آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50672 armin
34 253 sam
4 131 yashar
2 121 yashar
13907 41094 yashar
0 93 yashar
20515 50045 rey
10807 38881 sam
نتایج کامل اسمکدان 17 ژانویه 2020
 • بازدید : (2053)


نتیجه تصویری برای ‪wwe smackdown 17 jan 2020‬‏

نتایج کامل اسمکدان 17 ژانویه 2020

متن در ادامه مطلب


شو با خبر فوت پدر د راک شروع میشه.


کین وارد رینگ میشه. او میگه فقط نه روز دیگه تا رویال رمبل مونده. او به تلاش کشتی گیران برای برنده شدن در اون مسابقه اشاره میکنه و از رکورد خودش در مورد حذف کشتی گیران در رمبل حرف میزنه. او میگه که رمبل براش خیلی مهمه و بابت حضور در رسل 36 رویا میبینه.

در این لحظه تصویر وایت رو در صفحه ی سالن میبینیم. وایت میگه کین همیشه حس بدی به دیگران داده. او بعدش به اینکه حال خرگوشش خوبه اشاره میکنه. او تصویری از خوگوشش نشون میده و بعدش میگه برنده شدن در رمبل خیلی هیجان انگیزه خصوصا اگر برنده حریف او برای کمربند یونیورسال در رسل بشه.


او بعدش عکس کین رو دیوار اتاقش نشون میده. چشمهای کین در اون عکس سوراخ شدند و وایت میگه وقتی همچو بلایی سر عکس کسی بیارم یعنی میخوام باهاش درگیر بشم. تصاویری از درگیری کین و وایت در گذشته میبینیم و وایت میگه من نمیتونم کین رو فراموش کنم و او هم نخواهد تونست.

نمیتونه.

تصویر وایت قطع میشه و کین اطراف رو نگاه میکنه تا اگه وایت حمله کرد اماده باشه. او از رینگ بیرون میره و نگاهش به طرف ورودی هست اما وایت داخل رینگ پیداش میشه.کین به طرفش برمیگرده و به نظر میرسه که میخوان درگیر بشند اما براین ناگهان میاد و با ضربه ی زانو وایت  رومیزنه. وایت میخواد پس بکشه اما دنیل به زدنش ادامه میده و اخرش موهای وایت رو میکنه و توی رینگ یس یس رو سر میده. کین هم بهش ملحق میشه و مثل زمانی که با هم، تیمِ هل نو رو داشتند، شروع به شعار دادن میکنند.دنیل در پشت صحنه میگه خیلی ها فکر میکنند که وایت جنگ روانی رو خوب بلده اما او فقط در فرار کردن استاده. ادم چطور میتونه با کسی بجنگه که یهو غیبش میزنه اما من یه راه حل براش دارم. این فکر خوبی نیست اما میخوام در رویال رمبل، استرپ مچ با وایت داشته باشم. ( مطمئن نیستم اما گمونم در این نوع مسابقه،  طنابی سه چهار متری میارند و دو سر طناب رو به مچ هر کدام از حریفان میبندند. اینطوری کسی نمیتونه فرار کنه) براین میگه اینطوری وایت نمیتونه تا اخر مسابقه غیبش بزنه و با یک کاور تمیز مسابقه تمام میشه. براین میگه میدونم که کارهای وایت باعث شده تا من همچو فکر خطرناکی بکنم. او موفق شده تغیرم بده اما منم در رمبل او را عوض میکنم و کمربندشم میبرم.جان موریسون مقابل بیگ ایی


بیگ ایی رفت یک ضربه بزنه اما میز موریسون رو کنار کشید و خودش در معرض ضربه قرار گرفت. سی ام پانک نیوز.موریسون برگشت و یک کیک به بیگ ایی زد. او با ضربه ی زانو کار رو ادامه داد و رفت روی طناب و با احرای استارشیپ موفق شد حریف رو کاور کنه.

برنده موریبسونگزارشگرا اعلام میکنند که هر کی برنده ی مصاف رود و رینز در امشب باشه، میتونه شرطی برای مسابقه ی کوربین و رینز، در رمبل بزاره.


به درگیری کوربین و رینزهم مروری میکنیم.


اوسوز در پشت صحنه از رینز میپرسند که اگر مقابل رود ببره، چه شرطی برای مسابقه اش در رمبل میزاره و رینز میگه به موقع معلوم میشه. من برای اینکه کارم رو خوب انجام بدم تمرین میکنم اما نمیدونم ایا شما هم همونطور جدی هستید. اوسوز میگند که برای مصاف مقابل رایویوال هماهنگ شدند و میرند تا مسابقه رو انجام بدندرایویوال مقابل اوسوز


جیمی از جی تگ میگیره. جی قبل از بیرون رفتن یک شیرجه روی داوسون میزنه. جیمی روی طناب میره و یک اسپلش روی دش میزنه و کاورش میکنه

برنده اوسوز


کین در پشت صحنه به رایویوال میگه بازم که باختید. اونا میگند مهم نیست. تا وفتی کمپانی بهمون موقعیت نده ما سعی میکنیم خودمون موقعیت بسازیم. در این لحظه صدای دعوا از یک گوشه میاد و دوربین سریع میره طرف صدا و میبینم بنکس و اوانز کارشون به گیس کشی رسیده و اوانز داره بنکس رو لت و پار میکنه. بیلی میاد مانع اوانز میشه و میخواد به بنکس برسه و به مامورا میگه یکی بیاد این دیوونه رو ببره دوستم رو کشت. بنکس به نظر میاد صدمه دیده.رز و دویل در پشت صحنه در مورد مصاف امشب دویل حرف میزنند و دویل نمیدونه که رز باید کنار رینگش باشه یا اوتیس. رز اوتیس رو ترجیح میده ولی خودشم حاضره بیاد و دویل در نهایت اوتیس رو انتخاب میکنه.


