آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50766 armin
34 255 sam
4 136 yashar
2 124 yashar
13907 41467 yashar
0 98 yashar
20515 50446 rey
10807 39086 sam
نتایج کامل راو 6 جولای 2020
  • بازدید : (368)

Drew McIntyre DESTROYS Ziggler WWE Raw 6 July 2020 - WWE Monday ...


نتایج کامل راو 6 جولای 2020

متن در ادامه مطلب


مکینتایر به رینگ میاد و به مسابقه اش در اکستریم در مقابل زیگلر اشاره میکنه. او میخواد که زیگلر بیاد و شرط اون مسابقه رو بگه. زیگلر میاد و میگه که اون شرط یک راز هست که موقع برگزاری مسابقه رو میکنم.

او از مکینتایر شاکی هست و میگه من برخلاف تو به بقیه اهمیت میدم و یکی از اون ادمها اینجاست. اسلاتر وارد میشه و شروع به گلایه از مکینتایر میکنه. او میگه وقتی در رسل امسال مقابل لزنر بردی من از خوشحالی مقابل خانواده گریه کردم. یادت هست وقتی کمپانی بیکارت کار چقدر بهت سرمیزدم و بهت روحیه میدادم. اما تو چیکار برام کردی؟ این مدت مسیر خودت رو رفتی و حالی ازم نپرسیدی بی معرفت. حالا میخوام فرصتی رو که لایقش هستم بهم بدی.

درو واسه خودش کسر شان میبینه که با اسلاتر مسابقه بده اما اسلاتر یه سیلی بهش میزنه و میگه شاید الان بهانه ی مسابقه دستت افتاده باشه. درو مسابقه رو قبول میکنه.


اسلاتر مقابل مکینتایر

مکینتایر همون اول کار با یک کلیمور کیک میره برای کاور و تمام

برنده مکینتایر


بعد از مسابقه زیگلر بابت بی عرضه بودن اسلاتر بهش پرخاش کرد و اسلاتر خواست باهاش درگیر شه اما زیگلر جوابش رو داد. درو به کمک اسلاتر اومد و زیگلر پس کشید. درو خواست زیگلر بیاد و سرشاخ بشه اما او گفت من دعوا رو نگه میدارم واسه اکستریم.


در پست صحنه گزارشگر از بیلی و بنکس میخواد مصاحبه کنه که اونا میگند لازم نیست بهت جواب بدیم  وقتی میتونیم بریم تو رینگ و با دنیا حرف بزنیم. اونا میرند و اسکا میاد. گزارشگر میگه تو امشب میخواهی مقابل اینا تنهایی چیکار کنی؟ اسکا میگه کی گفته من تنها هستم؟


بیلی و بنکس به رینگ میان و بعد از تحسین خودشون، بنکس به مسابقه های خودشون در امشب و اکستریم اشاره میکنه و میگه در اکستریم کمربند رو از اسکا میبرم و دو کمربنده میشم.

اسکا وارد میشه

او شروع به تحقیر بنکس و بیلی میکنه و میگه دست شما به کمربندم نمیرسه. بنکس هم میگه تو در درگیری های اخیر اصلا برای مقابله با من امادگی نداشتی. بیلی میگه اسکا میتونه بیاد تو رینگ تا حریفش بشه. در این لحظه کایری سین وارد میشه و ژاپنیها با هم راهی رینگ میشند.


بنکس مقابل سین

سین روی بنکس مودیفید بوستون زد و بنکس شانسی نداشت. بیلی اومد سین رو زد و مسابقه دیکیو شد.

برنده با دیکیو سین


بعد مسابقه دو تیم درگیر شدند و ژاپنیها کارشون بهتر بود


به درگیری رولینز با ری و بلک مرور میشه. تصویر بلک رو داریم که در پشت صحنه نقش زمین شده. سی ام پانک نیوز.مورفی و رولینز بالای سرش هستند. کارمندا سعی دارندبه بلک کمک کنند. نقاب ری کنار بلک افتاده و ست میگه این شرم اوره که ری بلک رو زده.


بیگشو سراغ وایکینگ رایدرز میره و بهشون راهنمایی میده. اونا قول میدند که به توصیه هاش عمل کنند.


اوونز میاد و رولینز رو به عنوان مهمانش دعوت میکنه. ست همراه مورفی میاد. کوین میگه از رسل امسال تا حالا اتفاقات خوبی برای تو نیفتاده. او به مصافشون در رسل اشاره میکنه و یک هدیه به ست میده. اون شامل پیراهنی هست که اوونز موقع شکست رولینز در رسل تنش بود.

رولینز میگه حرفات برام اهمیتی نداره چون اومدم تا فقط پیامی به ری بدم. من در اکستریم مقابل ری مستریو مسابقه میدم تا درگیرمون تموم شه. رولینز بعدش به کوین میگه که تو به جای اینکه مقابلم باشی باید سعی کنی کنارم بجنگی چون راو به من نیاز داره. کوین قبول نداره.

در این لحظه ری و دومنیک وارد میشند.

