آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50700 armin
34 253 sam
4 131 yashar
2 122 yashar
13907 41236 yashar
0 97 yashar
20515 50144 rey
10807 38963 sam
نتایج کامل اسمکدان 14 اگوست 2020
 • بازدید : (745)

WWE SmackDown: Alexa-Attacke! Steckt der Fiend in Strowman?


نتایج کامل اسمکدان 14 اگوست 2020

متن در ادامه مطلب

کامل شد


 اتفاقات مهم اسکدان گذشته مرور میکنیم


بیگ ایی مقابل موریسون

هر دو حریف به رینگ میان اما قبل از اینکه مسابقه شروع بشه گروه ری تریبیشن میان و بیگ ایی رو میزنند. میز نگران موریسون میشه و میاد ببینه رفیقش در  چه وضعیه.


به پشت صحنه میریم و میز و موریسون مدعی هستند که بیگ ایی به خاطر مسخره کردن گروه ری تریبیشن تنبیه شد. بعد تصویر کوربین رو داریم که کار بیگ ایی رو مسخره میکنه. بیگ ایی هم میاد به کوربین پرخاش میکنه. بعدش شیمس رو میبینیم که میگه بیگ ایی ترسیده.بیگ ایی میگه من تنها نیستم. او میره و بقیه هم دنبالش راه میافتند.


بیلی و بنکس به رینگ میانو ضن اشاره به عملکرد خودشون میگند که حتی مکمنها هم نمیتونند جلوی اونا رو بگیرند. اونا بعدش شروع به خواندن اسم شرکت کنندگان در بتل رویال زنان میکنند و حریفان یکی یکی میان.

اخرین نفر اسکا هست که به محض ورود، به بنکس و بیلی حمله میکنه اما درگیری زیاد طول نمیکشه و میریم سراغ مسابقه


بتل رویال برای مشخص شدن حریف بیلی در سامراسلم

شرکت کنندگان:

بیلی کایف پیتون رایس، لیو مورگان، اسکا، نیکی کراس، تگان نوکس، شوتزی بلک هیرت، دانا بروکف شاینا بیزلر، بیانسا بلیر، تامینا و نایومی

اواخرمسابقه به این صورت بود:

شوتزی رفت اوانز رو حذف کرد

تگان نوکس بیانسا رو انداخت بیرون

دانا توسط اسکا حذف شد

بیزلر و اسکا توی رینگ باقی موندن. بیزلر رفت کاریفودا بزنه اما اسکا بلندش کرد و انداختش بیرون

برنده اسکا


در پشت صحنه بنکس و بیلی به بودن اسکا در مسابقه اعتراض دارند. سی ام پانک نیوز. اونا میگند اسکا اصلا تو لیست نبود و بردش هم قبول نیست. اسکا میاد و با اونا کتک کاری میکنه و کارمندا سواشون میکنند


به درگیری رز و دویل مرور میکنیم


رز در پشت صحنه میگه من برای رسیدن به اینجا کلی زحمت کشیدم. دویل فکر میکنه اگر موهام رو بزنه کارم تمومه اما من او رو برای  مصاف گیس در مقابل گیس به چالش میکشم. هر کی برد موهای طرف مقابل رو کچل میزنه. مطمئنم که دویل با مدل کچلی خیلی زشت میشه.


شیمس پیام میده و میگه کار این گروه ری تریبشن رو به من بسپارید


در پشت صحنه کراس بابت اینکه در باختش قبلیش، دق دلی خودش رو روی بلیز خالی کرد عذرخواهی میکنه. بلیز هم میخواد که حواسشون به میزگرد امشب با استرومن و وایت باشه


شورتی جی مقابل شیمس

جی دراپ کیک میزنه و میره برای کاور اما موفق نیست. سیمش بلند میشه و با زدن بروک کیک میره برای کاور و تمام

برنده شیمس


در پشت صحنه استایلز داره با مردی بهنام کریس پارکس هماهنگ میشه اما ما صداشون رو نداریم.


ایجی همراه پارکس به رینگ میاد. استایلز میگه مسائل مهمی هست و یکی از اونا اینه که چه کسی باید حریف من برای  کمربند بین قاره ای باشه. مثلا یکی مثل دنیل براین. ایجی میگه من میخوام کنار بایستم و از دورانم لذت ببرم اما کسانی هستندکه من رو به چالش میکشند. استایلز خودش رو یک ورزشکار خوش تیپ و موفق میدونه و میگه حالا میخوام موقعیت خودم رو به عنوان دارنده ی کمربند بین قاره ای نشون بدم. استایلز بعدش یک تخته نوشتاری رو مورد اشاره قرار میده و در بالای اون صفحه اسم خودش رو مینویسه و خودش رو به عنوان کسی که باید مورد چالش قرار بگیره معرفی میکنه. بعدش میرسه به سطر دوم و میگه اینجا اسم کسی نوشته میشه که باید حریفم بشه . شما باید خیلی سخت کار کنید تا اسمتون به این صفحه بیاد.

