آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50824 armin
34 256 sam
4 139 yashar
2 127 yashar
13907 41609 yashar
0 99 yashar
20515 50647 rey
10807 39186 sam
نتایج کامل ان اکس تی 25 نوامبر
  • بازدید : (117)
نتایج کامل ان اکس تی 25 نوامبر

نتایج کامل ان اکس تی 25 نوامبر

متن در ادامه مطلب


فقط دو مسابقه برای  امشب NXT اعلام شده است ، بنابراین بیایید نگاهی به مچ کارت امشب بیندازیم.

در ابتدا ،امبر مون قرار است با کندیس لی ری روبه رو شود. پس از اعلام خبر حضور کندیس لی ری به وار گیمز ، احتمالاً به عنوان کاپیتان تیم ، لی ری تلاش خواهد کرد تا در برابر عضوی از تیم شوتزی حرکت کند ، در حالی که مون ممکن است به دنبال صدمه زدن به لی ری یک هفته بعد از بازی خود باشد.

همچنین ، در یک مسابقه دیگر با مفاهیم وارگیمز ، یک عضو Undisputed Era در یک مسابقه لدر مچ  با یکی از اعضای تیم پت مکافی رو به رو می شود تا تعیین کند چه کسی در مسابقه وار گیمز خود برتری پیدا می کند.


سرانجام ، در حالی که تنها دو مسابقه اعلام شده است ، هفته گذشته اعلام شد که کوین اونز این هفته در میز گزارشگران NXT جای Wade Barrett را می گیرد.

ما خلاصه ای از بازگشت فین بالور و رویارویی پت مک آفی و گروهش با وی را مشاهده می کنیم ، در حالی که آندسپیوتد ارا نیز بازگشت. ما همچنین می بینیم که پس از پخش NXT در هفته گذشته هنگامی که ویلیام رگال رسماً مسابقات Undisputed Eras vs. The Kings of NXT را در یک بازی WarGames اعلام کرد ، چه اتفاقی افتاد.

Candice LeRae (با ایندی هارتول) در مقابل Ember Moon


Moon به دنبال LeRae می رود ، اما LeRae قادر است ازامبر مون زود فرار کند. کندیس در گوش هارتول زمزمه می کند ، اما مون به او دراپ کیک میزند. مون ساید والک اسلم به لی ری میزند،اما LeRae ازرینگ خارج می شود.


ایندی هارتول سعی کرد مانع مون شود و کندیس سعی کرد روی مون شیرجه بزند ، اما مون او را گرفت و او را به میزگزارشگران کوبید. مون دوباره Candice را به رینگ برمی گرداند و با یک اسلم مغلوب برخورد می کند.


LeRae از رینگ بیرون می آید و سعی می کند از سطح شیب دار عقب نشینی کند ، اما مون او را تعقیب می کند و دوباره او را به رینگ بازمی گرداند. LeRae به مون سنتان میزند، سپس او را کاور میکند ولی تا دو ادامه پیدا میکند. LeRae از این مزیت استفاده می کند ، مون را برمی دارد و سپس برروی او سابمیشن میزند.

مون برروی پای خود می ایستد ، اما LeRae و Moon تجارت ناچیزی دارند. مون با لگد به سینه ی LeRae ضربه می زند ، سپس او را تا شماره دو کاور می کند. مون به LeRae سپلکس میزند ، اما LeRae دفاع کرد و مون را رول کرد و تا شماره دو ادامه یافت. LeRae به مون کلوز لاین میزند، سپس Moon را برای دو شماره کاور میکند.


مون به سر ، LeRae البو میزند ، اما کندیس به مون اسکوپ اسلم میزند و او را تا شماره دو کاور میکند. LeRae یک شولدر اتک در گوشه ی رینگ به مون میزند. مون می گیرد و لگد می زند و فیشرمن سوپلکس به لی ری میزند ، سپس به سر او لگد می زند و تا شماره دو او را کاور می کند

داکوتا کای و راکل گونزالس به کنار رینگ می آیند و LeRae از رینگ بیرون می کشند. کای ، گونزالس ، LeRae و هارتول یک ثانیه طول می کشد تا در خارج ازرینگ دوباره گروه شوند زیرا NXT به پیام ها بازرگانی می رود.


