آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50757 armin
34 254 sam
4 134 yashar
2 123 yashar
13907 41429 yashar
0 97 yashar
20515 50396 rey
10807 39072 sam
نتایج کامل شو راو ۱۸ ژانویه ۲۰۲۱
  • بازدید : (478)
نتایج کامل شو راو ۱۸ ژانویه ۲۰۲۱

نتایج کامل شو راو ۱۸ ژانویه ۲۰۲۱

متن در ادامه مطلب

تموم شد


رندی اورتن در پشت صحنه در سایه نشان داده می شه. او میگه کسانی که با آتش می جنگند معمولاً گرفتار خاکستر می شوند. اورتن یک ماسک به سبک Mil Mascaras داره. او میگه صداهای موجود در سرم، دقیقاً مثل این ماسک من رو محصور می کنند. سه هفته پیش من سرنوشت Alexa Bliss را در دستانم گرفتم. من بخشی از خودش رو نشان دادم که خودم هم نمی دونستم وجود داره. رحم و شفقت - دلسوزی و همچنین نفرت او نسبت به خودش نیاز به آزاد شدن داشت. قربانی بعدی او مانند بره ای به ذبح رسید. تصاویری از الکسیا بلیس در حال پرتاب گلوله آتشین به چشم اورتن نشان داده میشه.

اورتون میگه من نتونستم بخوابم چون وقتی چشمهام را می بندم، تنها چیزی که می بینم این است که آن توپ آتشین به سمت صورتم میاد. این احساس هرگز از بین نمیره. اگر چیزی از مهربانی در من باقی مانده بود، وقتی آن گوی اتشین به طرفم اومد، آن مهربانی هم من رو ترک کرد. من از این ماسک استفاده کردم تا از خود محافظت کنم. او خودش رو خوش شانس میدونه که از اون جهنم نجات پیدا کرد. رندی میگه البته بدتر از این میتونست باشه اما منم قبلا از این بازیا کردم. رندی تصاویر از درگیری سابق خودش با وایات نشان میده و میگه بلیز فقط یک واسطه بود. وایت میخواست من رو حذف کنه تا به رمبل نرسم. حالا من علارغم اسیبهایی که دیدم در رمبل شرکت میکنم. من رویای بقیه رو خاکستر میکنم و به رسلمنیا میرم. او یک کبریت روشن میکنه و این بخش تمام میشه

ریک فلیر و لسی ایوانز در حال قدم زدن در پشت صحنه هستند که چارلی میاد سراغشون و راجب درگیری با شارلوت سوال میکنه. سی ام پانک نیوز. ایوانز به ریک فلیر اجازه نمیده صحبت کند. او می گه که از بزرگترین مرد یاد می گیره که چطوری در رینگ قدم بزاره. آنها میگند که دارند میرند تا مصاف بعدی رو تماشا کنند.

شارلوت مقابل پیتون رایس

قبل از  مسابقه، رایس به شارلوت حمله کرد اما شارلوت از پسش بر اومد و مسابقه شروع شد

رویس یه اسپین کیک ناجور میزنه قبل از اینکه  دومی رو بزنه و تا شماره دو کاور میکنه. فلیر اول چاپ بلاک میزنه و بعد هم لگ بریکر میزنه و فلیر بعد سابمیشنش رو میزنه و رویس تپ اوت میکنه.

برنده با سابمیشن: قهرمان تگ تیم زنان شارلوت فلیر

ریدل سراغ هارت بیزنیس میره. ریدل تحت تأثیر نحوه لباس پوشیدن اونا قرار گرفته و میخواد بهشون لقب بده. او لشلی را "اسلبی بابی" صدا می کنه و میگه این اسم به لباست میاد. لشلی می گه من این کفشهام رو دوست دارم اما بری امثال تو خوب نبست. او پای ریدل رو لگد میکنه و ریدل از درد فریاد میزنه.کمی بعد لوچا هوز پارتی میان حال ریدل رو میپرسند و او میگه فعلا خوبم.

علی ضمن تصاویری اعلام میکنه که نبال صدمه زدن به وودز هست چون کوفی در سال 2019 جلوی موقعیت علی رو گرفت.

مک مقابل وودز

وودز به مصطفی علی بیسبال اسلاید زد قبل از اینکه میس رو از طناب ها پایین بندازه.

اسلپ جک و تی بار رینگ  رو محاصره کردن و وودز به میس سوپرکیک زد. میس دوباره میجنگه با اسپین کیک به وودز میزنه. میس بعد از آن هم به وودز یه اسلم خطرناک میزنه و برنده میشه.

برنده با پینفال : میس

علی بعد از مسابقه به دوربین رو میکنه و میگه امیدوارم الان کوفی حس خوبی داشته باشه

آسوکا در پشت صحنه میگه که نمیدونم راجب بلیز چی باید بگم. تصویر پرتاپ گلوله اتشین به طرف رندی توسط بلیز پخش میشه و اسکا میگه اون دختر یک بخش تاریک داره

میزگرد بلیز

بلیز اولش بابت صدمه زدن به رندی خوشحاله و میگه اگر بازم هوس هوای افتابی کردی بهم خبر بده. بلیز اسکا رو به عنوان مهمان دعوت میکنه. اونا اولش سر اینکه کدام صندلی برای کی هست کمی بحث میکنند و بعد بلیز میگه که من در رمبل برند میشم و حریف تو میشم. اسکا مگه چه بهتر چون من طرفدارت هستم. اسکا شروع به رقص میکنه و بلیز میگه این جزو برنامه نیست. اسکا میگه باشه و بعدش میگه وایت هنوز این اطرافه؟ بلیز میگه اسمش رو نیار. سی ام پانک نیوز. توی صحنه یک اسب چوبی شروع به تکان خوردن میکنه و اسکا میترسه اما بلیز سوار اسب چوبی میشه. این بخش اینطوری تمام میشه

میز و موریسون در پشت صحنه میگند که برای گلدبرگ برنامه دارند اما نمیخوان لو بدند.

