنم. او از کیفی که در دشت داره برگه هایی برای پرداخت بیرون میکشه ومیگه اینا میتونند پیش پرداخت من بابت صدمانی باشند که قراره به بیزلر بزنم. من از سد خیلیها گذشتم . او حریفان سابق رو اسم میبره ومیگه البته فرقش این بود که اونا دنبالم اومدند اما الا نمن دنبال بیزلر هستم تا حساب مرو باهاش صاف کنم.
 بیزلر در صفحه ی سالن دیده میشه ومیگه قراره در المینشن چمبر مصافی درون قفس برای زنان باشه و برنده میتونه مقابل بکی مسابقه بده. من با مبارزه کردن در قفس به اینجا رسیدم و وقتی ببرم ، در رسل حسابت رو میرسم. تازه قرارنیست نگران حمله ی دوباره ام باشی چون من کاری رو که باید کردم. الان تنها هدفم تکه پاره کردن تو در رسل هست. بکی میگه خیلی خوب ببینم در چمبر چطوری خودت رو نشون میدی.


لانا، زلینا، لشلی و گارزا در پست صحنه دارند هماهنگ میشند و لانا میگه دو زوج جذاب دارند اماده میشند. زلینا میگه من ازدواجت با لشلی رو تبریک میگم اما من فقط مشاور گارزا هستم و غیر از کار، ربطی به هم نداریم. گارزا هم  میگه درسته من به این سادگی اسیر زنی نمیشم همونطور که مردی مثل کاریللو نمیتونه مقابلم عددی باشه.

روسف و کاریللو مقابل گارزا و لشلی

گارزا از پشت سر یه ضربه به روسف میزنه. روسف با کیک جوابش رومیده. روسف بعدش سراغ لشلی میره و با ماچکا باعث میشه که او به بیرون رینگ بیفته. گارزا ناگهان روسف رو رول میکنه و تمام

برنده لشلی و گارزا

بعد از مسابقه روسف شروغ به زدن گارزا کرد اما لشلی و لانا فقط راهشون رو کشیدند و رفتند


سین مقابل ناتالیا
ناتالیا در کنار رینگ توسط ضربه ی سین نقش زمین شده بود و داور داشت میشمرد. سین سرپا و داخل رینگ بود و دیگه کاری به حریف نداشت. داور با شماره ده مسابقه رو به نفع سین تمام کرد

برنده سین

تیم ادورز و مورفی داخل رینگ هستند و مورفی رولینز رو معرفی میکنه. ست میاد و با گروهش خوش و بش میکنه. او بعدش از اینکه مردم باعث شدند تا به عنوان ناجی راو فعالیت کنه تشکر میکنه. او میگه من پیام خاصی ندارم اما میخوام نکته ای رو بگم. او انگشت اشاره اش رو بلند میکنه و میگه خواهران و برادران ما اینجا هستیم تا پیشرفتمون رو جشن بگیریم. مردم بوو میکنند و ست میگه همانطور که من بهتون احترام میزارم شما هم محترمانه رفتار کنید. سی ام پانک نیوز. او میگه ما هفته ی قبل بردیم چون ایمان داشتیم و این تازه شروع کاره. مردم بازم بوو میکنند و ست همیچنان بهشون توصیه میکنه که چطوری باید رفتار بکنند. او میگه باید ایراد کار رو پیدا کنید و تعمیرش کنید. رولینز بازم میخواد مشاوره بده که واکینگ رایدر وارد میشند. و به نوچه های ست حمله میکنند. ست به طرف خروجی میره و مورفی رو برای مبارزه میفرسته. وایکینگها مورفی رو هم میزنند و کوین هم ناغافل میاد و به رولینز حمله میکنه.

کمی بعد رولینز رو در پشت صحنه میبینیم که میگه قانون من اینخ که به کسی احترام بزارم که لیاقتش ور داره و وقتی اونز و گروهش جنگ میخوان پس ماهم همونطوری جوابشون رو میدیم.