از پیام ها بازرگانی بر می گردیم ، LeRae به مون سابمیشن میزند، اما هارتول ، کای و گونزالس اکنون در کنار رینگ هستند. مون LeRae را تا شماره ی دو رول میکند. LeRae مون را با هریکنرانا به زمین میزند و به فرار Gargano منتقل می شود. مون LeRae را رول میکند ولی کندیس لی ری کیک اوت میکند.


مون LeRae را برمی دارد ، و برای یک پاوراسلم  می رود ، اما LeRae آن را به یک سابمیشن تبدیل می کند و مون به پشت او می افتد و لی ری را به زمین می کوبد. مون به لی ری ضربات پشت سر هم میزند ، بعد هم به لی ری سوپلکس میزند.


مون به بالا می رود ، و به دنبال خسوف می رود. کای و گونزالس روی طناب می آیند و حواس داور را پرت می کنند. در حین حواس پرتی ، ایندی هارتول مانع زدن فینیشر میشود. داور برمی گردد اما ندید که هارتول چیکار کرد. کای به مون فینیشر می زند ، سپس او را برای پیروزی کاور می کند.


برنده: Candice LeRae

LeRae ، Kai و Gonzalez مون را احاطه کرده اند ، اما Moon فرار می کند و از سطح شیب دار عقب می رود. تونی استورم بیرون می آید و به نظر می رسد از مون پشتیبان خواهد کرد. مون و ستورم از ، اما استورم مون را متوقف می کند ، و او را به پله های فولادی پرتاب می کند.


استورم مون را به درون رینگ پرتاب می کند و لی ری ، گونزالس و کای به او حمله می کنند و این کار را با ضربه گونزالس به مون با یک پاربامب قدرتمندانه یک دستی پایان می دهد.


آندسپیوتد ارا در حال آمدن به صحنه هستند. آنها از طریق یک ورودی جانبی وارد ساختمان می شوند و به ما گفته می شود که بعد از یک پیام بازرگانی ،  Undispusted Era دربخش بعدی قرار دارد.


از پیام های بازرگانی برمیگردیم ، Legado del Fantasma در یک اتاق نشان داده می شود ، در حال جشن گرفتن ، صحبت کردن در مورد اینکه چگونه مسابقات قهرمانی کروز وزن NXT را بالا برده اند و همه را حذف کرده است: Jake Atlas ، Ashanti Thee Adonis و Isaiah "Sweve" Scott.


وایلد و مندوزا از اسكوبار می پرسند كه نفر بعدی کیست و  اسكوبار از شخصی به نام كورت استالیون نام می برد.


آندسپیوتد ارا بدون چون و چرا به رینگ می آید و ما کلیپی از The Pat McAfee Show را می بینیم ، جایی که مک آفی می گوید امشب در NXT نخواهد بود ، اما او به پیروزی در مسابقه نردبان امشب به پیت دان اعتماد دارد.


هر چهار عضو Undisputed Era یک میکروفون را به چنگ می آورند. کول می گوید که آنها مرده نیستند ، و مک آفی فقط یک نفر دیگر است که در لیست طولانی افرادی است که در سقوط آندسپیوتد ارا شکست خورده اند.


کول می گوید که مک آفی آنجا نیست زیرا مک آفی ترسو است ، اما او می گوید که نمی تواند صبر کند تا در WarGames رو در رو با مک آفی رودررو شود. Kyle O'Reilly شروع به صحبت در مورد اینکه چقدر آنها در ضرب و شتم خدمه McAfee در هفته گذشته لذت بردند.


کول می گوید که آنها باید روی امشب تمرکز کنند و تا در مسابقات برتری WarGames شکست نخورند. O'Reilly هالووین Havoc را مطرح می کند و می گوید که او برای مبارزه با پیت دان "نیاز" دارد. کول ، استرانگ و فیش از O’Reilly پشتیبانی می کنند.


