آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50667 armin
34 252 sam
4 130 yashar
2 121 yashar
13907 41079 yashar
0 93 yashar
20515 50034 rey
10807 38876 sam
نتایج کامل اسمکدان 7 فوریه 2020
 • بازدید : (408)

نتیجه تصویری برای wwe smackdown 7 feb 2020

نتایج کامل اسمکدان 7 فوریه 2020

متن در ادامه مطلب

 

با مروری روی قسمتهای مختلف شو، برنامه شروع میشه

موریسون و میز به سالن میان. میز در مورد مصاف برای کمربند تیمی در عربستان در اینده حرف میزنه و اشاره ای هم به سابقه ی سینمایی خودش داره. موریسون هم حرفهایی در این مورد و خودش میزنه. میز بعدش کلیپی از فیلمهای مشهور به صورت طنز نشون میده و مردم تشویق میکنند

میز میگه این کلیپ لایق اسکار هست همانطور که تگ تیمِ ما، لایق کمربنده. اونا همچنان تیم خودشون رو تحسین میکنند که نیو دی وارد میشند. اونا کلیپ میز و موریسون رو مسخره میکنند. اوسوز هم میان قاطی مزه پرونیها بشند و میز و موریسون رو دست میندازند اما رود و زیگلر میان و میز رو موریسون که میبینند حواس اوسوز پرت شده، بابت مسخره شدن توسط اونا، بهشون حمله میکنند.

 

اوسوز مقابل زیگلر و رود

زیگلر با رود تگ کرد و رود اومد که با زیگلر، یک سوپلکس روی اوسوز بزنند اما برادران اوسوز دوبل سوپر کیک به حریفان زدند و یکیشون با کاور کردن رود مسابقه رو پایان داد

برنده اوسوز

 

بلیز در پشت صحنه کوری میخونه و میگه من امشب مصاف چهار طرفه برای مشخص شدن مدعی کمربند زنانِ اسمکدان رو میبرم و بعدش تایتل رو از بیلی میگیرم

 

کوربین در پشت صحنه با یک کارمند بحث میکنه و بابت عملکرد او شاکیه

 

الیاس به رینگ میاد تا هنرنمایی بکنه اما سزارو و بعدش زین میان و مانع میشند. زین میگه گمونم الیاس از اینکه کسی مزاحمش بشه خوشش میاد. الیاس میگه نه وقتی مزاحمها نباشند کارم بهتره. زین تاکید میکنه که به هر حال ناکامورا کمربندش رو پس میگیره و بعدش روی الیاس تمرکز میکنیم.

 

سزارو مقابل الیاس

سزارو یک اپرکات میزنه و  میره برای پین اما الیاس تسلیم نمیشه. الیاس یا زدن کلوزلاین کار رو پیگیری میکنه. بعدش سوپلکس میزنه. الیاس روی طناب میره و این بار البو دراپ اجرا میکنه و حریف رو کاور میکنه

برنده الیاس

 

کوربین به رینگ میاد و میگه رینز بدون اوسوز هیچ کاری نمیتونه بکنه. اگر رینز مرد حرفاش بود، در رمبل بدون کمک اونا مقابلم برنده میشد. حالا رمبل تموم شده و من نتونستم اون مصاف رو ببرم و به رسل برسم. بنابراین یه مصاف دیگه مقابل رینز میخوام چون اگه من رو نامردی نمیزدندريال حتما در رمبل برنده میشدم. کوربین بعدش در این مورد که او پادشاه اسمکدان هست کور میخونه . سی ام پانک نیوز. او بعدش میره رویِ سر یکی از هواداران رینز نوشابه میریزه و دنبال بطری دیگری هست تا اون ادم رو بیشتر اذیت کنه که رینز میاد.

رینز شروع به زدن کوربین میکنه. کوربین فرار میکنه و رینز بهش میگه بیا تو رینگ. کوربین میگه نمیام. رینز میگه ای ترسو. حالا که دنبال مسابقه با من هستی من یه موقعیت بهت میدم. ما درون قفس به زودی مسابقه خواهیم داد. بعدش رینز سراغ طرفدارش میره و باهاش خوش و بش میکنه.

 

تصویری از گلد برگ داریم که در منزلش هست. او میگه من رمبل امسال رو کنار پسرم دیدم و یادم اومد که هیچ وقت برای کمربند یونیرسال ری مچ نگرفتم. میخوام حالا این مسابقه رو داشته باشم.

تصویر وایت رو داریم که میگه به نظر میرسه گلد برگ هوس کرده کمربندِ من رو بگیره اما من او رو چندان مطمئن ندیدم. وایت کمی برای گلد برگ کوری میخونه و گلد برگ هم روی مسابقه با وایت اصرار داره .اونا کمی بحث میکنند و با لبخند ملیح وایت، تصویر ناگهان قطع میشه.

