آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50679 armin
34 253 sam
4 131 yashar
2 121 yashar
13907 41123 yashar
0 95 yashar
20515 50072 rey
10807 38886 sam
نتایج کامل راو 17 آگوست 2020

Image result for raw logo

نتایج کامل راو 17 آگوست 2020

متن در ادامه مطلبراو با مشکلات فنی شروع میشه و گزارشگرا میگند که ری تریبیشن بازم دست به کار شدند.


مکینتایر به رینگ میاد

درو به حمله ی اورتون به فلیر اعتراض داره و ضمن یاد کردن از بزرگی فلیر، کار رندی رو محکوم میکنه. مکینتایر میگه رندی در سامراسلم مقابل یک پیرمرد مسابقه نمیده بلکه مقابل یک قهرمان اسکاتلندی به میدان میره. درو میخواد حرفاش رو ادامه بده اما بازم مشکلات فنی پیش میاد.

تصویر میره به پشت صحنه که ری تریبیشن به بخش فنی حمله کردند و یکیشون از کارمندِ پخش میخواد که برنامه رو پایان بده.کارمند از ترس قبول میکنه و برنامه قطع میشه و میریم به اگهی ها


به راو برمیگردیم. دروم همراه کشتی گیران فیس در شت صحنه هست و ازشون میخواد متحد بشند و علیه تریبیشن کاری بکنند. مکینتایر میگه من اجازه نمیدم در برنامه ای که من قهرمانش هستم همچو اغتشاشی بشه. رولینز میاد و میگه شاید تو قهرمان باشی اما من رهبر کشتی گیران هستم. درو میگه اگر شما به عنوان قهرمان اول به من بی احترامی نمیکردید، بقیه هم پر رو نمیشدند. ست میگه قهرمان بودن ازت معلم و رهبر نمیسازه. رولینز میگه البته تو تنها کسی نیستم که باید بهش درس بدم چون در مورد دومنیک هم نقش یک معلم رو دارم. ریکوچیت و الکساندر بابت رفتار ست با دومنیک و ری ناراحت هستند و میگند امشب ری مستریو میاد تا حالت رو بگیره. رولینز باور نمیکنه. درو میگه ترسیدی؟ ست میگه نه چون بلدم چطوری مراقب خودم و اطرافم باشم. اما تو نتونستی مراقب فلیر باشی و لیاقتت اینه که در سامراسلم کمربندت رو ببازی. درو میخواد با ست درگیر بشه که بقیه مانع میشند. رولینز و مورفی میرند و بقیه به درو میگند ولش کن حاجی، ارزش نداره.


گروه ام وی پی به رینگ میان و خودشون رو به عنوان گروه « هارت بیزینس» معرفی میکنند و ام وی پی میگه وقتی درو داشت با بقیه هماهنگ میشد ما نظام جدیدی در اینجا پی ریزی کردیم و گروه تریبیشن هم حریفمون نمیشه.

او میگه در حالیکه بقیه نگران حمله ی تریبیشن هستند ما اونا رو به چالش میکشیم. ام وی پی ادعا میکنه که بین کروز و تریبیشن رابطه ای هست و کروز اونا رو ساخته.

کروز وارد میشه.سی ام پانک نیوز. او میگه من رابطه ای با تریبیشن ندارم و تو فقط میخواهی این موضوعها رو به هم قاطی کنی چون نمیتونی در سامر کمربند رو ازم بگیری. تازه من امشب اومدم تا شرطی بزارم. من با بنجامین الان مسابقه میدم. اگر بردم، لشلی و بنجامین حق ندارند در سامر کنار رینگ باشند. من میدونم که تو بدون کمک اونا نمیتونی برنده بشی.

ام وی پی قبول میکنه و بنجامین میاد به کروز حمله کنه اما کروز حواسش هست و از  دست در میره و میاد به رینگ تا مسابقه شروع بشه.


