آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50667 armin
34 252 sam
4 130 yashar
2 121 yashar
13907 41080 yashar
0 93 yashar
20515 50034 rey
10807 38876 sam
نتایج کامل اسمکدان 5 ژوئن 2020
 • بازدید : (409)

WWE SmackDown 2019 Logo Ruthless Aggression Style by LastBreathGFX ...


نتایج کامل اسمکدان 5 ژوئن 2020

متن در ادامه مطلب

به تصادف الیاس در هفته ی گذشته و دستگیر شدن جف هاردی مرور میکنیم. همچنین حمله ی جف به سیمش در اسک قبلی نشون داده میشه.

جف هاردی به رینگ میاد. او از این که مسئولین این فرصت رو بهش دادند تشکر میکنه. او میگه همه جریان تصادف الیاس رو میدونیم. من اون شب اماده ی نبرد بودم اما با جریان تصادف غافلگیر شدم. اون شب حس کردم کسی به پشت سرم ضربه زد و بعدش وقتی به هوش اومدم، خودم را در حلقه ی پلیسها دیدم. من مجبور بودم از دخترام و زنم به خاضر این اتفاق عذرخواهی کنم. من برای هدفی به اینجا اومدم. به جاش ازم ازمایش مست بودن گرفتند و من یادم اومد که در اون جریان، مردی رو با مو و ریش قرمز در صحنه دیدم. بعدش به اسمک اومدم تا حسابم رو با شیمس صاف کنم.

شیمس میاد و میگه تو همیش میخواهی یه نفر رو بابت کارهای خودت مقصر نشون بدی. مردم شیمس رو بوو میکنند اما شیمس میگه خفه شید. او میگه برای یک بارم شده جف باید مرد باشه و مسئولیت کارش رو قبول کنه اما او اصلا مرد نیست. او میگه بابت مایوس شدن خانواده ات هم نگران نباش چون اونا به این کارات عادت کردند.

جف میره باهاش درگیر بشه اما شیمس بهش بروگ کیک میزنه و بعدش چند ضربه ی دیگه روی جف پیاده میکنه و میره.

اوتیس و رز رو در پشت صحنه می بینیم که دارند اماده میشند اونا عصا و تاج کوربین رو پیدا میکنند و اتیس اونا رو برمیداره وخودش رو پادشاه جدید نام گذاری میکنه. اونا میرند و کوربین میاد و یقه ی یک کارمند رو بابت گم شدن وسائلش میگیره و اون مرد میگه اوتیس برشون داشت.

کوربین مقابل اوتیس

اوتیس رفت فینیشر بزنه اما کوربین از رینگ بیرون رفت. سی ام پانک نیوز. کوربین سراغ تاجش که روی میز بود رفت. اوتیس بهش حمله کرد اما کوربین با صندلی بهش ضربه زد و مسابقه دیکیو شد

 برنده با دیکیو اوتیس

بعد از مسابقه درگیری ادامه داشت و اوتیس موفق شد روی کوربین رو کم کنه و با اهنگش این بخش تمام شد

میز رو موریسون در پارکینگ هستند و جای پارک استرومن رو مسخره میکنند چون خالی هست.استرومن از راه میرسه و میره به طرف رینگ

میز و موریسون به رینگ میان و در مورد مصافشون با استرومن در اینده کوری میخونند و طرفداران او رو مسخره میکنند. اونا از ماشین
استرومن هم موضوع بحث میسازند . ما تصویر برون رو داریم که یک بطری اب رو روی خودش خالی میکنه و میز میگه ببین انگا رداره خودش رو میشوره.

رولی سراغ شورتی جی میرهو جریان بردن تایتل 24/7 توسط تروت رو به او میگهو بعدش قدو قواره ی جی رو مسخره میکنه. جی باهاش درگیر میشه و نیو دی و سزارو و ناکامورا میان سواشون کنند.

سونیا دویل مقابل اوانز
اواخرمسابقه رز اومد و حواس دویل رو پرت کرد. اوانز هم از فرضت استفاده کرد و با اجرای یک حرکت رفت برای پین و تمام
برنده اوانز

تصویری تبلیغی از مت ریدل داریم

برون در پشت صحنه برای میز و موریسون کوری میخونه و گزارشگر هم داره حرفاش رو گوش میده. تصویر میز و موریسون رو داریم که میز از رفیقش میپرسه ایا اونا رو جای درستی قرار دادی؟ بعدش میز دکمه ای رو فشا رمیده و ماده ای سبز روی سر گزارشگر ریخته میشه. قرار بود این ماده روی برون ریخته بشه. گزارشگر عصبانی میشه و میره و میز و موریسون در همون گوشه ای که مخفی شدند با هم بحث میکنند که چرا کار خراب شد.