کول بیش از حد انرژی  Kyle O’Reilly را زیاد می کند و آنها به عنوان یک گروه متفاوت هستند. کول می گوید که آنها برای قهرمانی جنگیده اند ، اما این بار WarGames در مورد ضرب و شتم مک آفی و افراد او است و Undispusted Era اطمینان حاصل خواهد کرد که آنها هرگز مثل قبل نیستند.


Candice Le Rae ، Dakota Kai و Raquel Gonzalez در پشت صحنه هستند و از Candice در مورد آنچه با Toni Storm اتفاق افتاده است سوال می شود. در پشت صحنه ، Candice تیم WarGames خود را اعلام می کند: داکوتا کای ، راکل گونزالس و تونی استورم.


دانش آموزان مدرسه کشتی Thatch-as-Thatch-can در پشت صحنه نشسته در مقابل تلویزیون نشان داده می شوند و آنها در آستانه تماشای تیموتی تاچر مقابل Kushida ، پس از پیام بازرگانی هستند.


از پیام های بازرگانی بازگردیم و ما درست به مسابقه بعدی می رویم.

تیموتی تاچر و کوشیدا


توماسو چمپا با کشیدن یک صندلی به پایین رینگ می آید ، اما او آن را تنظیم می کند و در کنار رینگ می نشیند. کوشیدا به دنبال زمین زدن تاچر با یک پا است ، اما تاچر مانع این کار می شود. کوشیدا به دنبال یک سابمیشن میرود ، اما تاچر مانع می شود و کوشیدا را به پایین می برد و به دنبال یک آرمبار می رود.


کوشیدا می جنگد و انگشت پنجه تاچر را می گیرد ، اما تاچر فرار می کند و کوشیدا را تا شماره یک کاور می کند. کشویدا به گوشه ای عقب نشینی کرد و تاچر را مجبور به عقب نشینی کرد. کوشیدا به زمین می افتد و تاچر را لگد می زند ، اما تاچر کوشیدا را با بلی تو یلی  پایین می آورد ، سپس کوشیدا را تا شماره دو کاور می کند.


تاچر سعی دارد تا بروی کوشیدا سابمیشن بزند. کوشیدا قادر است فرار کند و سابمیشن خود را قفل کند. تاچر قادر است آن را به عقب برگرداند. تاچربه كوشیدا خود را با یك سری آپرکات می زند، سپس یک هیپ تاس می زند ، اما كوشیدا به دفاع میکند و هیتوس میزند، سپس او به تاچر دراپ کیک میزند


تاچر به طناب بالای رینگ می رود و كوشیدا می رود تا پاشنه عقب دستی را به تاچر بزند ، اما تاچر پای كوشیدا را می گیرد و در مقابل طناب ها به او سابمیشن زد. او در شماره چهار را آزاد می کند و ما به پیام بازرگانی می رویم.


از پیام بازرگانی بر می گردیم و کوشیدا به تاچر لگد می زند. تاچر به کوشیدا یک آپرکات می زند ، سپس به دنبال یک سوپلکس پروانه می رود ، اما کوشیدا فرار می کند و تاچر را به رینگ می اندازد. تاچر به یک سابمیشن سر و بازو می رود ، اما کوشیدا فرار می کند.


کوشیدا به تاچر بک بک اسلاید میزند و او را تا شماره دو کاور می کند. Kushida ناگهان به تاچر نگاه می کند ، سپس به دنبال Hoverboard Lock می رود. تاچر جلوی نگهداری را می گیرد. تاچربه کوشیدا سابمیشن میزند. کوشیدا به تلاش است تا سابمیشن خودش را بزند ، اما تاچر بار دیگر مانع این کار شد.


تاچر به داخل قفل مچ پا می چرخد. کوشیدا انگشت تاچر را می گیرد و سابمیشن میزند. تاچر سعی می کند کوشیدا را رول کند ، اما کوشیدا رول می کند و تاچردر شماره دو کیک اوت می کند. تاچر سابمیشن  به کوشیدا می زند.


كوشیدا بلند می شود و تاچر به دنبال سابمیشنی دوباره می رود. کوشیدا طناب ها را  می گیرد و تاچر را بیرون می اندازد. تاچر برای مدت کوتاهی چشم خود را از کوشیدا برمی دارد و کوشیدا به تاچر یک آرمبریکر میزند. بازگشت به رینگ ، تاچر دبل آندرهوک سوپلکس به کوشیدا میزند.


