آخرين ارسال هاي تالار گفتمان
کمی طاقت داشته باشید...
عنوان پاسخ بازدید توسط
40404 50663 armin
34 252 sam
4 129 yashar
2 120 yashar
13907 41052 yashar
0 92 yashar
20515 50006 rey
10807 38858 sam
نتایج کامل اسمکدان 8 می 2020
 • بازدید : (500)
WWE Smackdown 8 May 2020 Full Highlights HD - WWE Smack Downs ...

نتایج کامل اسمکدان 8 می 2020
متن در ادامه مطلباسمکدان امشب با تصویری از مندی رز در پشست صحنه شروع میشه و اوتیس میاد پیشش و میگه اگه کمکی از دستش بر میاد انجام بده. مندی میگه نه لازم نیست و برای مسابقه امادس و به اوتیس میگه روی مانی این د بنک تمرکز کنه اوتیس قبل مسابقه بوسه ای از مندی میگیره و تصویر به سمت دویل میره که مشغول گرم کردنه و زیگلر داره راه میره و در مورد امادگی برای ان مسابقه حرف میزنه و زیگلر میگه منتظر دویل کارش روی صورت مندی رو انجام بده و دویل میگه قولی نمیدم و میره.مندی رز مقابل سونیا دویل

رز سونیا رو میبره بیرون رینگ نزدیک میز گزارشگرا ولی دویل خودشو به رینگ میرسونه و رز عصبی میشه و به رینگ بر میگرده و به دویل حمله میکنه ولی دویل

مانع انجامش کارش میشه و با یه ضریه زانو و بعدش رول کردن بازی رو میبره

برنده: سونیا دویل


امشب قهرمان یونیورسال یعنی استروتمن با بری وایات فیس تو فیس میشه.


برادران فراموش شده و میز و موریسون مقابل لوچا هاوس پارتی و نیودی

اواخر مسابقه موریسون روی لینس استارشیپن میزنه و به سختی با میز تگ میکنه و میز میاد تو رینگ با زدن اسکول کراشینگ فینال میره برای کاور

برنده: برادران فراموش شده و میز و موریسون


بعد مسابقه میز و موریسون خوشحالی میکنن و برادران فراموش شده هم بهشون ملحق میشن


کایلا براکتون با کینگ بارون کوربن پشت صحنه است. او درباره کارهایی که با دانیل برایان و درو گلاک انجام دادن صحبت می کنه و می گه هیچ کس نمی خواد با اون 2 نفر تیم بشه. کوربین درباره مانی این د بنک صحبت میکنه و مخالفاش رو از طریق دوربین تهدید می کنه. او درباره احتمال پرتاب ری میستریو از ساختمان صحبت می کنه. او بعدا دباره وزن اوتیس شوخی می کنه و اونو مثل  دوست دخترش مندی رز بازنده می نامه. کوربین می گه که اون می توانه  هوای تازه و خنک را به عنوان مستر مانی این د بانک احساس کنه.


به رینگ برمی گردیم و رنه یانگ با میکروفن داخل رینگ هست. او جف هاردی را بیرون معرفی میکنه و جف بعد مدت ها به رینگ میاد. رنه یانگ می پرسه جف برای اثبات چه چیزهایی اومده و جف درباره چگونگی دیده شدن اوج ها و پایین آمدن ها صحبت می کنه و اینکه چگونه هر شکستی به اون یاد داد که چگونه برگرده. ما می بینیم که شیمس در پشت صحنه تصاویر رو تماشا می کنه ولی تحت تأثیر قرار نمی گیره. جف ادامه میده هنوز هم می تونه صدای هواداران را بشنوه که نام اونو صدا میزنن. جف در ادامه می گه که هواداران همیشه باهاش همراه بودن و از هواداران می خواهد تا یک بار دیگه کنارش بمونن چون کارایی داره که انجام نشده. شیمس دوباره در پشت صحنه نشان دیده میشه که تصاویر جضور جف رو میبینه.


تم ورود شیمس زده میشه و به سالن میاد و جف از حضور شیمس در سالن راضی نیست و میخواد شیمس سالن رو ترک کنه ولی شیمس میگه این دردناک ترین چیزه که من دیدم. و جونی ادرنالین (لقب جف هاردی) داره التماس میکنه که یه بطری دیگه بهش بدن و هوادارا اینجا نیستن که حتی تشویقش کنن.