ایجی و د کلوپ میان. اندرسون میگه ایجی اقای جدید رسل هست. ایجی هم تایید میینه و میگه من بزرگترین رستلر در تاریخ کمپانی هستم.بقیه نمیتونند همچو ادعایی بکنند. او از بقیه اسم میبره و ادعا میکنه که با برد در شوی عربستان این رو ثابت میکنه. ریکو چیت میاد و ایجی میگه من داشتم در مورد قهرمانها حرف میزدم اما تو کمربندی نداری و ریکومیگه به زودی وقتی براک رو شکست دادم مشخص میشه. بقیه به حرفاش میخندند.
ریکو میگه الان هم میخوام با ایجی مسابقه بدم. اندرسون میگه من به جای ایجی باهات مسابقه میدم

ریکوچیت مقابل اندرسون
ریکو سوپر کیک میزنه و حریف نقش زمین میشه. ریکو یه ضربه هم به گردن او میزنه و کاورش میکنه.

برنده ریکوچیت

ادورز اف پین ومورفی مقابل اوونز و وایکینگها
وایکینگها روی ادورز یک دوبل دایو اجرامیکنند. کوین روی مورفی استانر میزنه. رولینز دخالت میکنه و اوونز ور میزنه تا مسابقه دیکیو بشه

برنده با دیکیو گروه اوونز

بعد از مسابقه هیلها شروع به زدن کوین کردند و رولینز گفت تومدتی هست که موی دماغم شدی و تاوانش رو میدی.
 در این لحظه تیم استروت میان و به فیسها کمک میکنند. رولینز به طرف خروجی میره اما گروهش توسط بقیه ش لو پل میشند.

با این تصویر شوی راو تمام میشه.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • علی مشرف گفته: علی مشرف می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 20:00 دقیقه ارسال شده.

  سلام به نظر من بلک و رکشی یکی از بهترین تاپ استار های حال و حاضر هستن .
  درگیری ماندی نایت ماسایا با جو و اوونز و وایکینگ رایدرز خیلی داره تکراری میشه.
  بعد هم اینکه بیگ شو اومد و یک سرکی کشید و رفت تا مثلا رویال رامبل جذاب بشه ولی اینطوری نشد

 • Erfan گفته: Erfan می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 19:02 دقیقه ارسال شده.

  آقا مهدى تو اعصاب خودتو خورد نكن.
  ولشون كن.
  بچسب به زندگيت.
  والللا!
  لطفا يه مطلب درباره فست لين بزاريدكه امسال برگزار ميشه يا نه .
  مرسى.
  دوستدار شما Erfan

  پاسخ : من چیزی نمیدونم

 • The Champ گفته: The Champ می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 16:27 دقیقه ارسال شده.

  مهدی خب میرم تو قسمت تنظیمات میگه مجاز نیستم صبح من پست رو زدم ولی لینکا دوباره نمیاوردن

  پاسخ : چطور برای خراب کردن قالب و نظرات مجازید اما یه ادیتور ساده رو خراب میکنیدو بعد نمیتونید درست کنید؟

 • The Champ گفته: The Champ می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 13:45 دقیقه ارسال شده.

  مهدی من ادیتور رز بلاگم تو فایرفاکس یهو نیست شده وقتی میخوام لینک بیارم یا مطلب بنویسم هیچ چیزی نمیاد میگه به قسمت تنطیمات مراجعه کنید

  پاسخ : خوب برو تنظیمات ادیتور رو درست کن
  واقعا که
  مثلا شما قرار بود کمکم بکنید
  بدتر باعث شدید عقب بیفتیم
  ابرومون رفت
  اعصابم خرد شد رفت

 • جعفر گفته: جعفر می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 11:55 دقیقه ارسال شده.

  خدایش درگیری ای اوپی وست رولینز ومورفی با وایکینگ رایدرز. وجو اوانز
  داره تکراری. میشه. مثل درگیری شورتی جی وشیمس. وکوربین. ورینز

 • آرمان عظیمی گفته: آرمان عظیمی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 1:13 دقیقه ارسال شده.