Tommaso Ciampa ایستاده است و حواس تاچر را به اندازه کافی منحرف می کند تا Kushida بتواند یک Hoverboard Lock را به تیموتی تاچربزند و تاچر را  تسلیم کند.


برنده: کوشیدا


چمپا و کوشیدا به یکدیگر خیره شده اند وچمپا به دوربین نگاه می کند و می گوید: "شاید او اکنون با من مشکلی داشته باشد ، و به تاچر اشاره کرد و گفت که او با چامپا مشکلی ندارد.


خلاصه ای از درگیری  Io Shirai در مقابل Rea Ripley برای مسابقات قهرمانی زنان NXT بدست می آوریم. ریپلی از خودش می پرسد از کجا می رود ، و او می گوید ، "راستش؟ من نمی دانم." بث فینیکس به ما می گوید که ریا ریپلی بعداً امشب زنده خواهد بود تا به آینده خود در NXT بپردازد.


امشب نیز نسخه ویژه NXT نمایش The KO Show با حضور میهمان ویژه قهرمان کمربند  آمریکای شمالی لئون راف برگزار خواهد شد و این بعد از این تبلیغات ادامه دارد.


پیت دان ، اونی لورکان و دنی بورچ در پشت صحنه هستند و از پیت دان سوال می شود که احساس شما در برابر رو به رو شدن با کایل اورلی چیست و دان می گوید که او می خواهد رشته های رقابت بدون باخت آندسپیوتد ارا را از بین ببرد و او مشتاقانه منتظر پایان کار است.


کوین اونز تنظیمات KO Show خود را در رینگ تنظیم کرده است و او قهرمان کمربند آمریکای شمالی لئون راف را به رینگ دعوت می کند. راف میکروفن می گیرد و آنها می نشینند. اونز می گوید که او می خواست راف را به شو KO دعوت کند تا پیام خود را پخش کند و داستان خود را تعریف کند.


راف می گوید که او همیشه دوست داشته است یک سوپراستار WWE شود و KO از آنها می خواهد فیلم قهرمان شدن راف را پخش کنند. لحظه ای را می بینیم که راف عنوان را به سر خود گذاشت و کمربند به سمت پائین افتاد.


راف در مورد چقدر شرم آور بودن صحبت می کند و اوونس سعی می کند او را دلداری دهد و به او بگوید که "همین اتفاق برای من هم افتاد." راف می گوید که او می خواسته یک الهام باشد و اوونس می گوید که این کار آسان نبوده و او راف را به افتخار به خاطر موفقیت خود تشویق می کند.


اونز راف را به داشتن اعتقاد بیشتر تشویق می کند ، زیرا ممکن است دیگر سوپراستارهای NXT سعی کنند از ضعف راف استفاده کنند. او می گوید که او قهرمان کمربند آمریکای شمالی شد و واقعاً به موفقیت خود افتخار می کند. او می گوید که او جانی گارگانو را دو بار شکست داد و اوونز پیش بینی کرد که جانی گارگانو به رینگ می آید.


موسیقی گارگانوبه صدا در می آید و گارگانو بیرون می آید. گارگانو از روف صحبت می کند و می گوید او گارگانو را برده است. او می گوید که راف کودک است. اوونس صندلی جدیدی می گیرد و از جانی می خواهد که بنشیند. جانی صندلی را به بیرون پرت می کند و اوونس صندلی دیگری را بیرون می آورد و می گوید که "قوز کرده است" حتی اگر گارگانو می گوید صندلی نمی خواهد.

اونز به راف می گوید که حقیقت را بگوید و اعتراف کند که گارگانو قهرمان NXT آمریکای شمالی است و تنها دلیلی که روف کمربند دارد به خاطر دامیان پریست است. اوونز دوباره پیش بینی می کند که پریست پایین خواهد آمد و این کار را می کند.