شیمس از جف میپرسه که فکر میکنه اینجا بازم به اون چهره افسانه ای اهمیت میدن. شیمس میگه جف عناوین زیادی داره و طرفداران زیادی داره ولی همه از تعلیق های اون خسته شدن. طرفدارا از شانس های هدر رفته جف خسته شدن.

جف میگه مثل این که تو چیزای زیادی از من میدونی و شیمس بهش میگه من از تو متنفر نیستم و بهت احترام میزاشتم ولی ویدیو اخیر باعص شد از خودم این سوالو بپرسم که بازگشت های دروغین تو کی تموم میشه و کی قراره دیگه بری و برنگردی.

جف به شیمس میگه بهتره سوالی که از من پرسیدی رو بری از خودت بپرسی که با وجود تو اسمکدان تو این چند وقت چقدر ضعیف شده و وقتشه جف یکم به حال و هوای اسمکدان هوای تازه ای بده

شیمس میکروفن رو رها میکنه و به سمت جف حمله میکنه ولی جف اجازه نمیده و بهش ویسپر این د ویند میزنه و بعدش تویست اف فیت رو میزنه و از روی طنابا سوانتان بامب رو میزنه و میره. شیمس بعد این حرکت میگه که جف تاوان بی احترامیشو میده.


تصاویری از اندرتیکر در طول دروان کریرش پخش میشه.


قهرمان تایتل سونیورسال براون استروتمن به رینگ میاد و می گه حقیقت ایه که او با خانواده وایات شروع به کار کرد اما بری وایات مسئول موفقیت او نیست و اگر فکر کنه اینطوره باید بگم در اشتباهه. استروتمن می گه وایت از آن زمان به بعد منو تهدید کرده بود اما الان باید خودش احساس تهدید بیشتری کنه.

استرومن میگه اگه وایت حرفی برای گفتن داره بیاذ و حرفشو مستقیم به صورتم بگه. استرومن یکم قدم می زنه و منتظره تا وایت به سالن بیاد تم  Firefly Fun House در حالی که وایات یه ژاکت پوشیده و به سمت رینگ میاد و لبخند می زنه و به استرومن خیره می شه. استرومن هم به وایات نگاه میکنه.

وایات می گوه این شرم آوره که این موضوع تا اینجا کش پیدا کرده و تنها چیزی که اون همیشه می خواست این بود که براون بگه متاسفم. سی ام پانک نیوز.استرومن می گه اون هیچ چیزی رو مدیون وایات نیست و وایات می گه که فکر نکنم اینطور باشه.استرومن می گه وایت کسی هست که این یکشنبه پشیمان میشه از مسابقه دادن با من. وایات در مورد چگونگی ایجاد شخصیت بری وایات می گه و میدونه چه چیزی رو باید انجام بده و  میدونه بهترین ها چیه. استرومن به وایت می گه که بهتر ساکت شه اون چیزی در مورد استرومن یا کارایی که او انجام میده نمیدونه. وایات می گه  تنها چیزی که اون میدونه اینه که استرومن باید به خونه وایات بیاد. اون وقت وایات می تونه به استرومن نشون بده كه چطوری باشه یعنی مثل اون. وایات ادامه میده که استرومن فقط باید اون کمربند رو از دور كمر خود برداره تا بتونه به خانه بیاد. وایات می گوید این تنها چیزیه که سر راه استرومن ایستاده. ویات می گه که من باید عنوان را پس بگیرم.

استرومن می گه من احمق نیستم. استرومن می گوید ویت او را نمی شناسه و این همه به مانی این د بنک ختم می شه. وایات می خنده و می گه ماجراجویشون تازه شروع شده. بری ماسک سیاه گوسفند رو به استروتمن میده ومیگه کافیه اینو بزنی و به خونه من بیای. تصاویر عروسک های وایات رو داریم که میگن ماسک رو بزن و به خونه بیا ولی استروتمن میگه من تو خونه هستم و قهرمان جهان هم هستم و این یکشنبه هم قصد دارم اونو حفظ کنم. استروتمن وایات رو مسخره میکنه و میگه یکشنبه میبینمت و رینگ رو ترک میکنه و میره. وایات هم میگه من بهش هشدار دادم ولی گوش نکرد و این بخش هم تموم میشهبراین و گولاک در پشت صحنه سراغ اوتیس میرند و ازش حال مندی رز رو میپرسند. بعدش میگند شنیدی کوربین تازگیها چی گفته؟ اوتیس میگه نه چون این روزا حواسم به رز بود. اونا میگند بیا بریم تا روشنت کنیم.