شلتون بنجامین مقابل آپولو کروز

بنجامین میخواد روی کروز پاوربامب بزنه ولی قهرمان کمربند 24/7 یعنی ارتروز و نینجا ها پشت سرش هستن و بنجامین میره به سمتشون ولی اونا عقب نشینی میکنن و این باعث میشه حواس شلتون پرت شه و کروز از حواس پرتی استفاده کنه و با زدن فینیشرش بره برای کاور

برنده: اپولو کروز


بعد از مسابقه هیلها به کروز حمله کردند اما علی، ریکوچیت و الکساندر به کمک کروز اومدند. اون وسط تروت هم اومد دعوا رو تماشا کنه اما بنجامین کاورش کرد و کمربند 24/7 رو ازش گرفت. ام وی پی کروز رو برای مسابقه ی گروهی در راو امشب به چالش کشید.


گارزا در پشت صحنه با یک خانم که اسمش دمی هست گل میده و ایوار میاد و ضمن اشاره به مسابقه در اندرگروند، گارزا رو به خاطر مسموم کردن فورد سرزنش میکنه. گارزا میگه تو بیخودی تهمت میزنی. ایوار روی حرفش تاکید میکنه و میره و گارزا هم با ناراحتی اونجا رو ترک میکنه.ایوار مقابل انجل گارزا


ایوار به بیرون رینگ میره و یه ضربه به گارزا میزنه و سعی میکنه اونو به داخل رینگ برگردونه ولی اندراده از پشت از پشت سر مزاحمت ایجاد میکنه و گارزا یه دراپ کیک به ایوار میزنه و اونو میفرسته داخل رینگ و کاور میکنه

برنده: ایوار


بعد از مسابقه زلینا و اندراده اومدند و با گارزا خوشحالی کردند. داوکینز و دمی از صفحه ی سالن با گارزا حرف زدند و داوکینز گفت که در سامراسلم دمی و کاروس برای تشویق تیم اونا، کنار رینگ هستند. گارزا که روی خانم کاروس حساس هست به داوکینز گفت که بهتره حواسش به کاراش باشه. داوکینز فقط بهش دهن کجی کرد و گارزا رفت پشت صحنه تا ببینه طرف چی میگه. جو هم از پشت میز گزارشگری ، به گارزا تیکه انداخت و زلینا به جو گفت بهتره سرت به کار خودت باشه. جو گفت به خاطر مسمومیت فورد مدیران کمپانی فیلم دوربینهای مخفی کمپانی رو بررسی کردند و گمونم بدت نیاد برخی از اون فیلمها رو ببینی. زلینا عصبانی میشه و همراه اندراده میره.


گارزا در پشت صحنه سراغ دمی و داوکینز میره و باهاشون بحث میکنه اما زلینا و اندارده میان تا بحث رو تموم کنند. خانم چارلی کاروس میاد و میگه من میخوام اون فیلمهایی رو که داوکینز ادعا میکنه رو ببینم. داوکینز تصاویری نشون میده که زلینا داره فنجان فورد رو مسموم یکنه. کاروس بعدش به زلینا میگه چه توضیحی داری. زلینا میگه این دسیسه هست و همش زیر سر تو هست چون میترسی دمی گارزا رو ازت بگیره. داوکینز همچان گروه زلینا رو مقصر میدونه و بعدش به اومدن فورد اشاره میکنه. فورد میاد و به اندراده و گارزا حمله میکنه و درگیر میشند.


ناتالیا مقابل میکی جیمز


اواخر مسابقه لانا کنار رینگ نقشش رو به خوبی بازی میکنه و باعث حواس پرتی داور میشه و اون طرف رینگ هم ساما جو و رولینز هم عقب میرن و میکی که هنوز به ناتالیا فشار اورده و داور هم شمارش رو انجام میده ولی میکی ول نمیکنه و داور هم مسابقه رو به نفع ناتالیا تموم میکنه.

برنده با دی کیو: ناتالیا


بعد از مسابقه میکی به لانا حمله کرد.