پریست می گوید که راف فقط از گارگانو بهتر بود و گارگانو می گوید که تنها دلیل برنده شدن راف بخاطر پریست بود و اگر می توانست روف را یک به یک روبرو کند ، برنده می شد. پریست مانع از این می شود که راف وارد صورت گارگانو شود ، و کشیش به روف می گوید که او هرگز بازی برگشت را تجربه نکرده و او نظرات راف را از هفته گذشته مطرح می کند و به او یادآوری می کند که وقتی گفت از عنوان خود در برابر هر دو دفاع خواهد کرد.


اوونز از یک فرد مانند تدی لانگ می خواهد که پایین بیاید و یک مسابقه تریپل ترت درست کند و ویلیام رگال یک مسابقه تهدید سه گانه را برای مسابقه NXT قهرمانی آمریکای شمالی بین Gargano ، Ruff و Priest در WarGames اعلام می کند.


Finn Balor یک ویدئو را در پشت صحنه فیلمبرداری می کند ، و می گوید که او برگشته است ، و به رقبای WarGames توصیه می کند "در صفحه شطرنج من کسی بازی نم کند" و "اگر کسی با آن مشکلی داشته باشد ، قهرمان چهارشنبه ها کار می کند." سپس ، ما پیام بازرگانی داریم.


از پیام بازرگانی برگشته و کامرون گریمز در راه رسیدن به رینگ است.


کامرون گریمز در مقابل جیک اطلس


گریمزبه اطلس سابمیشن میزند ، اما اطلس او را هل می دهد. گریمز به اطلس شولدر اتک میزند و او را زمین میزند ، اما اطلس به گریمزضربه محکم و ناگهانی می زند. گریمزبه اطلس جرمن سوپلکس میزند ، او را تا شماره دو کاور میکند.


گریمزبه اطلس رانینگ نی میزند ، و در گوشه ای به او لگد زد. داور مجبور به انداختن فاصله می شود. گریمز به اطلس را در گوشه ای چاپ می زند و اطلس جلوی او را می گیرد. آنها ضربات معامله می کنند و اطلس گرایمز را تا شماره دو کاور میکند.


اطلس با یک جرمن سوپلکس و یک بازو به صورت  گریمزمی زند و گریمز را تا شماره دو کاور میکند. گریمز روی پاهایش می ایستد و به یک بازو جهنده به اطلس برخورد می کند. گریمز و اطلس به بالای طناب ها می روند و گریمز ضربه اسلیمی اسپانیایی خود را می زند ، سپس فینیشر خود را میزند تا شماره ۳ اطلس را کاور میکند.


برنده: کامرون گریمز


در جشن گریمز ، دکستر لومیس پشت سر گرایمز روی بند ها ظاهر می شود. گریمز از رینگ بیرون می رود و لومیس با چیزی در دستش وارد رینگ می شود. او ویدئویی را شروع می کند که تحقیرآمیزترین لحظات Grimes از مسابقه Haunted House of Terrors را نشان می دهد.


گریمز شروع به رفتن به سمت رینگ می کند ، و لومیس موردی را که در دست دارد نشان می دهد - یک بند برای یک مسابقه بند. او بار دیگر را از رینگ خارج می شود و به نظر می رسد گریمز پیشنهاد یک مسابقه بند بین این دو را رد می کند.


رئا ریپلی در پشت صحنه نشان داده می شود ، به سمت رینگ می رود ، آماده می شود تا هوداران موردخطاب قرار دهد و به ما گفته می شود که بعد از وقفه کوتاه ، او در مرحله بعدی است.


ازپیام بازرگانی برگشت و از کامرون گریمز سوال شد که آیا او هنوز هم از دکستر لومیس می ترسد؟ گریمز نه می گوید ، و ویلیام رگال به او نزدیک می شود و به او می گوید که گریمز در یک بازی بند در WarGames با لومیس روبرو خواهد شد.


ریا ریپلی در رینگ است. او Io را کنارمی گذاردو می گوید که Io یکی از سخت ترین زنانی است که تا به حال با او پا به رینگ گذاشته است. ریپلی می گوید که حدس و گمان های زیادی در مورد آنچه در آینده برای رئا وجود دارد. او می گوید که آغوش او با آیو چیزی جز احترام نبوده است - این کار اخباری نبود.