بنکس و بیلی در درمانگاه هستند. بیلی داره بد و بیراه نثار اوانز میکنه که داور میاد و میگه بنکس نمیتونه مسابقه بده و بیلی باید مقابل اوانز قرار بگیره.


بیلی مقابل اوانز


بیلی روی طناب رفت و کراس بادی زد اما اوانز جا خالی داد و بیلی به کف رینگ خورد. سی ام پانک نیوز. اوانز رفت بهش حمله کنه اما بیلی جا خالی دادو اوانز به گوشه ی رینگ خورد. بیلی هنوز برای زدن ضربه ی بعدش تصمی نگرفته بود که اوانز ناگهان بلند شد و با زدن رایت هند موفق شد بیلی رو پین کنه

برنده اوانز


گزارشگر در پشت صحنه از گیبل میپرسه که چرا شیمس بعد از برگشتن، فقط به گیبل گیر داده .او میگه کارهای شیمس باعث نمیشه من پس بکشم. شاید او درشت چثه و جزو قدیمیهای کمپانی باشه اما من...

شیمس میاد و حرف گیبل رو قطع میکنه. شیمس برای تحقیر کوتاه قدی گیبل، وانمود میکنه ک او رو نمیبینه. او بالاخره رو به گیبل میکنه و قدرت بدنی و توانایی او رو مسخره میکنه. گیبل باهاش درگیر میشه اما شیمس بازم کتکش میزنه.


استرومن در پشت صحنه خودش رو جزو شرکنندگان رمبل اعلام میکنه و میگه من یک چشمم هم دنبالم ناکامورا هست و میخوام سر کمرممبندش باهاش مسابقه بدم . حالا چه امشب و چه یه وقت دیگه.الیاس به رینگ میاد. او میگه پارسال نکات خوبی در مورد خودم یاد گرفتم و فهمیدم که به جای متکی بودن به کمپانی باید خودم دست به کار بشم. او بعدش از مردم میخواد همرایش بکنند و شروع به گیتار نوازی میکنه. گروه زین وارد میشند. او میخواد مردم و الیاس ساکت باشند تا حرف مهمی بزنه. زین از حرفهای استرومن در مورد مسابقه با ناکامورا میگه و اعلام میکنه که برون لازم نیست برای گرفتن جواب زیاد صبر کنه چون ما بهش نه میگیم و ناکامورا حاضر نیست باهاش مسابقه بده.

زین بعدش کمی برون رو تحقیر میکنه و میگه فعلا فکر ناکامورا درگیر رمبل و برنده شدن در اون مسابقه هست. او به بقیه هشدار میده که در جریان باشند چون سزار و ناکامورا در رمبل سی نفره خواهند بود. او بعدش  میگه حرفام تموم شد و الیاس میتونه هنرنمایی خودش رو ادامه بده.

الیاس میگه وقتی تو حرف میزدی من متن جدیدی توی ذهنم نوشتم که الان میخونمش. او شروع به تحقیر زین و افرادش میکنه و زین سزارو رو میفرسته تا با الیاس درگیر بشه. سزارو سراغ الیاس میره و بعدش ناکامورا و زین هم بهش ملحق میشند و سه تایی الیاس رو میزنند.استورمن میاد و هیلها رو تارو و مار میکنه و کنار الیاس گارد میگیره.دویل مقابل بلیز


رز و اوتیس هر دو برای دویل کنار رینگ بودند. بلیز رفت روی دویل شیرجه بزنه اما رز حواسش رو پرت کرد. کراس رفت با رز درگیر بشه اما اوتیس از رز محافظت کرد.

او رز رو بغل کرد و همه به این صحنه خیره شدند. بلیز از فرصت استفاده کرد و با رول کردن، موفق شد دویل رو ببره

برنده بلیز


بعد از مسابقه رز اومد و از دویل عذرخواهی کرددر پشت صحنه زیگلر و کوربین به رود دلگرمی میدن و میگند تو امشب میتونی انتقامت رو از رینز بگیری. کوربین میگه وقتی رود ببره من میتونم شرطی برای مصاف مقابل رینز در رمبل بزارم که نابودش بکنه. او دوباره به رود دلگرمی میده و میگه هیچ کسی مثل تونمیتونه رینز رو شکست بده


رینز مقابل رود

مسابقه با میز

اوسوز برای جلوگیری از دخالت زیگلر و کوربین کنار رینگ بودند. اونا وسط مسابقه با هیلهاد رگیر شدند و زیگلر رو روی میز خرد کردند. اونا یک اسپلش هم روی حریف زدند تا رینز به رینگ برگرده و روی رود اسپیر بزنه. رود با این ضربه به طرف میزی که در گوشه ی رینگ بود پرت شد و با شکست میز، مسابقه تمام شد

برنده رینز


بعد مسابقه رینز اعلام کرد که در رویال رمبل برای همیشه به کار کوربین پایان میده و شرط مسابقه شون هم کاور شدن در هر مکانی هست.


با شادی کردن فیسها، شوی اسمکدان تمام شد.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • amir jf گفته: amir jf می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 18:08 دقیقه ارسال شده.

  سلام داداش خسته نباشی خواستم اگه میشه لیست جدید افراد رویال رامبل بزاری
  با تشکر

  پاسخ : باشه پستش میزنم

 • Saworld گفته: Saworld می‌گه:
  این نظر در تاریخ 3 سال پیش و 14:55 دقیقه ارسال شده.

  راو و اسمکداون این هفته هر دو عالی بودن

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]