رولینز که حین مسابقه سراغ جو اومده بود میدان رو به دست گرفت و گفت اگر ری و دومنیک امشب سراغم بیان اخرین اشتباهی هست که مرتکب میشند.

توضیح:

رولینز حین مسابقه سراغ جو اومده بود تا ازش بپرسه که ری مستریو واقعا در راو هست یا نه. در طول مسابقه هم سر این موضوع با جو بحث میکرد.


گلدن رز مدل مقابل اسکا و شاینا بیزلر

اواخر مسابقه اسکا بانکس رو به بیرون رینگ میبره و باهم دیگه درگیر میشن و اسکا برتر هست و داخل رینگ هم بیزلر سابمیشن سنگینی روی بیلی انجام داده  بیلی که راهی جز تسلیم شدن نداره تاپ اوت میکنه.

برنده: اسکا و بیزلر


به درگیری رولینز با دومنیک مرور میشه


کروز همراه ریکوچیت، علی و الکساندر در پشت صحنه هست و بابت کمکشون تشکر میکنه. اونا برای مصاف گروهی در امشب هماهنگ میشند و چون الکساندر توسط لشلی صدمه دیده، قرار میشه در اون مسابقه نباشه. اونا میرند و اورتون در حالیکه توی فکر هست میاد تو کادر و با خودش فکر میکنه.


شان مایکلز در پشت صحنه با مکینتایر هست و میگه من میدونم که تو بابت فلیر ناراحت شدی اما زیاد با اورتون سرشاخ نشو و توی سامراسلم حالش رو بگیر. درو تیشکر میکنه  و میگه من بابت نصیحتت ممنونم ولی نمیتونم بی احترامی به کشتی گیران بزرگ رو تحمل کنم. شان بازم تاکید میکنه که درو باید روی قهرمانی خودش تمرکز بکنه. شان میگه تو برای شکست دادن براک و رسیدن به اینجا خیلی زحمت کشیدی پس نزار این درگیری اخیر، مسیرت رو منحرف بکنه. شان از درو قول میگیره که امشب علیه اوتون سخت گیری نکنه.


در پشت صحنه، کای و رایس دارند ریوت و لیو مورگان رو مسخره میکنند و میگند شما مقابل ما عددی نیستید. اونا هم میخوان باهاشون درگیر بشند اما حواسشون میره به شاینا بیزلر که داره با دو دیوای جدید حرف میزنه. کای و رایس کنجکاو میشند تا ببیند جریان چیه.


رابی ریوت مقابل پیتون رایس


اواخر مسابقه رویس سعی میکنه ریوت رو به سمت لیو مورگان هل بده که موفق میشه و مورگان هم سرش برخورد میکنه به پلکان فلزی میفته و رویس از این فرصت استفاده میکنه و ریوت رو به رینگ میاره و با اجرای فینیشرش میره برای کاور

برنده: پیتون رویسمایکلز همراه بادی گاردها در پشت صحنه هست


به اندرگورند میریم و شین از اریک میخواد با یک حریف مسابقه بده. اریک اون مصاف رو میبره و بعدش زیگلر میاد تا با اریک مسابقه بده اما وسط مسابقه ایوار به زیگلر حمله میکنه و شین مسابقه رو بدون نتیجه تمام میکنه و میگه فعلا از بخش اندرگروند بای میکنیم


ری مستریو همراه دومنیک توی رنیگ  هست.

ری میگه من از زمان مسابقه با رولینز فقط با یک چیز مواجه شدم و انم صدمه دیدن بوده. بنابراین اینجا هستم تا از پسرم مراقبت کنم. او میگه شاید دکترها بهم اجازه ندند اما کسی نمیتونه مانع حمایتم از فرزندم بشه.

ری اعلام میکنه که در سامراسلم برای پسرش در  کنار رینگ خواهد بود. دومنیک میگه من وقتی با کمپانی قرارداد بستم این خطرات رو میدونستم و امادگی کامل دارم. ری بغلش میکنه و در مورد حس پدری براش حرف میزنه. سی ام پانک نیوز. او توانایی دومنیک رو قبول داره و میگه در هر حال من همه جا حواسم هست و در سامر هم میدونم که حساب رولینر و میرسی. من نه تنها در اونجا بلکه امشب هم حامیت هستم.