رئا می گوید که تمرکز خود را برای به دست آوردن مسابقات قهرمانی زنان NXT متمرکز کرده است. قبل از ادامه ریپلی ، Candice LeRae و Toni Storm به رینگ می آیند. کندیس رئا را مسخره می کند و کندیس بقیه اعضای تیم خود را بیرون می آورد و راکل گونزالس Io Shirai را ناک اوت می کند و او را بیش از حد لازم حمل می کند.


کای ، گونزالس ، لری و استورم رینگ را محاصره کرده و به ریپلی حمله می کنند. ریپلی به طور خلاصه قادر به مقابله با آنها است ، اما تعداد آنها بسیار زیاد است و کای ، استورم ، گونزالس و لی ری ریپلی را از هم جدا می کنند ، سپس او را در رینگ رها می کنند و ما به پیام بازرگانس می پردازیم.


از پیام بازرگانی ، بوآ و شیا لی نشان داده می شود که از هفته ها قبل با پیرمرد در یک مکان عجیب آمده اند. آنها در مقابل یک چهره پوشیده و مرموز به زانو در می آیند و به شدت عذرخواهی می کنند. پیرمرد آنها را متوقف می کند ، پشت دستان آنها را مشخص می کند و فیلم پایان می یابد.


Ever-Rise در رینگ است و آماده یک مسابقه است ، اما Zack Gibson و James Drake از پشت به Ever-Rise حمله می کنند. گیبسون بلند شد و گفت که آنها دوباره به NXt بازگشته اند. جیمز دریک یکی از اعضای Ever-Rise را برمی دارد و آنها یک Codebreaker بلند را به او می زنند.


Candice LeRae نشان داده شده است که در حالیکه ایندی هارتول در آغوش گردن است ، از میدان خارج می شود. LeRae می گوید که هدف حمله به ریا ریپلی این بود که به لیست زنان نشان دهد چه اتفاقی برای هر کسی که به تیم Shotzi می پیوندد رخ می دهد.


جانی گارگانو به كندیس می گوید كه او ماشین را به دور خود كشیده است و ایندی هارتول ، كندیس لری و جانی گارگانو به یك چهره مرموز دیگر در ماسك Ghostface پیوستند و نشان می دهد كه دو چهره ماسك دار به گارگانوس كمك می كنند.

Kyle o'reillyو Pete Dunne برای تعیین اینکه کدام تیم در WarGames از مزیت هایی برخوردار است


قبل از به صدا در آمدن زنگ ، كایل به دان حمله می كند ، اما اوریلی اهمیتی نمی دهد. دان از رینگ بیرون می آید و دوباره به طناب کنار رینگ می رود ، اما اوریلی پاهای دان را جارو می کند و او را به زمین می اندازد و به داخل تشک بیرون می فرستد. وقتی NXT به پیام بازرگانی می رود ، Dunne و O'Reilly به یکدیگر خیره می شوند.


از پیام بازرگانی بازگشت و O'Reilly برای حرکت غواصی به Dunne در قسمت بیرونی بند می رود ، اما دان O'Reilly را از آسمان بیرون می کشد. O’Reilly یک موقعیت دوم پیدا می کند و با دایوینگ نی به Dunne برخورد می کند. اوریلی نردبانی را از رینگ بیرون می کشد و دان روی او ریلی بروی نردبان استامپ میزند.


Dunne نردبان را از طریق رینگ و موانع نصب می کند ، اما اوریلی اسلینگ شات بر پای دان میزند در اطراف رینگ. O'Reilly نردبانی را برپا می کند و می رود تا از آن بالا برود ، اما دان نردبان را ها میدهد و کایل را به سمت تشک می زند.


Dune یک نردبان دررینگ قرار می دهد و از آن به نفع خود استفاده می کند و بازوی O'Reilly را به دور پا روی نردبان خم می کند. ستاره های Dunne از نردبان بالا می روند و O’Reilly به یک پیچ اژدها روی Dunne روی نردبان میزند. O'Reilly پای دان را دور نردبان قرار میدهد و نی بار میزند.