جف هاردی وارد میشه. او میگه من برات احترام قائلم اما کمربندت رو هم بدجور میخوام. دفعه قبل هم به خاطر درگیری که پیش اومد من از تورنمنت این کمربند جا موندم مگرنه من حریفت در فینال اون مسابقات میشدم. جف در مورد ارزش کمربند بین قاره ای برای خودش حرف میزنه و میخواد بر سر این تایتل با ایجی مسابقه بده.

استایلز میگه سوال اینه که تو لایق مصاف برای این کمربند هستی یا نه. من خودم توانایی تو رو رد میکنم و نمیخوام باهات مسابقه بدم. جف به استایلز حمله میکنه و اسم خودش رو روی تخته مینویسه.


سزارو در پشت صحنه به ناکامورا روحیه میده و برای مصاف او مقابل متالیک بهش راهنمایی میده. سی ام پانک نیوز. اونا گروه لوچا هوز پارتی رو مسخره میدونند.


در پشت صحنه استایلز بابت فینیشری که جف هاردی به او زده شاکی هست و میگه انگار واقعا او هوس کمربند کرده اما من مثل سایر حریفانم اسمش رو مینویسم و بعد به راحتی پاکش میکنم. استایلز اسم جف رو روی تخته مینویسه و بعد میخواد پاک کنه اما پاک نمیشه. استایلز متوجه میشه که جنس ماژیکش فرق داره.


متالیک مقابل ناکامورا

کالیستو و دورادو در حین مسابقه با سزارو درگیر شدند تا دخالت نکنه. متالیک هم با اجرای یک البوی پرشی موفق شد ناکامورا رو شکست بده

برنده متالیبکمت ریدل در پشت صحنه میگه که کسی از دردسر خوشش نمیاد اما من دنبال درگیر هستم. کوربین میاد و میگه وقتی یک شکست شاهانه خوردی سر عقل میایی.


چاد گیبل میاد و بابت اینکه مجبور بوده علیه ریدل کارهایی بکنه عذرخواهی میکنه . ریدل میگه مشکلی نیست اما کوربیین ناگهان میاد و به ریدل حمله میکنه


سراغ بلیز میریم و او به سابقه ی اشنایی خودش با استرومن مرور میکنه و میگه شاید میتونستیم بیشتر از دوستان عادی باشیم. بلیز میگه فیند که فکر میکرد که برون خیلی به من اهمیت میده و واسه همین به من حمله کرد. بلیزبعدش به حس بدی که موقع نزدیک بودن به فیند به ادم دست میده حرف میزنه.


دویل به چالش رز جواب میده و مسابقه گیس در مقابل گیس رو قبول میکنه


کشتی گیران اطراف رینگ رو محاصره میکنندتا مانع از دخالت احتمالی ری تریبیشن بشند


موریسون مقابل بیگ ایی

وسط مسابقه اوتیس با  کیف مانی این دبنک وامد اما قبل اینکه او حرکتی بکنه رفتیم سراغ گروه ری تربیشن که داشتند در پست صحنه کارمندا رو کتک میزنند

مسابقه ادامه پیدا میکنه

گزارشگرا معتقد بودند که کشتی گیران باید به پشت صحنه برند و به مردم کمک کنند اما میز میگه هر کسی باید به فکر خودش باشه

بیگ ایی کمی بعد روی موریسون سابمشن میزنه و موریسون تسلیم میشه.

برنده بیگ ایی


بعد از مسابقه شیمس اومد به بیگ ایی بروگ کیک زد


بعدش برون امد و شیمس از ترس او فرار کرد


استرومن بعدش علیه فیند رجز خوند و گفت من از وقتی از باتلاق بیرون اومد ادم دیگری شدم و خیلی خطرناکم. او مبارزه مقابل فیند در سامر رو قبول میکنه. بلیز میاد و میگه تو عصبانی هستی اما باید منطقی حرف بزنیم. برون میگه تو اومدی من رو فریب بدی و دنبال همکاری نیستی. بلیز میگه باشه هر طور که دوست داری اما این خودت نیستی و من میخوام بیدارت بکنم. بلیز چند تا سیلی به برون میزنه اما برون او رو میگره و به کف رینگ میکوبه. چراغها خاموش و روشن میشند و ما به جای برون وایت رو میبینیم که بالای سر بلیز هست. برون از صفحه ی سالن دیده میشه و میخنده. وایت میگه بزارین من بیام. با این تصویر، شو تمام میشه.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • اشکان هاردی گفته: اشکان هاردی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 8:25 دقیقه ارسال شده.

  میاییم چرا نیومد.بچه ها دروغ نگفتما خودش رسما اعلام کرد

 • احد ری میستریو 619 گفته: احد ری میستریو 619 می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 15:16 دقیقه ارسال شده.

  محمود جفتشون زورشون فقط به بلیس رسیده اگه اونجور بخوای بگی مگه فیند به بلیس مندیبل کلاو نزد چرا اونو نمیگی!!!

 • بی نام گفته: بی نام می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 15:13 دقیقه ارسال شده.

  اره 4 بار رومت رینز و گلدبرگ و بری وایت تو مانی این د بنکو تو خیالات خودش برده کاملا درست میگی!!😆

 • محمود گفته: محمود می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 11:54 دقیقه ارسال شده.

  بران استرومن فقط زورش به الکسا بلیس رسیده

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]