  ادامه موضوع قبلی: درسته قرار نیست همه کمربند داشته باشند، اما دیده شدن برای کج کار مهمه و ادامه حیاتشو تضمین میکنه که همون تمدید قرارداده، این یک موضوع ثابت شده است که سیاست اشتباه مکمن و پارتی بازی هاش، خیلی از ستارگان را از کمپانی فراری داد، الان خیلی ستاره توی کمپانی هستند که در عمل داستانی براشون وجود نداره و سیاهی لشگر هستند. به نظرم افرادی عین کوربین بیشتر مستعد سیاهی لشگر هستند تا سمی زین و سزارو، داستان ها خیلی افت کرده و نور چشمی ها فقط دیده میشن، برای همینه هر روز یک نفر به صف مشتریان الیت اضافه میشه. به نظرم رفتن خیلی بهتر از تن دادن به نقش های مزخرف است، اونایی که درجه دو هستن، براشون فرقی نداره، اما کسانی که یک روز تاپ بودن، درجه دو شدن براشون در آوره حالا اگه برای خودشون ارزش قائل باشن، میرن اما وای از اون روز که بخوای واسه دیده شدن، به هر خفتی تن دهی، بعضی از دوستان میگن اینا همش نمایشه و جاهاشون مرتب عوض میشه، اما جالبه بدانید یک سری افراد در قراردادشون هم ذکر می کنند که باید در این نمایش، حرف اول را بزنن و تا آخر هم دیده بشن. ممنون از پیگیری هاتون عزیزانم

 • آرمان عظیمی گفته: آرمان عظیمی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 0:36 دقیقه ارسال شده.

  سلام، راستی این موضوع را هم خیلی وقته می خوام عنوان کنم، این چند وقت به داستان های سزارو و سمی زین، داشتم نگاه میکردم جوری شده که فقط برای پر کردن تایم شو ازشون استفاده میشه، اونروزی که سمی زین واسه ناکامورا ایستاد کنار رینگ، همون موقع فاتحه اش خوانده شد، آخه سمی زین که یه زمان با کوین اوونز در اسمک کولاک می کردند باید بشه یه دلقک؟؟؟؟؟ همین موضوع شامل حال سزارو بعد از جدایی از شیمس هم میشه، که قشنگ معلومه کمپانی هیچ داستان خاصی براشون نداره، یکی از منفورترین اشخاص بین کج کارها در نظرسنجی ها، کوربین هست، من کاری به موضوع فیس و هیل ندارم، اما کوربین کم طرفداره، اما همین کوربین بیشتر موقعیت داستانی داره تا سزارو و سمی، به نظرم کج کار وقتی میبینه در عمل جایی نداره، خداحافظی یا ترک کمپانی بعضی از تن دادن به دلقک بازیه، بودن به هر قیمتی، سودی نداره، به شخصه برای سمی زین متاسفم.

 • آرمان عظیمی گفته: آرمان عظیمی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 0:21 دقیقه ارسال شده.

  سلام، الان که این نظر را ثبت می کنم، هنوز راو امشب، برگزار نشده، امشب احتمالا در قسمت زنان، دوتا درگیری خواهیم دید، یکی ادامه دعوا شارلوت و ریا ریپلی و دومی شاینا و بکی لینچ. خوشحالم پیش بینی چند وقت قبل من محقق شد و این دو مسابقه دیواز، ثبت شد، فقط مونده اضافه شدن ساشا بنکس به رقابت سر کمربند اسمکدان، الان بیلی، کارملا، ناوومی و احتمالا ساشا، 4تا اسم برای این رقابت اند اما احتمالا روند داستان ها به سمتی بره که بیلی و ساشا، مسابقه در رسلمنیا بدهند. اگه این اتفاق بیفته، امسال مثلت دیواز تکمیل میشه، به نظرم برادران هاردی هم به آخر خط رسیدند و امسال، سال آخرشون هست، به نظرم ادج هم در نهایت با رندی مسابقه بده

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]