آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50684 armin
34 253 sam
4 131 yashar
2 122 yashar
13907 41179 yashar
0 96 yashar
20515 50083 rey
10807 38930 sam
نتایج کامل راو 21 دسامبر 2020
  • بازدید : (508)

WWE Wrestling News World


نتایج کامل راو 21 دسامبر 2020

متن در ادامه مطلبشارلوت به رینگ میاد و به مصاف او در تی ال سی مرور میشه

او میگه که اسکا از من خواهش کرد و منم دعوت او رو قبول کردم و حالا من او رو به رینگ دعوت میکنم

اسکا میاد و به زبان خودش بابت اینکه حالا دو کمربند رو در اختیا داره حرف میزنه. بیزلر و جکس میان و بیزلر به شارلوت میگه چه عجب اون مصدومیت بازوت بعد شش ماه خوب شد. شارلوت اونا رو مسخره میکنه و میگه دیشب خوب حالتون رو گرفتیم

مندی رز و دانا بروک هم میان و میگند انگار جکس و بیزلر یه تغیری کردند. اونا میگند خوب تغیر مهم اینه که اونا دیگه کمربند ندارند. شارلوت میگه بهتره یه داور بیاد تا مصاف این و تیم رو بینیم. دانا و بروک با جکس و بیزلر درگیر میشند و بعدش مسابقه شروع میشه


بیزلر و جکس مقابل دانا و رز

دانا روی بیزلر فینیشر میزنه و میره برای کاور اما بیزلر حرکت رو تبدیل میکنه به شابمیشن و دانا تسلیم میشه

برنده جکس و بیزلر


بعد از مسابقه فیسها هیلها رو زدند


هارت بیزینس در پشت صحنه یک کارمند رو وادار میکنند که تیشرت نیو دی رو دربیاره و تیشرت هارت بیزنیس رو تنش کنه


بیزینس به رینگ میان و میگند که میخوان قهرمانی خودشون رو جشن بگیرند. اونا میگند که الان اونا قهرمان تیمی هستند و باید که همه نیو ی رو فراموش کنید و با تیشرت بیزنس اشتی کنید.لشلی میگه ما تونایی خودمون رو ثابت کردیم و الان کسی نیست که بتونه کمربند امریکا رو ازم بگیره. بیزینس میخوان که یک عکاس بیاد و از اونا عکس بگیره اما به دنبلل عکاس، تروت و کشتی گیرانی که دنبال کمربند 24/7 هستند میان.


کمی بعد ریدل و جف میان و قهرمانی بیزنیس رو تبریک میگند. ریدل میگه اما شما روش درستی برای خوش گذرانی ندارید و باید کنار خانواده کباب بخورید و تفریح کنید. ام وی پی میگه ما رو با معیار خودتون نسجنید و جف میگه همه چی تفریح و پول نیست و ارزش مرد به شخصیتش هست. با این حرف جف این بخش تمام میشه


گارزا در پشت صحنه به یک دیوا گل میده و دختره میگه شابد مسابقه یه گشتی زدیم


گولاک مقابل گارزا

گارزا یک بوت از حریف دریافت میکنه. گارزا با سوپر کیک و وینگ کلیپر میره بری کاور و تمام

برنده گارزا


استایلز در پشت صحنه بابت کش کردن میز در تی ال سی ناراحته و میگه او باعث شد من فرصت قهرمانی رو ازدست بدم. گزاشگر میگه پس چرا دعوت میز رو برای حضور در میز تیوی قبول کردی؟ ایجی میگه میخوام بدونم چه توضیحی برام داره.


میز تیوی

میز و موریسون توی ریگ هستند و میز بابت اینکه نتونست قهرمان بشه ناراحته و از خانواده اش عذرخواهی میکنه. موریسون میگه استایلز هم نیاز به عذرخواهی از خانواده داره و او رو دعوت میکنه.

استایلز همراه محافظش میاد و میز میگه گمونم باید الان یه توضیح رو بشنویم. ایجی میگه خفه شو چون تو یک ادم خودخواهی که موقعیت قهرمانی رو ازم گرفتی.

میز میگه من ده سال قبل کش کردم و به رسل رفتم. اون موقع خیلیها بهم احترام میزاشتند. اما الان کسی بهم اهمیت نمیده. سی ام پانک نیوز. منم دیشب کش کردم تا اون احترام رو دوباره به دست بیارم. میز بابت اتفاق دیشب متاسف هست و میخواد با دادن هدیه به استایلز، اون اتفاق رو جبران کنه. میز از ایجی میخواد که در قسمت جدید فیلم مارین بازی کنه. یک عکس از فیلم میبینیم که ایجی خیلی کوچیک در پشت سر میز قرار داره. موریسون از میز طرفداری میکنه و میخواد موضوع رو ماست مالی کنه اما محافظ ایجی به موریسون میگه تو حرف نزن چون تو در واقع دیشب کیف رو کش کردی. میز میگه راست میگیا. موریسون کیف من رو کش کرده و من باید کیفم رو از مدیرا پس بگیرم.

