آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50662 armin
34 252 sam
4 129 yashar
2 120 yashar
13907 41044 yashar
0 92 yashar
20515 50001 rey
10807 38855 sam
نتایج کامل راو 8 ژوئن 2020
 • بازدید : (427)

WWE Raw 8 June 2020 Full Highlights HD - WWE Raw Highlights 06/08 ...


نتایج کامل راو 8 ژوئن 2020

متن در ادامه مطلباسکا میاد حرف بزنه اما بیلی و بنکس میان و بابت برد کمربند تیمی ابزار ذوق مرگی میکنند. اسکا میگه اینجا رینگ منه اما بیلی میگه بهتره ساکت باشی. شارلوت هم وارد میشه. شارلوت میگه شما میتونید خوشحالی بکنید اما من و اسکا الان مسابقه داریم. ایکونیک هم وارد میشند. اونا میگند مصاف اسکا و شارلوت بهتره در بکلش باشه یعنی همون جایی که ما هم مقابل بیلی و بنکس مسابقه داریم. تازه کراس و بلیز هم طرف سوم اون مسابقه هستند. اسکا بابت اینکه فرصت حرف زدنش رو گرفتند ناراحته و با بقیه بحث میکنه. اونجا مشاجره پیش میاد تا اینکه بنکس و بیلی به اسکا و شارلوت حمله میکنند. ایکونیک هم قاطی دعوا میشند اما در اخر شارلوت و اسکا موفق میشند بقیه رو از رینگ بیرون کنند.


ایکونیک مقابل بیلی و بنکس مقابل اسکا و شارلوت

شارلوت روی کای یک بیگ بوت میزنه. بعدش میره روی طنابها تا مونسالت بزنه. اسکا بعدش خودش با شارلوت تگ میکنه و میره روی کای سابمیشن میزنه. کای تسلیم میشه

برنده اسکا و شارلوت


بعد از مسابقه، شارلوت به اسکا حمله کرد و او رو زد و رفت


با داستان ری مستریو با رولینز مرور میکنیم


قراره مصاحبه ای از راه دور با ری باشیم. رولینز میاد و هدفن گزارشگر رو ازش میگیره و خودش احوال ری رو میپرسه. ری بهش ناسزا میگه. ری بعدش از نامشخص بودن زمان بازگشتش حرف میزنه و میگه به محض اینکه اجازه ی مسابقه بهم بدند، میام یه فینیشر تمیز روی رولینز میزنم. ست میگه چرا ناراحتی ؟ من وقتی بازنشستت کردم که به عنوان یه افسانه شناخته میشدی و نزاشتم در دوران افت بری. اما حالا که تو پسرت ناراحتید میتونید هفته ی اینده به راو بیاید تا ببینم چی میگید. ری میگه چون میدونی که فعلا اسیب دیده هستم میخواهی که بیام. ست میگه اشتباه میکنی. در این لحظه بلک به رولینز حمله میکنه.


کاریللو و بلک مقابل مورفی و تیوری

کاریللو یک شیرجه میزنه و تیوری رو پرت میکنه به طرف حفاظهای بیرون رینگ. بلک در داخل رینگ کار رو ادامه میده و مورفی رو کاور میکنه اما موفق نیست. مورفی بلند میشه تا روی طناب بره اما بلک بهش کیک میزنه و دوباره میره واسه کاور و تمام

برنده کاریللو و بلک


بعد مسابقه اهنگ ریمستریو پخش شد اما به جاش رولینز با نقاب ری اومد. حواس فیسها به او بود که مورفی و تیوری ریختند سرشون. هیلها بلک و کاریللو رو مدتی کتک زدند و ست رو بلکو کاریللو فینیشر زد. سی ام پانک نیوز. با ژشت گرفتن هیلها، این بخش به پایان رسید.


گزارشگر در پشت صحنه در مورد مصاف رندی و ادج در بکلش، از اورتون سوال میکنه اما فقط میخواد بدونه که چه کسی مهمان میزگرد پپ شو هست. گزارشگر میگه ادج. رندی میگه گمونم اون برنامه در این قسمت دو تا مهمان خواهد داشت.کریسچن به رینگ میاد تا بخش پپ شو رو اجرا کنه.