تصویر ست و مورفی رو در صفحه ی سالن میبینیم. رولینز بابت بی فکری ری شاکی هست و میگه با اینکه من تهدید کردم اما تو بازم دست پسرت رو گرفتی و اومدی توی رینگ من تا براش دردسر درست بکنی. تو چطور پدری هستی؟ تو با این کارات باعث میشی که پسرت توسط من شدمه ببینه و اسم و اعتبارتون هم نابود بشه.

ری میگه اگه مردی بیا اینجا ببینم چی میگی. رولینز میگه تو به چه جراتی همچو حرفی میزنی وقتی یک چشمت کوره و پسرت هم به زور سرپا وایساده. اما حالا که خواستی چراکه نه.

رولینز و ورفی به سالن میان. ری میره باهاشون درگیر بشه و دومنیک چوب کندو استیک از زیر رینگ برمیداره. پدر و پسر به هیلها حمله میکنند. مورفی نقش زمین میشه و ری ست رو طناب پیچ میکنه اما ست خلاص میشه و عقب میکشه. مورفی هم باهاش به طرف خروجی میره. ری و دومنیک توی رینگ خوشحالی میکنند


ام وی پی در پشت صحنه سراغ الکساندر میره و وسوسه اش میکنه تا به گروه او ملحق بشه. الکساندر رد میکنه اما ام وی پی بهش وعده میده و میگه روش فکر کن.


استریت پروفیتز با ناتالی و لانا حرف میزنند


یک مصاف دیگه در بخش اندرگروند انجام میشه که هیچ کدوم رو نمیشناسیم


مسابقه 6 نفره المنیشن مچ

هرت بیزینس مقابل کروز و ریکوچیت و مصطفی علی


اواخر مسابقه کروز و لشلی مونده بودن و لشلی با طناب کروز رو میزد ولی کروز مقاومت کرد و یه اینزگری به لشلی زد و خواست بره پاوربامب رو اجرا کنه که اینبار لشلی مقاومت کرد و جفتشون به رینگ برگرشتن و هیم نکه کروز بلند شد لشلی بهش اسپیر زد و رفت برای کاور

برنده: هرت بیزینس


شین مکمن با شاینا بیزلر و دو دیوا حرف میزنه


 توزاوا مقابل شلتون بنجامین


اگهی پخش میشه و ما سدریک اکساندر تو رینگ و درگیر میشه با ترازاوا و دزر اواخر مسابقه ترازاو سعی میکنه یکی از نینجا هاشو بفرسته داخل رینگ ولی الکساندر ول نمیکنه و با انجام نیوچلازر و لامبر چیک میره برای کاور

برنده: سدریک الکساندر


شینف شافیر رو به عنوان دیوای جدید در اندرگورند معرفی میکنه . اون دیوا میره با یه رستلر زن درگیر میشه و بعدش جکس میاد به شافیر میگه چته دور برداشتی.؟

بیزلر میاد میگه اون ادم منه. باهاش چیکار داری. بیا مسابقه بدیم ببینم حرفت چیه. جکس عقب نشینی میکنه و شین تا راو اینده بای میکنه


اندراده مقابل فونتز فورد


فورد مومنتوم رو بیشتر در اختیار داشت ولی اندراده یه ضربه به سینه فورد میزنه اما فورد برمیگرده و هریکن رانا میزنه روی اندراده و در همین موقع وگا میاد تا حواس فورد رو پرت کنه. سی ام پانک نیوز. بیانکا بلیر سر میرسه و شروع به زدن وگا میکنه و حواس اندراده پرت میشه و فورد به اندراده فینیشر میزنه و میره برای کاور

برنده: فورد


مایکلز به رینگ میاد و به درگیری فیلر و رندی مرور میشه. شان میگه بدون فلیر ما خیلی از بزرگان رو امروز نداشتیم. او به اسم اون کشتی گیران اشاره میکنه. او از بیحرمتی رندی نسبت به اسطوره ها شاکی هست و میگه در سامراسلم رندی ممکنه دو ضربه دریافت کنه. یکی سوییت چین موزیک و دیگری کلیمور کیک.