براین و استایلز به رینگ میان تا در مورد مسابقه شون حرف بزنند. گزارشگر میگه بهتره با براین شروع کنم. ایجی میگه نه با من شروع کن چون اگر هفته ی قبل جف هاردی دخالت نمی کرد، الان شیمس حریف من بود نه این بزی. براین میگه به نطرم ای جی یک ادم ترسو هست اما فرق اصلی ما  اینه که به دو روش مختلف فکر می کنیم.
گزارشگر میخواد از ایجی سوال بکنه اما او بحث رو میپیچونه و خودش از دنیل میپرسه که ایا کارهایی که میکنی احمقانه نیست. دنیل میگه ما همدیگه رو مدتهاست که میشناسیم و میدونم که کمربند بین قاره ای برای هر دوی ما معانی مختلفی داره. تو حتی وقتی توی ایینه به خودت نگاه میکنی خودت رو شکست ناپذیر میبینی و نمیتونی قبول کنی که ممکنه یه نفر بیاد و برنده بشه اما من همه ی اینا رو میتونم قبول کنم.
استایلز میگه نظرت چیه که گولاک مساورت باشه و باعث رسدینت به کمربند بشه. حالا من یه حریف برای خود گولاک دارم و میخوام بیاد تا معرفیش کنم. 


گولاک مقابل استایلز
استایلز دور از چشم داور یه ضربه ی خطا به صورت گولاک زد و به دنبالش بادی اسلم و بک بروکر رو اجرا کرد.سی ام پانک نیوز. او بعدش رفت استایلز کراشر رو بزنه اما گولاک بدل کرد و با همون حرکت ایجی رو رول کرد و تمام
 برنده گولاک
ادامه داره.

میز و موریسون میرند و به ماشین برون صدمه میزنند

راولی، سزارو و ناکامورا مقابل نیو دی و شورتی جی
نیو دی یک حرکت مشترک روی راولی میزنند و کوفی میره برای کاور اما سزار و ناکامورا میاندخالت کنند که شورتی جی جلوشون درمیاد و راولی کاور میشه
برنده جی و نیو دی

استرومن سراغ ماشینش میره و می بینه که صدمه دیده. او میفهمه کار میز و موریسون هست و میره سمت یک وان تا اونا رو که اونجا مخفی شدند بزنه لت و پار کنه. یه نفر بهش میگه اونا تو وانت سفید هستند. برون میره وانت رو زیر بارون مشت و لگد میگیره و هیلها که اون تو هستند میخندند و میگند دلت بسوزه هیچ کاری نمیتونی بکنی. هههههههه. برون میگه فکر کردید خیلی با مزه هستید ولی من میگم چی بامزه هست.

مسابقه برای کمربند تیمی زنان
بلیز و کراس مقابل بیلی و بنکس
بنکس روی بلیز اسپرینگ بورد میزنه و بعدش میره برای بنکس ایستاتمینت . بلیز داره خلاص میشه اما بیلی باعث میشه که اداره ی بازی همچنان دست بنکس باشه. یه حرکت شبیه رول اون وسط انجام میشه که باعث میشه بنکس در حالت کاور کردن حریف قرار بگیره و با شماره ی سه برنده بشه.
 برنده و قهرمان جدید بنکس و بیلی
شو با خوشحالی کردن برنده ها تمام شد

مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • Y2J گفته: Y2J می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 0:51 دقیقه ارسال شده.

  کمپانی لیاقت استعدادهایی مثل میز و موریسون، سزارو و ناکامورا، و استایلز و نداره، داستاناشونو که میبینم خندم می‌گیره دیگه..
  امیدوارم هرچی زود تر یا این کشتی گیرا برن یا مکمن بفهمه چجوری از اینا باید استفاده کنه😑

 • اشکان استایلز گفته: اشکان استایلز می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 12:24 دقیقه ارسال شده.

  دوستان فکر کنم بیلی بعد از شارلوت و بکی لینچ سومین کسی باشه که تو راستر زنان دو تا کمربند گرفته

 • اشکان استایلز گفته: اشکان استایلز می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 11:00 دقیقه ارسال شده.

  بازم بگین بیلی قوی نیست😂

 • سهیل گفته: سهیل می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 10:40 دقیقه ارسال شده.

  وقتی انگلیسیه یعنی دارن به فارسی ترجمش میکنن

  پاسخ : دمت گرم

 • محمد متین گفته: محمد متین می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 9:54 دقیقه ارسال شده.

  داداش فارسی بنویس دیگه

  پاسخ : رفلش کن

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]