او میگه میخواهیم درمورد مصاف بزرگی حرف بزنیم و بعدش از ادج میخواد بهش ملحق بشه. کریسچن خوشحاله ک ادج به رینگ برگشته اما بهش هشدار میده که مراقب مصاف مقابل رندی باشه. ادج غافلگیر شده و مردم براش شعار میدند.

کریسچن بازم در مورد اینکه ادج باید بابت کارهاش بیشتر دقت کنه حرف میزنه که ادج بهش میگه که چرا بهم شک کردی وقتی من قبلا مسابقه های خطرناکتری هم داشتم. کریسچن همچنان به او هشدار میده و هر دو سرپا میشند تا با فریاد حرفشون رو به طرف مقابل بفهمونند. ادج مصمم هست و کریچسن دست اخر میگه بله من اون باور رو در چشمات می بینم و میدونم که با همچو روحیه ای حتما موفق میشی. در این لحظه اورتون در صفحه ی سالن میشه.

او از کریسچن و ادج میخواد ساکت بشند چون از تعارف کردنهای اونا خسته شده. رندی بعدش کوری میخونه که چطوری به زودی ادج رو برای همیشه خونه نشین میکنه. ادج میگه این اتفاق نمیافته و میره رندی رو پیدا کنه. او بین راه نگاهی به کریسچن میکنه و او هم دنبال ادج راهی میشه.


به درگیری لشلی و ام وی پی با مکینتایر مرو میکنیم


در پشت صحنه ام وی پی کوری میخونه که لشلی در بکلش مکینتایر رو شکست خواهد داد. تروت میاد و میگه داداش یه لطفی بهم میکنی؟ من هفته ی قبل گرونک رو زدم و کمربند رو گرفتم. قربوت دست یه سر به کوچه بزن ببین ادماش دنبالم نیومدند. ام وی پی شونه خالی میکنه و تروت اصرار میکنه تا اینکه لشلی میاد تروت رو نقش زمین میکنه.


یک بخش دیگه از استریت پروفینز و واکینگ رایدرز داریم که دارند در یک رشته ی ورزشی دیگه مسابقه میدند. بعدشم به سبک کشتی گیران مختلف میرقصند و اخرش مساوی میشند.


مسابقه برای مشخص شدن مدعی کمربند امریکت

 اوونز مقابل گارزا مقابل اندراده

گارزا روی اوونز سابمیشن میزنه. اوونز به کمک طنابها از دستش رها میشه. گارزا با وینگ کیپر میره کار رو ادامه بده اما اوونز بهش استانر میزنه. کوین حریف رو کاور میکنه اما اندراده میاد کاور رو میشکنه . گارزا میره واسه کاور اما اندراده این فرصت رو ازش میدزده و خودش اوونز رو کاور میکنه و تمام

برنده اندراده


شارلوت در پشت صحنه بابت باختش در تیک اور خودش رو زمین نمیزاره و همچنان اصرار داره که توانایی زیای دداره. اسکا میاد و داره میرقصه. شارولت میگه چته؟ اسکا میگه یه حرفی دارم و بعدش یه سیلی به شارلوت میزنه و با یه ضربه دیگه او رو نقش زمین میکنه و میره.


گارزا و اندراده بابت اینکه اندراده موقعیت گارزا رو دزدیده در کنار زلینا بحث میکنند و باعث میشند که او صدمه ببینه. زلینا از ناحیه گردن احساس ناراحتی میکنه.


کرت انگل ضمن تصاویری، ادج رو برنده ی بکلش در مقابل رندی میدونه


واکینگ رایدرز سراغ میکنتایر میرند و میخوان که در یک دورهمی با اونا باشه. مکینتایر میگه اگه مصاف امشب رو ببرید  میام.


او وی پی میاد و برای میزگردش لشلی رو معرفی میکنه اما به جاش مکینتایر میاد.