مکینتایر میاد و از جشن پیروزی خودش همراه با شیمس، برای بقیه حرف میزنه و بعدش یک دستمال یه نشانه ی دعوت به مبارزه بیرون میاره و میگه بهاین میگند کابوس بعد از تی ال سی و میخوام مقابل شما مسابقه بدم.

مکینتایر رفقاش رو صدا میکنه و همراه شیمس و کیث لی رینگ رو محاصره میکنند و میگند شما امشب زیاد حرف زدید. اونا به موریسون و میز حمله میکنند و استایلز هم قاطی دعوا مشه و یه ضربه به لی میزنه و همراه محافظش میره.


در پشت صحنه شیمس و کیث لی دعواشون شده چون موقع درگیری، به هم برخورد کردند و شیمس فکر میکنه کار لی عمدی بوده. میکنتایر میاد و میگه ما یک گروه هستیم و بهتره با هم هماهنگ باشیم. اونا قبول میکنند.


تی بار مقابل ریکوچیت

تی بار از گروه تریبیشن هست و علی به عنوان رهبر این گروه کنار رینگ بود. اخر مسابقه ریکوچیت به علی حمله کرد تا جلوی دخالت او رو بگیره. تی بار اومد یه نی به صورت ریکو زد و بعدش کاورش کرد

برنده تی بار


بعد از مسابقه تی بار از ریکو خواست که به گروه اونا ملحق بشه


تصویر مصاف نیودی و کوری خونی اونا برای شروع دوباره رو داریم


لشلی و ام وی پی مقابل جف هاردی و مت ریدل

جف رفت سوانتون بزنه اما لشلی از مسیرش کنار رفت. لشلی رفت اسپیر یزنه اما جف جا خالی داد. جف خواست توییست اف فت بزنه اما لشلی روش سابمیشن زد و جف تسلیم شد

برنده ام وی پی و لشلی


استایلز در پشت صحنه داره با میز و موریسون بحث میکنه


الیاس همراه رایکر میاد و از تاثیر موسیقی حرف میزنه و میخواد هنرنمایی کنه که لوچا هوز پارتی میان.


رایکر مقابل متالیک

الیاس میخواست به نفع رایکر دخالت کنه که متالیک روش هوکانرانا زد و در برگشت،رایکر روی متالیک سیت دان بمب زد و کاورش کرد

برنده رایکر


به مصاف وایت و رندی مرور میشهاورتون میاد و میگه از اینکه دیشب وایت رو اتیش  زده خوشحاله و اصلا پشیمان نیست.او به رینگ اشاره میکنه و میگه دقیقا همینجا اتیشش زدم و هنوزم میتونم بوش رو حس کنم. من مدتی صداهای عجیبی در سرم میشنیدم و الان دیگه از شر اون صداها راحت شدم. تنها صدایی که میشنوم صدای سوختن وایت هست.

چراغها خاموش و زنگی میشند ما بلیز رو کنار رینگ میبینیم که به رندی میگه میتونه توی اتیش برنزه بشه. سی ام پانک نیور. او پیشنهادهایی برای تفریح کردن در بیرون به رندی میده و میگه در هر حال وایت دیگه اینجا نیست. انگار که توی رینگ جذب شده.تو الان در خانه هستی اما اگر ترکش کنی خودت رو در زمین من میبینی و بعدش دیگه اون ادم سابق نمیشی.

با این حرفها این بخش تمام میشهشارلوت و اسکا مقابل اوانز و پیتون رایس

شارلوت رفت یک ضربه به رایس بزنه اما رایس حرکت رو تبدیل کرد به کاور. شارلوت کیک اوت کرد. بعدش شارلوت با اجرای فیگور فور موفق شد رایس رو وادار به تسلیم بکنه.


برنده اسکا و شارلوت


میز در پشت صحنه تلفنی داره با مدیرا حرف میزنه تا مانی این دبنک رو پس بگیره و استایلز میاد و تلفن رو ازش میگیره


استایلز، میز و موریسون مقابل مکینتایر ، کیث لی و شیمس

وسط مسابقه، موریسون و شیمس در بیرون رینگ با چوب کندو ستیک به جون هم افتادند. بعدش شیمس به رینگ برگشت و خودش از لی تگ گرفت. او موریسون رو سمت بقیه اعضای گروه هل داد. لی تگ میگیره و بعدش با اجرای اسپریت بمب روی میز، کار رو تمام میکنه.

برنده مکینتایر، شیمس و لی


بعد از مسابقه شیمس به لی بروگ کیک زد و برنامه تمام شدمطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]