اورتون ناگهان میاد به شان حمله میکنه اما درو سر میرسه و با رندی درگیر میشه. با پرت شدن اورتون روی میز گزارشگرا توسط مکینتایر، این درگیری تمام میشه.


درو به رینگ میاد تا به شان برسه اما رندی با ار کی او بهش حمله میکنه. درو کمی بعد بلند میشه و با نگاه دو حریف به هم،راو تمام میبشه.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • AMIR  ZIGGLER گفته: AMIR ZIGGLER می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 13:57 دقیقه ارسال شده.

  اقا سینا یه هفته ای هست که ثبت نام م رو تایید نکردید

  پاسخ : تایید نمیخواد بیا شرکت کن

 •   گفته: می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 13:36 دقیقه ارسال شده.

  من قصد ندارم به کسی توهین من گفتم نتایج تمام شد سوال کردم
  طرف جواب میده آگه مردی بیا تو بنویس تا شب تمومش میکنی چیزی نگفتم بهم متلک وطعنه بزرگی زدی. منم گفتم باشه تا هفته آینده صبر میکنم تا بنویسی.
  (با من تندی کردید منم جواب تندی شما دادم همین

 • علی سبیل گفته: علی سبیل می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 12:26 دقیقه ارسال شده.

  بازهم رندی به یه اسطوره دیگه رحم نکرد خیلی از کارها ی رندی و رولینز بدم میاد
  شیطان میگه دست وپای دوتاشون رو ببندیم بندازیم شون تو دریای مدیترانه تا کوسه ها بخورنشون شکلکشکلک

 • Erfan گفته: Erfan می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 12:08 دقیقه ارسال شده.

  اين همونى نيس كه گفت عكس الكسا بليس رو عوض كنين؟

 •   گفته: می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 11:15 دقیقه ارسال شده.

  درست حرف بزن شکلکشکلک

  پاسخ : ای پی شما به عنوان خاطی شناسایی شده
  شما در استانه ی اخراج شدن از سایت هستید

 •   گفته: می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 11:09 دقیقه ارسال شده.

  باشه چشم منتظر می مونیم تا راو هفته آینده که بتونی کلمه به کلمه بنویسی هههه
  اشکان شاید یکی از راو خوشش اومده باشه دلسردش میکنی

  پاسخ : گم شو تادهنت رو صاف نکردم
  جای تشکرشه

 • اشکان هاردی گفته: اشکان هاردی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 10:56 دقیقه ارسال شده.

  خداروشکر اینترنت ندارم که این مسخره هارو نگاه کنم😁

 • محمود گفته: محمود می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 10:55 دقیقه ارسال شده.

  شان مایکلز صحبت میکنه رندی به یکباره بهش rko
  میزنه درو مکنتایر میاد کمک شان مایکلز خوب رندی رو به دیواره کنار ومیدازش کنار میز گزارشگر ها
  رندی از رو نمیره میاد به مکینتایر rko با نگاه کردن رندی و مکینتایر به هم شو تموم میشه

 • اشکان هاردی گفته: اشکان هاردی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 10:54 دقیقه ارسال شده.

  اولا گفتیم برای هفته بعد از سامراسلم و سریز میاد دوما اینها همه گفته و شایعست ما دروغ نمیگیم

 • رضا گفته: رضا می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 10:52 دقیقه ارسال شده.

  همش دروغ مینویسید مگه ننوشتید براک میاد تو راو و سامر اسلم پس چی شد

برای دیدن نظرات بیشتر این پست روی شماره صفحه مورد نظر در زیر کلیک کنید:
شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]