درو میگه معرفی عالی برای لشلی داشتی اما افتخارش نصیب من شد. ام وی پی بهش اعتراض میکنه و درو در عوض کمربندش رو بالا میره. ام وی پی میگه اصلا واسه چی اومدی. درو میگه اومدم بگم که لانا و لشلی الان دعوای زن و شوهری در پشت صحنه دارند و نمیان. گمونم تو هم میتونی درباره ی کلیمور کیک من حرف بزنی. طرف میگه نه میخوام در مورد سابمیشن لشلی بحث کنیم.


درو میگه اره هنوزم اثر اون سابمیشن لشلی رو حس میکنم اما گمونم تو هم مزه ی کلیمور کیک من یادته. ام می پی میگه وقتی در بکلش کمربند رو باختی میفهمی. درو میگه داری من رو از کسی که در اینجا هیچ قهرمانی نداره میترسونی؟ درو بعدش میگه که حرف بسه و بهتره میزگرد و جمع کنیم. او بعدش یه کیک به طرف میزنه . کمی بعد لشلی وارد میشه. درو میگه این چیزی هست که میخواستم. اونا چشم تو چشم میشندو درو کمربند رو بلند میکنه و بابت بردش در بکلش کوری میخونه. بعدش یه هد بابت به او وی پی میزنه و لشلی فقط نگاهش میکنه.


وایکینگها برای مسابقه ی بعدی میان و میریم سراغ مسابقه


وایکینگ رایدر مقابل لشلی و او وی پی

حین مسابقه گزارشگر میره از لانا درباره ی مسابقه سوال میکنه و لانا از اینکه به دستور ام وی پی قراره در کنار رینگ لشلی نباشه دلخوره اما میگه اگر این کار به قهرمانی لشلی ختم بشه حرفی ندارم. او میگه میخوام کاری کنم که امسال تبدیل به سال من بشه. به رینگ برمیگردیم و این مصاف طولانی همچنان ادامه داره. اریک یه ضربه به ام وی پی میزنه و به دنبالش لشلی میاد و روی اریک سابمیشن میزنه. اریک تسلیم میشه و تمام

برنده ام وی پی و لشلی


بعد از مسابقه لشلی رفت وایکنیگها رو کتک زد اما درو اومد و بهش کلمیور کیک زد. سی ام پانک نیوز. با ژشت گرفتن مکینتایر این بخش هم تمام شد


شارلوت مقابل اسکا

دو حریف داخل رینگ بودند که بیلی و بنکس هم اومدند تا شاهد مسابقه باشند. شارلوت از حواس پرتی بقیه استفاده کرد و اسکا رو زد

مسابق ادامه داشت تا اینکه ایکونیک اومدند و بیرون رینگ با بنکس و بیلی گیس کشی کردند. مصاف طولانی ما تمومی نداشت تا اینکه بعد از چند کاور ناموفق، جکس اومد و اسکا رفت باهاش درگیر شد. در برگشت، شارلوت به اسکا بیگ بوت زد و پینش کرد

برنده شارلوت

مسابقه برای کمربند نبود


بعد از مسابقه جکس اومد رو به اسکا ساموان دراپ زد و باتصویر جکش شو تمام شد.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • گفته: می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 11:11 دقیقه ارسال شده.

  باش داش حله

 • گفته: می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 11:10 دقیقه ارسال شده.

  داش کلیک میکنم نمیاره
  حتی وقتی میزنم اوپن این نیو ویندوز بازم عکس این شکلکه رو میاره ):

  پاسخ : شب میحرفیم
  فعلا بای

 • گفته: می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 11:02 دقیقه ارسال شده.

  مهدی داش من بخام بیامم باهات حرف بزنم رو شکلکه میزنم نمیاد ):

  پاسخ : چون روشنش نکردم
  کمی صبر کن روشن کنم
  اما زیاد نمی مونم
  کمی بعد باید برم
  پاسخ : خوب بیا
  پاسخ : شرمنده دیگه باید برم
  شب ساعت ده بیا
  اون موقع کله ی ادمک زرد میشه و روشنه
  بای

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]