بیزلر در پشت صحنه برای بردنش در مصاف امشب و رمبل کوری میکنه و جکس همه مراهش هست

 بیزلر مقابل مندی رز

رز به او مشت می زد تا اینکه بازلر به بازوی آسیب دیده حمله کرد. بیزلر بازوی رز رو می چرخونه اما رز به او پانچ میزنه. بیزلر به رز آرم بریکر میزنه و بعد هم سابمیشنش رو هم میزنه و مندی رز تپ اوت میکنه.

برنده با سابمیشن:شینا بیزلر

بعد از مسابقه ، جکس و بیزلر کمی حرفشون شد و دانا هم یک کیک به جکس زد و او پرت شد به سمت بیزلر

یک فاصله داریم و بعدش جکس و بیزلر رو میبینیم که در پشت صحنه به هم میگند که تفاهمی برای همکاری ندارند و حتی نتونستند کمربند تیمی خودشون رو پس  بگیرند

شارلوت به اوانز تیکه مینداره و میگه من به اندازه ی کافی لباس همراهم دارم و اوانز میتونه لباس پدرم رو بپوسه

به جایگزین شد اوونز برای مصاف مقابل رینز در رمبل مرور میشه

استایلز همراه محافظش میاد و میگه پیرس یک بازنده بیشتر نمی تونست باشه و ریکوشی هم به همون سرنوشت دچارمیشه. او به باختهای ریکوشی اشاره میکنه و او رو لایق رمبل هم نمیدونه

یک فاصله داریم و استایلز سراغ پیرس میره و میگه من ازت خوشم نمیاد و وقتی از کسی خوشم نیاد این محافظم هم از اون ادم بدش میاد.

استایلز مقابل ریکوشی

استایلز میره برای سوپلکس اما یه ذره صبر میکنه بعد استایلز فرانت سوپلکس میزنه روی بالا ترین  طناب بعد تو ریباند میگیره ریکوشت رو و بعد  فینیشرش رو یعنی استایلز کلش رو میزنه و تمام!

برنده با پینفال: ای جی استایلز

میزگرد میز و موریسون

اونا گلدبرگ و مکینتایر رو دعوت میکنند و مهمانها میان . البته گویا به جای مکینتایر یه مرد دیگه رو فرستادن. او به جای مکینتایر قول میده که گلدبرگ رو ببره.

میز هم قول میده که تلاش گلدبرگ و درو بیفایده هست چون او در رمبل کش میکنه و کمربند رو میبره.

هارت بیزنیس مقابل لوچا هوز پارتی

ریدل میخواد فینیشرش رو میزنه اما شلتون بنجامین جا خالی میده. متالیک تگ میکنه و وحشیانه به سمت بنجامین می ره. لشلی خودش رو تگ میکنه و اسپیر میزنه قبل از اینکه سابمیشنش رو بزنه و برنده شن. لشلی بابت این مبارزه عصبی هستش.

برندگان با سابمیشن:هرت بیزینس

بعد از مسابقه ریدل یک کیک به لشلی زد

به درگیر الیاس و جف هاردی مرور میشه
الیاس به خاطر اینکه در مسابقه هفته گذشته، رایکر به او کمکی نکرده، به جکسون رایکر کنایه می زنه. او به رایکر میگه که در مرحله بعدی با هاردی روبرو می شه و باید خودش رو نشون بده


تصویر مکینتایر رو داریم که میگه کرونا گرفته و داره دوران درمان رو سپری میکنه. او بعدش برای گلدبرگ کوری میخونه و میگه من کمربندم رو در رمبل مقابل او نگه میدارم

جف هاردی مقابل رایکر

هاردی برگشت و جاوبریکر میزنه قبل از اینکه توییستینگ نک بریکر بزنه. هاردی بعد توییست اف فیت میزنه. هاردی بالای طناب ها میره تا فینیشرش رو بزنه. اما الایس حواسشو پرت میکنه وهاردی رو از بالای طناب ها پایین پرت میکنه. داور میبینه و اتمام مسابقه رو اعلام میکنه.

برنده با دیکیو : جف هاردی

بعد از مسابقه، رایکر بابت دخالت الیاس شاکی هست و هاردی الیاس رو میزنه و رایکر هم هاردی رو

اسکا مقابل بلیز

الکسا بلیز به آرامی در رینگ قدم می گذارد و دهان او را چک می کند. بلیز می رود برای مندیبل کلاو ، اما آسکا با آن مبارزه می کند. بلیز به آسکا پانچ میزنه. آسکا مبارزه می کند ، اما بلیز سیستر ابیگیل را برای پیروزی می زند.

برنده با پینفال: الکسا بلیز

بعد از مسابقه بلیز به دوربین زل زد و صدای وایت رو شنیدیم که گفت: بزراید اون بیاد.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]