Dunne قادر به ضربه زدن به آنریگوری به O'Reilly است ، سپس به اوریلی یک پاور بامب زد و او را به نردبان در گوشه رینگ پرت کرد سپس دان به سر اوریلی برروی نردبان استامپ زد که در کوشه ی رینگ قرار داشت.


در حالی که Dunne سعی می کند دوباره به رینگ برگردد ، O'Reilly به  Dunne دراگون اسکرو زد وO’Reily پای Dunne را در طناب گرفت. دان و اوریلی باهم البو رد و بدل میکنند در طناب. دان به اوریلی سوپلکس میزند و او را به نردبان جلوی رینگ میفرستد. هردوی آنها برروی زمین می افتند و به پیام بازرگانی میرویم.


ازپیام بازرگانی برگردیم و دان O'Reilly را به نردبان کوبید. دان یک صندلی را می گیرد و داخل رینگ می شود ، اما O'Reilly قبل از اینکه دان از آن استفاده کند ، صندلی را به داخل صورت Dun مشت می کند. Dunne برای انجام دادن حرکت Bitter End می رود ، اما O'Reilly دفاع میکند و به Dunne سابمیشن میزند. سپس ، O'Reilly یک سوپلکس به Dunne در یک نردبان می زند.


دان روی نردبان می ماند و O'Reilly از طناب ها بالا می رود. O'Reilly برای زدن دایوینگ نی بر روی Dunne روی نردبان آماده میشود ودان جا خالی میدهد و زانوی اوریلی برروی نردبان میخورد. دون از نردبان بالا می رود ، اما اوریلی پای Dun را می گیرد و انکل لاک میزند و دان را از نردبان به رینگ پرتاب میکند.


دون بند را می شکند و به دنبال یک آنزیگوری می رود ، اما اوریلی جاخالی میدهد و دان به نردبان ضربه میزند. هر دو مرد به نردبان ضربه زدند. اوریلی به Dunne لگد می زند ، سپس آنها بارها و بارها یکدیگر را به نردبان می زنند.


دان سعی می کند نردبان را به O'Reilly پرتاب کند ، اما O'Reilly آن را می گیرد و آن را به صورت Dunne هل می دهد و او را زمین می زند. O'Reilly نردبان را برداشته و آن را برپا می کند ، Dunne و O'Reilly از دو طرف نردبان بالا می روند. هر دوی آنها بسیار به گرفتن چمدان نزدیک شده اند ، اما دان O'Reilly را از نردبان به پایین می فرستد.


O'Reilly بهدان دو تا اسلینگ شات میزند و او را پایین می کشد و نردبان نیز سقوط کرده است. دان به سمت بیرون غلت می زند و اوریلی نردبان را در وسط رینگ قرار می دهد. اوریلی بالا رفتن از نردبان را شروع می کند ، اما دان با نردبان به زانوی آسیب دیده اوریلی حمله کرده و سپس به پشت او ضربه می زند.


دان در خارج O'Reilly را برمی دارد ، و سپس او را از حصار می اندازد. Dunne شروع به بالا رفتن از نردبان می کند ، اما O'Reilly نردبان را روی زمین می اندازد ، و پیت دان را به نردبانی که در گوشه نصب شده است می زند.


اوریلی شروع به بالا رفتن از نردبان کرد ، اما مردی با نقاب و کلاه دار ، که همان ماسک پت مک آفی از هفته های قبل را بر تن داشت ، می دود و نردبان را به سمت بالا هل می دهد و اورئلی را به بیرون می ریزد. دان می دود و نردبان را برپا می کند ، سپس از نردبان بالا می رود و کیف را می گیرد.


برنده: پیت دان


در حالی که Dunne ، Lorcan و Burch در بالای رمپ جشن می گیرند ، وقتی NXT از هوا خارج می شود ، با Kyle O'Reilly با بقیه دوره های Undisputed Era خشمگین می شوند.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
  • امین اوسو گفته: امین اوسو می‌گه:
    این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 12:52 دقیقه ارسال شده.

    فقط خدمت دوستان بگم من مجبور شدم با یک لپ تاپ دیگه بیام که از شانس من اون کیبودش خراب بودبازم ببخشید

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]