ری مستریو مسابقه در اکستریم رو قبول میکنه. رولینز میگه خوبه اما برای امشب هم مقابل من و مورفی مسابقه داری. حالا قراره تنهایی مقابلمون بجنگی یا دومنیک رو هم میاری تا چشم او رو هم کور کنیم. کوین میگه من خوشحال میشم کنار ری مبارزه کنم. تازه اگر ببریم، ما شرطی برای مصاف تو و ری در اکستریم میزاریم. رولینز قبول میکنه. مورفی قبل از مسابقه به کوین حمله میکنه اما کوین از پس مورفی و رولینز برمیاد


ری مستریو و اوونز مقابل رولینز و مورفی

وسط مسابقه رولینز رفت و دومنیک رو گروگان گرفت و گفت اگر ری بیخیال نشه، به دومنیک صدمه میزنه. الیستر بلک اومد و باعث شد دومنیک از دست ست رها بشه. دومنیک دور از چشم داور یک ضربه به چشم مورفی زد. مسابقه پیگیری شد و ری روی مورفی 619 زد و بعدش با فروگ اسپلش کار رو تمام کرد

برنده اوونز و ریمستریو


ری مستریو بعد مسابقه گفت که شرط مسابقه در اکستریم، چشم مقابل چشم خواهد بود. او بعدش به رولینز توصیه کرد که تو میخواستی چشممون رو دربیاری و این سر خودت تلافی میشه.به درگیری ام وی پی و کروز مرورز میشه. گزارشگر در پشت صحنه به لشلی و ام وی پی میگه که کروز صدمه دیده و فعلا در شوها نیست. لشلی میگه ما از نظر روحی و جسمی او رو شکستیم.

ام می پی میگه داریم به کمربد امریکا نزدیک میشیم.


لشلی و ام وی پی میان به سالن و ام وی پی میگه در اکستریم، برای کمربند امریکا، مقابل کروز مسابقه میده. اونا میگند که یک کمربند تازه به جای کمربند فعلی امریکا درست کردند و ازش رونمایی میکنند.


ریکو چیت و الکساندر وارد میشند. اونا کارهای لشلی و ام وی پی رو مسخره میکنند و میگند دستشون به کمربند امریکا نمیرسه. لشلی میخواد درگیر شه اما ام وی پی او رو پس میکشه


لشلی و ام وی پی مقابل ریکو چیت و الکساندر

لشلی روی الکساندر اسپیر زد و کاورش کرد

برنده ام وی پی و لشلی


زلینا در پشت صحنه با انداره و گارزا حرف میزنه اما اندراده از نتیجه نگرفتن خسته شده. ریک فلیر میاد و ضمن تحسین اونا میگه من میخوام یکی رو بهتون معرفی کنم. اورتون میاد و او هم گروه زلینا رو تحسین میکنه. او میخواد که امشب با او هماهنگ کار کنند چون خود هم کنارشون هست.


سین و اسکا در پشت صجنه بیلی و بنکس رو برای کمربند تیمی برای راو اینده به چالش میکشند


بیگشو و واکینگ رایدرز مقابل اورتون، اندراده و گارزا

ایوار روی گارزا یک ضربه زدو بعدش به اریک تگ داد تا همراه هم تیمی خودش  روی گارزا، فینیشر مشترک بزنند. انداره جلوشون رو گرفت. رندی خودش تگ کرد و به رینگ اومد. او روی اریک یک ارکی او زد و تمام

برنده اورتون، گارزا و اندراده


ایکونیک در پشت صحنه برای ریوت خط و نشون میکشند. سی ام پانک نیوز. او میاد و میگه من باهاتون کاری نداشتیم اما انگار دلتون میخواد که پایان مصافم با یکی از شما در امشب، غم انگیر بشه


ام وی پی در پشت صحنه به الکساندر میگه میتونه مربی او باشه. الکساندر قبول نداره اما ام و ی پی از او میخواد بهش فکر کنه


تروت در پشت صحنه با فلیر و رندی حرف میزنه که توزاوا همراه نینجاها میاد. تروت فرار میکنه. رندی توزاوا را به مسیر اشتباه راهنمایی میکنه.


بیلی کای مقابل ریوت

کای ریوت رو به وسط رینگ کشوند و روش بوی فرند استیلر زد و کاروش کرد

برنده کای


بنکس و بیلی در پشت صحنه در مورد مصاف امشبشون مقابل اسکا و سین کوری میخونند اما بیلی در مورد اینکه در اکستریم با ژاپنیها مسابقه دارند، با بنکس موافق نیست. بنکس ترسی از اون مصاف نداره اما بیلی خطر از دست دادن کمربندها رو حس میکنه


اسکا مقابل بیلی

کراس در این مسابقه کنار رینگ بود تا علیه بنکس و بیلی دخالت کنه. در اخر هم حواس بیلی به او بود و اسکا روی بیلی تونست سابمیشن بزنه. بنکس اومد به بیلی کمک کنه اما سین جلوش رو گرفت. اسکا موفق شد بیلی رو پین کنه

برنده اسکا


شو با نگاه هیلها و فیسها به همدیگه تمام شد.مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
  • AMIR گفته: AMIR می‌گه:
    این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 10:48 دقیقه ارسال شده.

    فکر کنم اقا سینا صبح از خواب بیدار نمیشه

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]