 

دنیل در پشت صحنه هست که اسلاتر سراغش میره و میگه مسابقه ات مقابل وایات در رمبل واقعا افتضاح بود.سی ام پانک نیوز. اسلاتر به تاکید روی ضعفِ براین ادامه میده و دنیل عصبانی میشه و میگه نظرت چیه امشب مسابقه بدیم؟

 

اسلاتر مقابل براین

براین روی حریفش بل لوک میزنه. اسلاتر سماجت میکنه و تسلیم نمیشه تا اینکه از هوش میره و داور دنیل رو برنده اعلام میکنه.

برنده براین

 

استرومن میاد و کمربند بین قاره ای رو توی رینگ به رخ میکشه و رنه یانگ ازش مصاحبه میکنه. رنه میگه چه حسی داری که بالاخره به این کمربند رسیدی؟

برون میگه مدتی بود که راجبش فکر میکردم و حالا به لحظه ی بزرگی در دوران فعالیتم رسیدم. استرومن بعدش به موفقیتهای دیگرش در کمپانی اشاره میکنه و میگه اونا لحظات خوبی بودند اما تاحالا نتونسته بودم کمربندی رو بالای سرم ببرم که اینم به هول و قوه ی خدای باریتعالی انجام شد. ناکامورا و زین میان و زین میگه برد تو مقابل ناکامورا یک اتفاق بود و ما دنبال ری مچ هستیم. استرومن میگه باشه هر وقت بخواهید من مسابقه میدم.

ناکامورا میگه در مورد زمانش بعدا بهت خبر میدیم. زین میگه تازه ما از همه ی امکانات میخواهیم استفاده کنیم. در این لحظه تیم رایویوال ناگهان به برون حمله میکنند. زین و ناکامورا هم به کمک هیلها میرند و استرومن رو میزنند. برون کمی بعد سرپا میشه و همه رو پخش و پلا میکنه. زین میخواد در بره که استرومن لباسش رو میگره اما زین یه حرکت میزنه و خودش رو از لباسش بیرون میکشه و استرومن می مونه و یه لباس بی صاحاب. ناکامورا و زین به طرف خروجی میرند و این بخش تموم میشه.

 

اوتیس داره برای قرار روز ولنتاین تمرین میکنه. او لباسهای مختلفی رو روی تنش برانداز میکنه و بعدش نحوه خوردن و برخورد رو تمرین میکنه و میگه من اماده هستم. او جمعه ی بعد با رز قرار داره.

 

شیمس مقابل اپولو کروز

کروز با چند ضربه و کیک مسابقه رو شروع میکنه. شیمس با یک بروک کیک فورا رفت برای کاور و تمام

برنده شیمس

 

بعد از مسابقه گیبل به شیمس حمله کرد. شیمس کمی باهاش درگیر شد و بعدش به او هم بروگ کیک زد و رفت.

 

مسابقه ی چهار طرفه برای مشخص شدن حریف بیلی

دانا بروک مقابل کارملا مقابل بلیز مقابل نایومی

نایومی یک لگ دراپ روی دانا میزنه و کاورش میکنه اما دانا تسلیم نمیشه. بلیز نایومی رو به گوشه ی رینگ هول میده و میره روش شیرجه بزنه اما نایومی زانوش رو بالا میاره و بلیز برخورد بدی باهاش داره. کارملا ناگهان یه کیک به نایومی میزنه و کاورش میکنه

برنده کارملا

 

بعد از مسابقه، بیلی به کارملا حمله کرد و سرش رو به کیف رینگ کوبید و رفت.

تمام


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • محمد متین گفته: محمد متین می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 20:35 دقیقه ارسال شده.

  کوربین مغز نداره و تو سوپر شو دون همون دونا پرش هم که تو صورتش به باد میره

 • حمید گفته: حمید می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 19:29 دقیقه ارسال شده.

  داداش آرمان عظیمی شما چپ وراست داری به این واون گیر میدی
  تا دیروز به کمپانی وaewالانم به ریش کوربین
  عزیزم این ها همش نمایش هست برای لذت بردن من وتو
  نگاه کن ولذت شو ببر خیلی تو فکرش نرو

 • آرمان عظیمی گفته: آرمان عظیمی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 11:30 دقیقه ارسال شده.

  سلام، هرچی فکر می کنم چرا انقده از کوربین بدم می یاد، نمی تونم دلیلی براش ذکر کنم، اون موقع که به ظاهر مدیر اجرایی بود که دیگه می خواستم سرمو بزنم به دیوار!!!!! یه آدم نچسب با ریش ناقص!!! پشت پرده ارتباط این آدم با استفانی مکمن و اچ چیه، نمیدونم اما استفانی ازش خوشش می یاد!!!!؟؟!! حالا همه اینا یک طرف، واژه کینگ هم یک طرف، پادشاه با شکست شورتی جی، صاحب تاج و تخت شد!!!! کاش لااقل اون ریش های کوسه اش را بتراشه، طرف راست را از زیر گردن خط گرفته، طرف چپ که یه عالمه مداد استفاده کرده واسه پر نشون دادن، خطش به زیر گردن هم نمیرسه، برو قشنگ بزن این ریش های تونوک را!!!!!!! خخخخ

  پاسخ : داداش گیر دادی به ریش مردما
  هههههههه

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]