اوانز و اسنوکا مقابل بیلی و بنکس

بیلی مقابل تامینا داخل رینگ بود. او روی تامینا یک بیلی تو بلی زد. بعدش رفت بالا و شیرجه زد اما تامینا تسلیم کاور نشد. در این لحطه اوانز دخالت  کرد و بیلی باهاش درگیر شد و انداختش بیرون اما در برگشت، تامینا به بیلی سوپر کیک زد و بعدشم با زدن ساموان دراپ، رفت برای کاور و تمام.

برنده اوانز و تامینا


گزارشگرا ضمن تصاویر، برگزاری مانی ابن دبنک زنان و مردان در برج رو گوشزد  میکنن.

دانا و کارما در پشت صحنه هستند و گزارشگر در مورد رفاقتشون در مانی این دبنک سوال میکنه و بروک میگه در اون مسابقه کسی بیشتر از من شانس برد نداره. سی ام پانک نیوز.کارملا هم میگه اونجا هر کسی واسه خودش مبارزه میکنه و جای رفیق بازی نیست. من دوباره بالا میرم و اون کیف رو برمیدارم.براین، اوتیس و گولاک مقابل کوربین، ناکاموراو سزارو

وسط مسابقه هر دو گروه درگیر شدند. اوتیس سزارو رو بیورن انداخت و بعدش کوربین اوتیس رو زد اما اخر دو رستلر قانونی رینگ یعنی گولاک و کوربین کار رو ادامه دادند. گولاک یک شیرجه روی کوربین زد اما در کاور موفق نبود. به دنبالش دوباره اعضای دو گروه درگر شدند و وسط همی درگیری کوربین یک دیپ 6 روی گولاک کرد و رفت و برای پین و تمام.

برنده کوربین، ناکامورا و سزارو


بعد از مسابقه سزارو و ناکامورا گولاک رو گرفتند تا کوربین کتکش بزنه اما براین و اوتیس به کمک گولاک اومدند.اونا حین درگیری، به بیرون رینگ رفتند و گولاک یه شیرجه روی همه زد تا نقش زمین بشند. بعدش هر پنج رستلر درگیر شدند اما کوربین قاطی جرین نبود و فقط یک نردبان اورد تا کیف رو که بالای رینگ اویزون شده بود برداره
دنیل رفت مانعش شد و کمی بعد اوتیس هم به درگیری اونا اضافه شد. اوتیس، کوربین و براین هر کدوم به نوبت سعی کردند از نردبان بالا برند اما هر بار رقیبشون مانع شد و چند ضربه هم اونجا رد و بدل ردند تا اینکه کوربین، هر دو حریف رو با نردبان زد و رفت کیف رو برداشت و با خوشحالی او اسمکدان تمام شد.


مطالب مرتبط
بخش نظرات این مطلب
آخرین نظرات ثبت شده برای این مطلب را در زیر می بینید:
 • mehdi گفته: mehdi می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 17:36 دقیقه ارسال شده.

  خیلی اسمکدان این هفته خوب بود . کسایی که ادا از جوون گرایی می کنند خودشون مقایسه کنن درگیری جف هاردی و شیمس خوب بود یا این درگیری های بی جذابیت جوونا

 • محمد متین گفته: محمد متین می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 16:06 دقیقه ارسال شده.

  میگم بار اول هم که کوربین برنده مانی اندبنک شد اینطوری شد
  الان که کیفو برد دیگه پس مستر مانی اند بنکه

 • محمد متین گفته: محمد متین می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 12:24 دقیقه ارسال شده.

  آخه بار قبل هم که برنده شد کیف رو اینطوری شد
  همه جا زدند مستر مانی ادندبنک شده

  پاسخ : خوب هنوز پی پر ویو برگزار نشده
  پس کسی صاحب کیف نیست

 • محمد متین گفته: محمد متین می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 12:08 دقیقه ارسال شده.

  الان چیشد
  کوربین مستر مانی اند بنک شد؟

  پاسخ : نه فقط افه اومده
  یعنی خواسته به خودش روحیه بده

 • سینا گفته: سینا می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 9:04 دقیقه ارسال شده.

  سلام من تا پایان بخش وایات و استروتمن نوشتم

  پاسخ : دمت گرم
  من ادامه میدم

 • مهدی گفته: مهدی می‌گه:
  این نظر در تاریخ 2 سال پیش و 8:51 دقیقه ارسال شده.

  سلام
  من اومدم سینا

شما نیز نظری برای این مطلب ارسال نمایید:
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B :S
کد امنیتی
رفرش
کد امنیتی
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]